Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Youngsters

+3
Emma Meadow
Banci
Laguna
7 posters

20 / 20 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Hétf. Aug. 11, 2014 3:34 pm

Logan
Csak rá mosolyogtam, ahogy szedtem neki a raguból, majd magamnak is egy keveset. 
- Tényle két hét múlva lesz egy terep verseny. Dragont kipróbálhatnánk rajta. Legalább megtudhatnánk hogy viszonyul a tömegre és a zajokra. - mondtam neki két falat között.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Hétf. Aug. 11, 2014 4:37 pm

Jeff
- Jó ötlet! Bár még klasszabb lenne tudni, hogy pontosan hol lesz - mondtam halkabban a mondat utolsó felét, miközben felemeltem egy kanállal az ételből, majd bekaptam. Meglepően finom íze volt, bár fogalmam sem volt arról, mit ehettem. Ragunak nézett ki, ennyi esett le.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 10:40 am

Logan
- Nem messze innen az erdőben szokták tartani. Amolyan edző futam. Van egy hasonló pálya fel állítva az istálló mögötti erdőben. És a térkép is meg van a tavalyi versenyről nem sokat szoktak változtatni rajta. - mondtam neki két falat közöt. - Hogy ízlik a csirke ragu? - kérdeztem tőle. Kíváncsi voltam mit gondolt a főztömről.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 12, 2014 5:16 pm

Jeff
- Hmm, akkor lehet, hogy délután, vagy kicsit később ellátogatok a pályára - feleltem néhány újabb falat után - Hol tartod pontosan azt a térképet, és milyen állapotban van? - érdeklődtem, miközben tovább ettem. Ízlett az étel, ennek pedig úgy adtam "hangot", hogy szinte megállás nélkül fogyasztottam el.
- Finom, nagyon finom! - fejeztem be végül, letéve a villát. Ezután a kihelyezett szalvétáért nyúltam, és megtöröltem a szám.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 5:23 pm

Logan
- Az irodában tartom. Valamelyik könyvbe raktam bele. Amúgy jó állapodban van mert minden évben kapunk egyet. - mondtam ahogy én is megtöröltem a számat. Nem igazán volt étvágyam így keveset ettem. - Örülök hogy ízlett. Tényleg. Nem láttad Kiwit és Kókuszt? Egész nap színüket sem láttam. - kérdeztem ahogy az érintetlen etető tálakat figyeltem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 12, 2014 8:11 pm

Jeff
- Oh, szuper! Én erről még nem is tudtam - pislogtam nagyokat rá, majd felálltam, és a mosogatóba tettem a tányéromat - Nem láttam őket. Azt hittem idebent vannak, vagy a nap részében ki vannak engedve, hogy kóboroljanak az istálló körül? - kérdeztem vissza. Jobban belegondolva ma tényleg nem láttam egyikőjüket sem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 8:20 pm

Logan
Mikor azt mondta hogy nem látta a kutyákat, kicsit aggódni kezdtem. Ezért inkább elindultam megkeresni őket. Álltalában kint tanyáztak a déli legelőn mert ott egy folyó táplálta a tavat és imádtak úszni. Mikor oda értem hiába szólontgattam őket nem jöttek elő. Inkább vissza mentem a házba hát ha ott vannak.
- A legelőn nem voltak. Pedig a tó a kedvenc helyük. - mondtam és elindultam fel a lépcsőn. Be néztem az összes szobába és hirtelen a hálószobámban furcsa hangok ütötték meg a fülem a gardrób felől. - Jeff azt hiszem meg vannak. szóltam neki mosolyogva.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 12, 2014 9:13 pm

Jeff
- Miért, hol vannak? - álltam fel, majd felfutottam a lépcsőn.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 12, 2014 9:19 pm

Logan
- A hálószobában a gardróbban bújtak el. És van egy kis megelpi is. Vigyorogtam mint a vadalma. A gardróbhoz sétáltam és óvatosan kinyitottam az ajtót. Letérdeltem a foldre hogy jobban lássam Kiwit, mellete pedig ott feküdt Kókusz is. Kiwi hasánál pedig négy édes kis szőrgombóc volt. Úgy éreztem magam mint egy kisgyerek mikor megtalalja karácsonykor a fa alatt az első kiskutyáját. Csak ez jobb volt. Három teljesen olyan zsömle színű volt mint Kiwi egy pedig fekete mint kókusz nagyon édesek voltak együtt. - Milyen aranyosak.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 26, 2014 4:22 pm

Jeff
- Mi?! - kérdeztem meghökkenve - Logan, miről be-.... - miután felértem, nagy lépteimmel azonnal mellette termettem. Furcsa helyzetben volt, a gardrób előtt vigyorgott, mintha földimannára talált volna. Furcsállva figyeltem őt tovább, majd megcsóváltam a fejem, és kíváncsian követtem, csak én inkább leguggoltam.
- Úristen! - túrtam hajamba, miután kiszúrtam a kutyakölyköket, puszta véletlenségből. A szemeimmel kerestem, miről beszélhetett, ám csupán a két nagyobb kutyát tudtam kiszúrni. Aztán megpillantottam a ficánkoló kis állatokat, és hirtelen azt sem tudtam, hogy nevetnem, vagy ordítanom kéne -e - Szóóóval.... Kutyakölykök?  - pillantottam ezután rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 26, 2014 4:33 pm

Logan
- Igem. - mondtam mosolyogva. - Bár későbbre vártuk őket. - mondtam, és nagyot sóhajtottam. - Csak miért pont a gardróbban kellett ellenie? - kérdeztem majd megsimogattam Kiwit, hogy megnyugodjon kicsit. - Na megyek keresek nekik egy jobb helyet, meg meg kell találnom a jelölő szallagokat hogy tudjuk majd ki kicsoda. - Néztem Jeffre. - Majd segítesz elnevezni őket? - kérdeztem tőle továbbra is mosolyogva.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 26, 2014 6:19 pm

Jeff
- Hmm, mikorra vártátok őket pontosabban? - kérdeztem újra a kölyköket figyelve. Az középen fekvő zsömleszínűn akadtak meg a legtovább szemeim. Nem tudnám megmondani miért, mert a többit is aranyosnak tartottam és különlegesnek, nem csak őt.
- Nos, jó kérdés. Lehet, csak meleg helyet kerestek, a gardróbot pedig nyitva hagytad... - vontam vállat felegyenesedve, majd nagyot sóhajtottam - Nincs még névötletem, de megnézzük, mit tehetünk! - vigyorodtam el, ismét a lányra pillantva.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 26, 2014 6:28 pm

Logan
- Kb. egy héttel későbbre. - mondtam. majd elkezdtem keresgélni a fiókban ahova a kölyköknek szükséges holmikat. - Lehet. De költözniük kell majd. A szekrényben nem maradhatnak. - mondtam. Majd csak Jeffre mosolyogtam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Graceful Kedd Aug. 26, 2014 7:32 pm

Jeff
- És hova fogod tenni őket? - feleltem őt figyelve.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Zhalia Kedd Aug. 26, 2014 7:51 pm

Logan
- Szerintem a dolgozó szobában helyezem el őket. - mondtam mosolyogva. Majd elkezdtem pakolászni. Megkértem Jeffet hogy tartsa meg a kiskutykat még a nyakukba raktam a szallagokat, majd egy kosárban levittük őket a dolgozó szobába. És az íróasztaltól nem messze kaptak helyet. Én meg vissza mentem a szobába hogy kitakarítsam a gardróbot.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 20 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 20 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.