Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hét királyság - Westeros földje

5 posters

18 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Laguna Vas. Júl. 13, 2014 1:47 pm

Sethrida
Másnap reggel együtt reggeliztünk Evernyssel a teraszon. Ames az ajtóban állt, figyelve Evy minden kívánságát. Elégedetten néztem a fiatal fiúra, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Jó szolgálókét viselkedett.
- Küldtem egy ruhát a szobádba - fordultam a lányhoz. - Szeretném, ha azt vennéd föl Aodh Rhys ebédjére - mondtam neki kedvesen, és közben a villámra tűztem egy falatot.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 13, 2014 2:11 pm

Evernys:
- Rendben, köszönöm! - feleltem és miközben reggeliztem a kilátásban gyönyörködtem a teraszon és azon tűnődtem, milyen is lesz ez az Aodh Rhys. Miután befejeztük a reggelit, Ames a szobámba kísért és segített feladni rám a lehető legszebb ruhát, amit eddig láttam, a ruhát, amit Sethrida adott nekem, hogy ma viseljem. Selyemből volt, rám simult, mintha rám öntötték volna egyszerűen tökéletesnek éreztem, de valószínűleg Sethrida célja is ez volt ezzel. Végül egy ezüst nyakláncot akasztottam a nyakamba, amin egy sárkánykígyó lógott medálként, akár a házunk címere. Kaharo ajándéka volt, amikor megtudta, hogy várandós vagyok, de ezt másnak nem kellett tudnia. Amesszel az oldalamon suhantam Sethrida szobájához, azután be is léptem oda.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Laguna Hétf. Júl. 14, 2014 2:42 pm

Sethrida
Mikor Evernys megérkezett, mosolyogva néztem végig rajta.
- Gyönyörűen áll neked! - mondtam neki kedvesen, mert valóban lélegzetelállítóan festett a ruhájában. Biztos voltam benne, hogy Aodh is hasonlóképp fog vélekedni. - Már vár minket a kocsi - mondtam, és Evernyssel az oldalamon elindultunk lefelé.
Négy erős szolgáló állt odalent a gyaloghintó négy rúdjánál. Gwynn nyitotta ki nekünk az ajtót, hárman ültünk be - Evyernys, Ames és én. Fray és Gwynn, akiket szintén magammal vittem, lóháton léptettek a gyaloghintó előtt és mögött.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Júl. 14, 2014 7:32 pm

Evernys:
- Most már elmondod mit tervezel? - fordultam a gyaloghintóban Sethrida felé. Már rég sejtettem valamit, de a terveiben sohasem lehettem biztos, mert a papnő egy igazi talány volt. Azonban most elgondolkodtatott az, hogy ha igazam van, vajon a barátja mit is fog szólni, hogyha meglát engem... lenéztem a hasamra. Nem volt feltűnő, de már gömbölyödött kicsit.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 11:59 am

Arve:
Egy hajó árbocán guggolva figyeltem a tengert és a várost, ahogy minden reggel. Aras ezúttal mellettem ücsörgött az egyik vitorlán és épp tollászkodott, sokatmondó mosolyt villantottam felé, mire felvisított. Felegyenesedtem és kitártam a karomat, hagytam, hogy a szél belekapjon a szél a köpenyembe, de ügyesen egyensúlyoztam, azután balra fordultam a víz felé és elrugaszkodtam az árbocról, fejest ugorva a kikötő mély, fekete vizébe.
A víz alatt úsztam ki a partra, ahol mint holmi kutya megráztam magamat, bár tudtam, hogy úgy is megszáradok ebben a hőségben. Aras vijjogva követett odafenn a levegőben, hatalmas árnyékot vetve rám és együtt elindultunk Pentos színes forgatagába.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 12:15 pm

