Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee Club - The Songbirds

+3
lovak45
Emma Meadow
Laguna
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Gigi Szer. Aug. 14, 2013 10:59 am

Mingyárt be szerkesztem csak lassú a gép Sad
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Banci Csüt. Aug. 15, 2013 11:15 am

Név: Gloria Normann
Nem: lány
Kor: 16
Osztály: másodikos
Tagságai: pompomcsapat, színjátszókör
Tulajdonságok: Magabiztos, elszánt és kitartó, amit a fejébe vesz, azt véghez is viszi. Szeret viccelődni, főleg másokon, igen kárörvendő. Előszeretettel gúnyol másokat, bár nem mindenkit, általában kiválaszt pár embert akikre rászáll de velük keményen elbánik, amikor csak teheti porig alázza őket. Fűti a bosszúvágy, hogy visszaadja az embereknek amit vele tettek éveken keresztül. A suli legmenőbb lányai közé tartozik és ezt nagyon élvezi, sok barátja van, de csak látszatra, igazi alig egy-kettő akad. Nagyon okos, jó tanuló, sok minden érdekli. Szereti az állatokat, az irodalmat, a zenét -bár a másodikat igyekszik eltitkolni - tud játszani gitáron és zongorán, emellett pedig remek hangja van. Kiváló színész, bármit el tud játszani, ezt az adottságát sokszor ki is használja. Bár az iskolában nem látszik, belül még mindig ugyanaz a kedves, ártatlan kislány aki általánosban , otthon rengeteget segít a szüleinek , testvérei közül is ő a legszorgalmasabb.
Háttértörténet: Egy egész gazdag családban született, ő a középső gyerek, van egy húga és egy nővére. Általános iskolában egy lúzer volt, mindenki cikizte mert fogszabályzót és vastag szemüveget hordott, emellett pedig éltanulónak számított. A ballagása előtt nem sokkal levették a fogszabályzóját, az akkor kapott pénzt pedig kontaklencsére költötte hogy az új suliban ne csúfolhassák a külseje miatt. Azon a nyáron eldöntötte hogy a gimi egy teljesen más Gloriat ismer majd és tartotta is magát az elképzeléseihez. Ő lett az egyik legnépszerűbb lány, itt vannak barátai, most ő gúnyol másokat. A kiváló tanulmányi eredményei megmaradtak viszont a magatartása romlott, bár nem vészesen, tanórákon még most is viszonylag jól viselkedik. Az iskola mellett jár zongora és gitártanárhoz valamint néha elkíséri a húgát lovaglóedzésekre.
Kijátszó: Banci


A hozzászólást Banci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 28, 2013 5:35 pm-kor.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by lovak45 Pént. Aug. 16, 2013 1:01 pm

Szisztok! Smile nem tudom mondtam e nektek de most 2 hétig nem tudok fent lenni csak max ilen 5 perceket mint most. Csak azért mondom mert már nagyon várom hogy elkezdjük a szerepet és nem szeretnék ebből is kimaradni szóval ha lehet akkor most még kövi hét vasárnapig ne legyenek falrengetően nagy dolgok. Smile előre is köszi és elnézést ezért. Smile))

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Andrees Szer. Aug. 28, 2013 2:23 pm

Sziasztok! Úgy látom, még nem nagyon történtek dolgok, szóval.. hozhatok új karit? Légyszi-légyszi Very Happy.

Meg fiút még nem nagyon láttam felírva, szóval remélem, nem baj, hogy csak ilyen későn. 

Név: Andrew Bloomfield
Nem: Férfi
Kor: 17 év
Osztály: évvesztes, másodikos
Szakkörök: Kórus
Tulajdonságok: Andrew eléggé... átlagos. Soha senki nem mondott neki különösebben mást. Nem volt vagány, nem volt nyomi, és ez természetesen zavarta. Kit nem zavarna? Vannak barátai, de ugyanebből a körből, és már nagyon ki akar törni ebből az unalomból. Ezért is jelentkezett a kórusba. Na meg mert ez az egyetlen dolog, amihez igazán ért az unatkozáson és a gitározáson kívül.
Háttértörténet: Van egy ikertestvére, aki nem ebbe a suliba jár, mert amikor a szüleik elváltak (egyszerűen csak elmúlt a szikra), szétválasztották őket, de legalább egy államban laknak. 
Kijátszó: Andrees


Remélem, semmi nem rontottam el Very Happy.   Nem tudok képet csatolni. Ha valaki tudja szerkeszteni ezt a hozzászólást, akkor el tudom neki küldeni a képet, amit betennék... 