Eva
Nyugodtan sétáltam a kikötőben, lovammal az oldalamon. A kereskedő hajót vártam, mert szükségem volt néhány új holmira és fegyverre. Mistral elég ideges volt a tömeg miatt mert nem volt hozzá szokva az emberekhez. Hallottam hogy egy ragadozó madár visított a magasban de úgy gondoltam valamelyik vadász engedte el kicsit repkedni. Vettem némi almát hogy megetessem a lovam. Nagyon meleg volt ma. Ahogy haladtunk hirtelen egy kiskölyök nekem rohant de el kaptam a karját mert éreztem hogy épp ki akart zsebelni.
- Hé! Már megint te? - vigyorgott rám a kölyök. Akár hányszor ebbe a kikötőbe jövök megpróbál kizsebelni. Nagyot sóhajtva egy táskába raktam neki élelmet és némi pénzt majd elengedtem. A kölykök mindíg meglágyították a szívem ami nem mindig volt szerencsés.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 12:28 pm

Arve:
Amikor úgy éreztem, megszáradt a hajam a fejemre húztam a csuklyámat, így kényelmesebb volt a tömegben mozogni. Még nem hagytam el a kikötőt, a célpontom állítólag idejön majd. Inkább közvetlenül mellette sétáltam a macskakövön gyengéden eltolva az utamból az embereket. Távolabb megláttam egy lovat és mellette a lovasát, azon kezdtem gondolkodni megragadjam-e a lehetőséget a ló ellopására, hiszen a tömeg is nagy volt, a hangzavar is, mire észrevenné már a város túlsó felén adnám el egy lókupecnek - de nem. A környéken kell maradnom.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 12:39 pm

Eva
Mistral hirtelen dobogni kezdett a patájával. Egyre csak hergelte magát, és nehéz volt féken tartani.
- Jól van... Csss! Nem kell félned, már beért a hajó. Meg vesszük ami kell és itt sem vagyun. - nyugtattam a nagy fekete mént. A hajóhoz siettünk már amennyire tudtunk. Megvettem a szükséges holmikat, néhány új nyilat, meg kést, majd már fordultunk is vissza hogy ki érjünk a tömegből.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 12:50 pm

Arve:
A kikötő melletti fogadó homlokzatán lévő napórát bámultam. A megbeszélt időpont elmúlt és a célpont sehol nem volt - talán a kapcsolatom tévedett. Óvatlanul álltam meg az út közepén és felfele bámultam az égre. A szemem fennakadt, libabőrös lettem és visítottam egyet, de már Aras testében voltam, láttam amit ő lát, a tömeget pásztáztam, egy magas, színes ruhákat viselő szőke férfit kellett megtalálnom, de erre nem volt ilyen. Körbe körbe röpködtem élveztem a szárnyalást, mint mindig, de aztán visszazökkentem a saját testembe, mert elestem, valaki fellökött és egy fekete mén közeledett, ugyanaz, amelyiket az előbb néztem.
- A mások vinnék el! - káromkodtam, nem tudván ki lökött fel, azután feltápászkodtam épp, mielőtt a fekete mén elért volna.
- Vigyázz! - kiáltottam el magamat, mert nem volt időm félreugrani. Csak reméltem, hogy a mén gazdája időben észrevett.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 12:58 pm

Eva
Felültem Mistral hátára és lassan elindultam kiselé a kikötőből. Hirtelen meghallottam, hogy valaki felkiáltott így meghúztam a kantárt.
- Hó! Mistral ájj! - szóltam mire felágaskodott de szerencsére közben hátrált annyit, hogy ne legyen baja az előttünk állónak. - Minden rendben nem sérültél meg? - kérdeztem ahogy le ugrottam a lovamról és kezemet nyújtottam felé.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 1:20 pm

Arve:
Felálltam magamtól is és leporoltam magamat.
- Nem, kösz. Csak valaki fellökött - feleltem sötéten és felnéztem rá. Magas és karcsú fiatal lány volt és vörös volt a haja, ami errefelé, nos.. ritka.
- Nem idevalósi vagy igaz? - kérdeztem őt fürkészve.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 1:28 pm

Eva
- Am... nem éppen. - mondtam és vissza fordultam lovamhoz hogy fölüljek rá. - Akkor további jó utat. Nekem még van egy kis dolgom. Viszlát. - mondtam és elügettünk, mielőtt bármit is kérdezhetett volna. Nem lenne szerencsés ha rájönne ki vagyok és honnan jöttem. Apám igazán meggyőző tud leni pláne a magas jutalommal. Gondolkodtam és próbáltam megnyugodni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 1:49 pm

Arve:
Elvigyorodtam, elég félénknek tűnt. Újra a fejembe húztam a csuklyámat és utánavetettem magamat a tömegben. Futva épp olyan gyors voltam mint ők, de figyeltem, hogy ne vegyenek észre.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 2:15 pm

Eva
Hirtelen olyan érzésem támadt mintha mindenki rám vadászott volna. Elegem volt hogy soha nem lehettem igazán szabad. Úgy döntöttem, hogy a közeli erdőben táborozom le. Ott volt elég búvóhely, élelem, és víz is. 
- Hé, Mistral neked meg mi a bajod? - lepődtem meg mikor hirtelen megállt és dobogni kezdett. - Ennyire nem lehetsz ideges. - próbáltam féken tartani, és kivezetni a tömegből. - Nyugi hamarosan itt sem vagyunk. - nyugtattam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 3:23 pm

Arve:
A lova nyugtalan volt, megérezte a jelenlétemet, ezért kicsit lemaradtam tőlük de épp annyira, hogy lássam őket. Egy olyan ház mellett mentem el, amit épp átépítettek ezért egy állvány segítségével könnyedén felkapaszkodhattam a tetejére, hogy ott kövessem őket. Aras pedig előre ment és pontosan fölöttük szállt.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 3:29 pm

Eva
- Nyugodj meg! Nincs baj. - nyugtattam és végre el tudtunk indulni. Miután a nagyobb tömegből kiértünk végre ügetésre tudtunk váltani. Jobb szerettem volna én is ki kerülni végre az emberek közül.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 6:14 pm

Arve:
Továbbra is követtem őket háztetőről háztetőre ugrálva. Fogalmam sincs miért tettem, valahogy csak megfogott a lány, többet akartam tudni róla, beszélni vele, megismerni. Igazából tetszett is, bár egyáltalán nem tudtam, hogyan reagálna, ha úgy közelednék felé.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 6:27 pm

Eva 
Szerencsére ki értünk a kikötőből és egyre kevesebb volt az ember. Lassan ki értünk a városból is amit én sem bántam nem csak a lovam. 
- Nem sokára a erdőben leszünk. Nem kell félned. Egy ideig nem megyünk emberek közé jó? - simogattam meg lovam nyakát majd szaporáztuk lépteinket hogy az erdőbe érjünk. Egy kis bolyongás után elértünk egy folyóhoz, ahol le is táboroztunk. Leszerszámoztam a lovam majd a folyó mentén felfelé elindultam vadászni. Jó lett volna vacsorát találni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 7:08 pm

Arve:
A város szélén találtam egy gazdátlan lovat - na jó, gazdátlan lett, miután leütöttem a rajta ülő kövér pasast, - a nyeregbe pattantam és úgy követtem Arast, aki követte a lányt. Az erdőbe mentek, így én és a sárga ló is, amin ültem. Aras arra fele vijjogott, amerre a folyó volt, egy darabig vágtáztunk, de aztán megláttam egy fán ülni Arast és lépésre lassítottunk. A fekete mén a folyóból ivott, de a lányt sehol nem találtam. A saját lovamat kicsit odébb kikötöttem a folyó mellé, ahol volt fű is és víz is, a sasomat pedig magamhoz hívtam, leültem vele a ló mellé a fűbe és belé szálltam.
Vadászni repültem, egy kisebb őzet kerestem - na meg a lányt, hallgattam a vadakat és minden kis mozgás megragadta a tekintetemet, de csak szabadon szálltam.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 7:19 pm

Eva
A folyó menti bozótosban vadásztam. Találtam néhány fácánt ezért óvatosan felhúztam íjamat. Kivártam az alkalmat, majd két nyilat kilőttem egymás után. Sikerült egyből kilőnöm kettőt, de hirtelen egy harmadikat is megpillantottam nem messze. Azt is kilőttem mert jó pénzért tovább tudom adni a húst. Mikor meg voltam a vadászattal vissza mentem a táboromhoz.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 7:25 pm