Andrees

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Aug. 26.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 28, 2013 2:37 pm

Küldd el a képet, megcsinálom Very Happy
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Szer. Aug. 28, 2013 10:41 pm

cuki! köszönöm Anna :DDDD♥
akkor most már én is igyekszem a többi karimmal...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Pént. Aug. 30, 2013 1:52 pm

Na, emberek, itt egy feladat, amíg én összeállítom a karikat, amiket még szeretnék hozni!:DD

Ugyan írtam az első hozzászólásban a dalokkal kapcsolatban, hogy lehet eredeti (az eredeti előadó által előadott) dalokat is belinkelni (persze videó nélkül, hacsak nem az előadó a karaktered, maradjunk a lyrics-es változatnál), de én azért örülnék, ha ez a ritkábbik eset lenne. UGYANIS mindenkinek szüksége lesz egy saját hangra. Itt olyasmire gondolok, hogy kiválasztasz egy előadót, és az ő általa elénekelt számokat linkeled be.
Csak hogy világos legyek, itt egy példa:
Olyan helyzetbe kerülök, amiben szívesen belinkelném Avril Lavigne - Here's to never growing up című számát.
Mit teszek, ha a karakterem hangja nem énekli ezt a számot?
-> Belinkelek egy lyrics videót (Avril Lavigne - Here's to never growing up (lyrics)), feltüntetem a bejegyzésem végén a szám címét és előadóját, valamint azt, hogy eredeti hangon linkelt a videó.
Ám ha szerencsém van, a hangomnak van egy cover videója a számról. Mit teszek ebben az esetben?
-> Belinkelem az eredeti szám cover változatának lyrics videóját (hacsak a karaktered képe nem egyezik a hangodéval, ez esetben a klipet is linkelheted).
Példa az első verzióra: (ha nem találsz tökéletes videót, akkor azt tedd be, amin a lehető legkevesebb látszik az előadó kilétéből) Avril Lavigne - Here's to never growing up (lyrics, cover by Megan Nicole)
Példa a második verzióra: Mikor a covert készítő előadó, vagyis a hangod és a karaktered külsőre is megegyezik, linkelhetsz videoklipet: Avril Lavigne - Here's to never growing up (cover by Megan Nicole)

Remélem nem túl zavaros :"DD

Szóval arra kérnélek titeket, hogy keressetek magatoknak egy hangot, és utána írjátok le nekem facebookon, kit találtatok!

Mivel ez nem egyszerű feladat, szívesen segítek. A legegyszerűbb persze az, ha választotok valakit a Glee-ből (így tudunk duetteket énekelni), de nem muszáj mindenkinek onnan találni valakit.
Fontos még, hogy senki ne aggódjon amiatt, mert pl. a hangjának kevés a szólója: úgysem fog mindenki mindig szólót énekelni. Ez nem jelenti azt, hogy nem fogsz énekelni, csak lehet, hogy épp a háttérben leszel. És egyáltalán nem kell minden második napon dalolnod valamit. Lesznek persze heti feladatok, vagy olyan helyzetek, amiben kell egy dal, de senki nem fog állandóan szólózni.
Ezzel kapcsolatban még valami: bizonyos helyzetekben nagyon kell egy dal....Mintha dalban mondanád el az érzéseidet. Ha bárkinek van egy dal, amit bele akar építeni a történetbe, az írjon nekem facebookon, írja le, hogy melyik karinak szeretné a dalt, és azt is, hogy hogyan szeretné a történetbe építeni! Ha nincs ötlete, kitaláljuk együtt :)) ezt a szerepet a dalok irányítják és mozgatják, a történet hozzájuk lesz igazítva.