/az ugye azért megvan, hogy Arve is ott van a táborodtól nem messze? Very Happy/

Arve:
Egy őz gidát találtam az anyjával, a kicsire csaptam le, mert Aras csak őt bírta el. Megragadtam a hatalmas karmaimmal és újra a magasba emelkedtem, hogy visszarepüljek oda, ahol ténylegesen voltam. Útközben megpillantottam a lányt, ahogy visszamegy a táborához és tudtam, hogy engem is észre fog venni, pár méterre tőle, ezért visszatértem a testembe, pont, amikor megérkezett.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 7:34 pm

/ nyugi nem felejtem el Very Happy /

Eva
Jókedvűen tértem vissza a táboromba de a szemem sarkából megpillantottam valakit, gyorsan ledobtam a zsákmányomat és felhúztam íjamat. 
- Ki vagy és mit akarsz? - kérdeztem és minden mozdulatát figyeltem. Nem hagytam hogy bármivel is próbálkozzon.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 8:49 pm

Arve:
Alighogy visszatértem, már ott állt előttem és íjat szegezett rám. Megadóan feltartottam a kezemet - nem mintha nem intéztem volna el simán, csak nem is akartam - és levettem a csuklyát a fejemről.
- Arve Orell, szolgálatodra! - vigyorodtam el. - Én és a sasom Aras, vadászni jöttünk ide, de már belénk futottál a lovaddal az utcán.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 9:02 pm

Eva
Továbbra is rászegeztem az íjam mikor levette a csukjáját és bemutatkozott.
- Igen emlékszem. - mondtam és le engedtem a fegyverem. - Micsoda véletlen. - mondtam majd az előkészített tüzifát próbáltam meggyújtani. - Van hova menned? Mert ha nem akkor éjszakára maradhatsz itt.  tettem hozzá.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 9:34 pm

Arve:
Amikor azt mondta véletlen, elvigyorodtam.
- Vándorlok, hol itt alszom holott, de köszönöm az ajánlatot. A sasom fogott egy őz gidát, ha gondolod szívesen megosztom veled - feleltem nyájasan és a lovamért mentem, feldobtam rá az őz gidát és eloldoztam, hogy odavezessem a lányhoz. Aras a karomon ült.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 9:44 pm

Eva
- Ezzel nem vagy egyedül. - mondtam majd felhúztam egyik szemöldökömet arra hogy a sas fogott egy őzgidát. - Szép trükk. - tettem hozzá majd végül sikerült meggyújtanom a tüzet. - Nem szükséges én is vadászatból jöttem. Legfeljebb eladhatod jó pénzért. Errefelé sokat megadnak a húsért. - mondtam neki.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 12, 2014 10:02 pm

Arve:
- Nem trükk - vontam vállat. - Amikor megkérdeztem, hogy nem idevalósi vagy-e, akkor hamar eltűntél. Talán üldöznek?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 10:08 pm

Eva
- Mi? Nem, Miért üldöznének? - kérdeztem majd leültem a tűz mellé. - Amúgy Evangelin vagyok. De aki ismer csak Evának szólít. - mutatkoztam be én is. - És tényleg nem idevalósi vagyok. Én is aféle vándor vagyok. - mondtam neki.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Aug. 13, 2014 3:06 pm

Arve:
- Örülök, Eva! - a fűben fekvő három fácánra pillantottam. - Látom jól bánsz az íjaddal.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Csüt. Aug. 14, 2014 5:38 pm

Eva
- Valamiből meg kell élni. És a "munkában" is jó hasznát veszem. - mondtam ahogy magamhoz vettem két fácánt, és a folyóhoz mentem velük hogy megpucoljam őket. Elő vettem egy tőrt ami a övemhez volt erősítve és neki láttam a munkának.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 15, 2014 12:28 pm

Arve:
- És mi volna az a munka? - kérdeztem és elővettem egy nyúzókést, hogy lefejtsem az őzgida bőrét.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Pént. Aug. 15, 2014 12:43 pm

Eva
- Hm? Mikor ez mikor az. Ha kell vadász vagyok, ha kell zsoldos vagy épp testőr. De jelenleg egy szökött katonát kell elkapnom. - mondtam a madarat pucolva. - És te mijáratban? - kérdeztem tőle.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 15, 2014 1:53 pm

Arve: 
- Úgy volt, találkozom valakivel a kikötőben, de az illető nem jött el - feleltem csendesen, elgondolkodva. Talán átvertek, talán csapda, lehet hogy el kéne hagynom a várost?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Pént. Aug. 15, 2014 2:12 pm

Eva
- Nincs kizárva. - mondtam ahogy az első madarat megpucoltam. - Sajnos manapság nem igazán lehet megbízni akárkiben. Ezért nem is töltök túl sok időt emberek közt. - mondtam majd a közeli bozótosra néztem majd elmosolyodtam. Egy ideje követett egy róka az ingyen lakoma reményében. De soha nem hajtottam el. Egyel több vagy kevesebb jószág nekem nem számított.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 2:40 pm

Arve:
A mosolyát látva nekem is mosolyogni támadt kedvem.
- Látom van egy követőd - biccentettem a róka felé, azután újra a szemeibe néztem. - Olyan furcsa... mintha ismerős lennél, vagy legalábbis mintha valami nemes úr lánya...
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 3:14 pm

Eva
Biztos távolságban ledobtam a nyesedéket, és a belsőségeket, miután megnyúztam a fácánokat, majd, kezet mostam hogy ne legyek csupa vér. 
- Igen. Már egy ideje mindenhova követ. Gondolom a hasonló potya falatok miatt. - mondtam és vissza ültem a tűz mellé. Kicsit felhúztam egyik szemöldökömet mikor megemlíti hogy ismerős vagyok. Főleg mikor hozzáteszi mintha egy nemes úr lánya lennék. - Pff... ha az lennék nem épp ilyen helyeken bolyonganék, és vadásznék. - mondtam mintha az természetes volna hogy az ember lánya a világot járja lovával, és ha épp kedve szottyan beáll zsoldosnak.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 3:31 pm

Arve:
Ezen elvigyorodtam, nem voltam benne biztos, hogy a lány nemes-e vagy nem, de tudtam, hogy én honnan jöttem és miért nem maradtam a nemes Orell házban... 
- Talán csak az esküvő elől menekülsz - húztam és közben nekiálltam megnyúzni a gidát, amit Aras ejtett. Ő már kíváncsian toporgott mellettem, várva egy-egy finom falatot. - Mindig nekiadom a szívet - magyaráztam.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 3:47 pm

Eva
Mikor az esküvőt emlegette elnevettem magam. 
- Jó vicc. De nem.  Mindig is így éltem. És semmi közöm egyik nemesi családhoz sem. Egyszerűen jól érzem magam a vadonban. - mondtam azt amit mindenkinek mikor váltig állítják hogy nemesi származású vagyok. Érdeklődve figyeltem a sast, és megértettem hogy miért olyan izgatott, mikor a nő elmondta hogy mindig a madár kapja a szívet. - Érthető. - mondtam és a jól lakottan heverésző rókára néztem. - Valami hasonló a helyzet vele is. Mindig ő kapja a belsőségeket, mert nem egyszer segített kézre keríteni a vadakat. Még ha azért is hogy ő jóllakjon. - mondtam és a tüzet figyeltem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 6:08 pm

Arve:
- Szóval tulajdonképpen a társad, mint nekem Aras? - kérdeztem lerántva a fiatal állat bőrét és közben lopva a lányt néztem. Túl kifinomult volt, senki nem ilyen aki egyszerűen csak bérbe adja a fegyverét. És a haja! Nincs sok embernek ilyen színű haja. Azonban végül a szemem a vállvértje csatján állt meg. Egy különös címer volt rajta. - Jól megfizethetnek a munkádért...
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 6:12 pm