Szóval, néhány lehetőség saját hangnak (érdemes megnézni, milyen dalokat énekelnek!):

Lea Michele (Rachel Berry, Glee)
Amber Riley (Mercedes Jones, Glee)
Jenna Ushkowitz (Tina Cohen-Chang, Glee)
Kevin McHale (Artie Abrams, Glee)
Cory Monteith (Finn Hudson, Glee)
Dianna Agron (Quinn Fabray, Glee)
Naya Rivera (Santana Lopez, Glee)
Heather Morris (Brittany Pierce, Glee)
Mark Salling (Noah Puckerman, Glee)
Chord Overstreet (Sam Evans, Glee)
Darren Criss (Blaine Anderson, Glee)
Melissa Benoist (Marley Rose, Glee)
Blake Jenner (Ryder Lynn, Glee)
Jacob Artist (Jake Puckerman, Glee)
Becca Tobin (Kitty Wilde, Glee)
Chris Colfer (Kurt Hummel, Glee)

És egyenlőre ennyi, de vannak még :DD Légyszi írjatok nekem!

Köszönöm :))


A hozzászólást Laguna összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 22, 2013 6:22 pm-kor.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Szomb. Szept. 07, 2013 8:57 pm

ki írta oda Tiffany-hoz, hogy foglalt??
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Gigi Vas. Szept. 08, 2013 8:13 am

bocsi ha rosszat csináltam......
de én!
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Vas. Szept. 08, 2013 8:51 am

Oké....légyszi NE szerkesszetek bele a hozzászólásaimba, mert nagyon össze tudnak zavarni Sad((( megértem Gigi, hogy le akarod foglalni Tiffanyt, de hidd el, nem kell aggódnod miatta. Nekem van egy listám, mindenki kap majd egy saját hangot, és nem kell félni, hogy mást kapsz. Ne foglaljátok le a hangokat ti, mert azzal összekavartok, nem tudom, ki az, akiben már biztos vagyok, és ki az, akiben még nem.
Köszönöm.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by lovak45 Csüt. Szept. 12, 2013 7:47 am

Hali emberek! Smile Ezt mikor kezdjük? Már nagyon várom! Smile

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Csüt. Szept. 12, 2013 1:58 pm

MAJD!

Kicsit sok dolgom van ezzel a szereppel, arról nem is szólva, hogy mellette más elfoglaltságaim is vannak, bocsánat, de még nem jutottam odáig, hogy a szerepet kezdésképessé tegyem. Amikor majd lesz rá időm, megcsinálom. Addig kérem szíves türelmeteket.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by lovak45 Csüt. Szept. 12, 2013 8:04 pm

Semmi gond. Smile teljesen megértelek. Wink Hidd el nekem is hasonló gondjaim vannak. Smile Az előző hsz-el csak azt akartam mondani hogy már alig várom a kezdést mert végre lesz egy olyan szerep ahol tudok játszani. Smile (legalábbis remélem. Wink ) Na mind1. Smile Csak ennyit akartam mondani. Very Happy

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Graceful Csüt. Szept. 12, 2013 8:49 pm

Khm, Freedomba tudnál hozzánk, Zhalia is próbál x ideje elérni Pm-ben és én is... Face-en nem tudok rád írni, mert csak az ismerősök írhatnad rád, én viszont már nem vagyok az egy vita miatt. ='( No mindegy, a lényeg, hogy oda is jöhetnél *cifra káromkodás*, meg Vámpírok báljába, újra lett kezdve.

Bocs az offért, már várom a kezdést és én is megértem, szintén elfoglalt vagyok, bár napi szinten itt tudok ülni.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by lovak45 Pént. Szept. 13, 2013 7:43 am

Rád írok PM-be. Wink

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Laguna Vas. Szept. 22, 2013 8:33 pm

Na, mivel már igencsak végmunkálatokban vagyok, megkérek mindenkit, hogy küldjetek nekem még egy utolsó privát üzenetet!
Az üzenet tárgyaként a karakteretek nevét írjátok, a tartalomba pedig azt, hogy választottunk-e már neki közösen egyeztetett hangot, vagy sem. Ha igen, azt is írjátok oda, hogy ki a karakter hangja!
Nyilvánvalóan egy karakterhez egy üzenet tartozik, ha több karaktered is van, akkor több üzenetet küldj!
Köszönöm!
Ha már mindent egyeztettem mindenkivel, akkor kezdünk!
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Glee Club - The Songbirds - Page 2 Empty Re: Glee Club - The Songbirds

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.