Eva
- Olyasmi, de megtartja a távolságot. - mondtam, és furcsálltam hogy annyira méreget. - Miért kérded? Ha ki szeretnél rabolni, ki kell ábrándítsalak. Jelenleg egy fityingem sincs. Ezért kell holnap eladnom a vadhúst. - mondtam nyugodtan bár nem gondoltam hogy tényleg ki akarna rabolni. Furcsa volt ez a nő és nem tudtam miért. Mintha rá jött volna ki is vagyok. Bár azt nem hittem volna.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 6:24 pm

Arve:
Hangosan felnevettem.
- Nem, semmi ilyesmi nem érdekel veled kapcsolatban. Ha ki akartalak volna rabolni már megtettem volna. Még csak nem is tudnál róla! - feleltem összefonva a karomat magam előtt és vetettem egy pillantást Arasra aki mellém ugrált Eva nyakláncával a csőrében. Kuncogva megcirógattam a fejét, elvettem tőle az ékszert és adtam neki egy darab húst.
- Megmondtam! - nyújtottam át az ékszert a lánynak. - Nem akarunk kirabolni.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 6:37 pm

Eva
Hirtelen nem értettem mire is célzott, majd mikor megláttam a madarat a nyakláncommal a nyakamhoz kaptam. - HÉ! - mordultam fel majd vissza vettem a nyakláncot. - Hasznos képesség. - mondtam, ahogy újra nyakamba tettem az ékszert. - Szóval tolvajok vagytok? - kérdeztem tőle. Mondjuk ez az egy amivel még nem is próbálkoztam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 6:45 pm

Arve:
- Hasznos, de nem vagyunk tolvajok. Bár néha ez is a munkánk része - feleltem. Azután elmosolyodtam. - Igazából orgyilkosok vagyunk. Van itt a városban egy nagyon korrupt ember, őt kellene megtalálnom, de a kapcsolatom nem jött el.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 6:48 pm

Eva
-Hm. Legalább nem vagyok egyedül. Mondtam és az oldalamra dőltem a tűz mellett. Könyökömön támaszkodtam meg és egy fűszállal játszottam még vártam hogy megsüljön az egyik fácán, mert már vagy két napja nem ettem. Örültem ha a lovamnak jutott valami. - Csak nem átverés volt. - mondtam elgondolkodva, bár nem rám tartozott az ő ügye.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 7:07 pm

Arve:
- Nem tudom, mindenesetre, amint lehet elhagyom a várost. Azt hiszem visszamegyek Bravoosba - lenyestem egy darabot a gidából és a késemen a tűzbe tartottam. Hamar megsült, úgy hogy némi fújogatás után a számban kötött ki a falat. - Te merre tartasz?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 7:25 pm

Eva
Gondolataimból Arve hangja zökkentett, ki.- Nem tudom. Most különösebben munkám sincs. - vontam vállat és tényleg nem tudtam merre induljak.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 8:21 pm

Arve:
- Akkor gyere velünk - csillant fel a szemem, - utazhatunk együtt! Oda indulok Bravoosban, ahol tanítottak, talán ott neked is adnak munkát.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Vas. Márc. 22, 2015 8:28 pm

Eva
Nem tudtam hirtelen mit is mondhatnék. Mindig is egyedül utaztam. - Végül is miért ne. Hátha tényleg tudok munkát szerezni. - Egyeztem bele ahogy felültem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Márc. 22, 2015 8:41 pm

Arve:
- Rendben - mosolyogtam és megsimogattam Aras fejét. - Ha szeretnéd, holnap már indulhatunk is.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Zhalia Szer. Márc. 25, 2015 11:37 pm

Eva
- Nekem megfelel. - mondtam ahogy óvatosan enni kezdtem. Mostanában úgy sincs errefelé munka. Gondolkodtam. - De most szólok hogy sok ellenségen van. Leginkább szakmabeliek. - mondtam ahogy rápillantottam. Nem akartam hogy meglepetésként érje ha véletlenül megtámadnának minket.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Hét királyság - Westeros földje - Page 18 Empty Re: Hét királyság - Westeros földje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.