Vámpírok bálja

19 / 22 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Vendég on Kedd Aug. 05, 2014 11:16 am

Gabriel Tepes
Kéz fogása erős, határozott és rövid volt.
- Résszemről a megtiszteltetés, uram! Bocsásson meg hogy hívatlanul beállítottam, és hogy ön, a ház ura, tud fogadni engem. - mondta mosollyal az arcán.
- Sokat hallatom magáról mielőtt a közeli városba költöztem pár hete. Egy kicsit szoknom kellet az új környezettet mielőtt, ide jöttem volna. De nem érkeztem üres kézzel! - az utolsó mondatot hang lejtésével kiemelve. 
A lila selyem öltönye alá benyúlt jobb kezével és egy fehér dobozt vett elő, és fel mutatta Williamnak.
-Ez cégemnek legújabb okos-telefon modellje, wi-fivel, 2 sim kártya slottal, 10 Megapixeles kamerával, és legújabb Android operációs rendszerrel. - Ahogy mondta fel emelte a fehér doboz tetején  meg mutatva a benne rejlő 5 colos fekete érintőképernyős mobil-t.
-Remélem elnyeri a tetszésedet.

A hozzászólást NaGeL összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 06, 2014 11:56 am-kor.

Vendég
Vendég

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Banci on Kedd Aug. 05, 2014 11:45 am

Will
Felvont szemöldökkel, értetlenül néztem a furcsa tàrgyat amit a férfi elővett. Fogalmam sem volt hogy mi ez vagy hogy mire jó és a hozzá fűzött magyarázatából sem értettem egy kukkot sem.
-Öhm .... Bizonyára kiváló szerkezet , és abban is biztos vagyok , hogy nem engem, hanem az édesapámat illeti, mint a ház urát - húztam ki magam ismét, felnézve a férfira.

"Valaki biztosan életben marad. És ha nem én leszek az, akkor így jártam. Nem félek a haláltól. Ha mi esünk el és leszünk ennek a háborúnak a vesztesei, akkor is lesznek kik megemlékeznek rólunk nemzedékek múlva. Vagy így, vagy úgy, de emlékezni fognak ránk . Mindannyiunkra. Mert mi vagyunk azok akik végigcsinálták ezt az ostoba , hatalomért folytatott vérengzést" /Reifroline-Balaisania/
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884

Felhasználó profiljának megtekintése

Témanyitás by Vendég on Kedd Aug. 05, 2014 1:18 pm

Gabriel Tepes
Gabriel észrevette Will zavarodottságát, így nem folytatta mondókáját, bár tudta volna még.
-Igen az, bár úgy veszem hogy önök nem igazán fejlődtek korral... - mondta lehangoltan - és mondja William, hol tartózkodik jelenleg az édesapja - hangsúlyából kihalt minden udvariaskodás, és hízelkedés.
Kiegyenesítette a hátát és és miután a doboz tetejét vissza tette a helyére meg igazította öltönyét, és újra rá tekintett előtte álló férfira. tekintete idomult hangjához: rideg és érzéstelen.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Banci on Kedd Aug. 05, 2014 10:35 pm

Will
Kissé gúnyosan elmosolyodtam magamban amikor hirtelen ennyire megváltozott a férfi viselkedése. Szóval ő is egy olyan kis talpnyaló aki csak azzal szemben tartja az illemet akit magánál feljebbvalónak talál. Ha nem én vagyok a kastély ura akkor már nem is kell  udvariasnak lennie velem szemben. Legyen ....
-Apám éppen házon kívül van, jelenleg én vagyok felelős a kastélyért.

"Valaki biztosan életben marad. És ha nem én leszek az, akkor így jártam. Nem félek a haláltól. Ha mi esünk el és leszünk ennek a háborúnak a vesztesei, akkor is lesznek kik megemlékeznek rólunk nemzedékek múlva. Vagy így, vagy úgy, de emlékezni fognak ránk . Mindannyiunkra. Mert mi vagyunk azok akik végigcsinálták ezt az ostoba , hatalomért folytatott vérengzést" /Reifroline-Balaisania/
Banci
Admin

Témanyitás by Vendég on Szer. Aug. 06, 2014 11:06 am

Gabriel Tepes
-Ah Rendben. És mikor fog William De Noir, a ház ura vissza térni? - kérdezi Willtöl de már szemébe se néz inkábba szobát méri fel ahol tartózkodnak.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Emma Meadow on Szer. Aug. 06, 2014 11:09 am

Raziel:
Nehezen tudtam csak megállni, hogy ne nevessek fel.
- És mióta vagy vámpír? - mondtam ki most már egyenesen.

"A fejemet az égre emeltem és felüvöltöttem. Olyan fájdalommal, ahogyan csak egy lélek tud, aki elveszítette a másik felét, aki mindig is ott volt mellette, akivel egyek voltak, együtt voltak teljesek, és most, hogy ezt, a lelke felét, a legdrágább kincsét elveszítette nem maradt más belőle csak egy üvegszilánk. Egy apró üvegszilánk a hatalmas rózsaablakból, ami a templomokat díszíti. Egy üvegszilánk voltam a hűségem, a szeretetem és a barátságom templomának rózsaablakából. Az ablak és a templom is elveszett Nienor nélkül, akár a lelkem nagy része. [...]Lefeküdtem Nienor hideg és halott teste mellé, közelebb húztam magamhoz a szárnyammal és őriztem. A páncél, amit Fenixilia aggatott rám, védett engem, én pedig védtem a templomot, az ablaküveg nagy részével."
/Balaisiana: Zehír, Nienor halála után/
Emma Meadow

Hozzászólások száma : 1660

Témanyitás by Banci on Szer. Aug. 06, 2014 7:30 pm

Will
-Csak napok múlva. Addig is szívesen látunk, ha gondolod, maradj a kastélyban! - válaszoltam, de közben karba tettem a kezeimet. Nagyon nem volt kedvem itt jópofizni egy ilyen alakkal. Egyébként is kezdtem unni a vendégeket és hogy mindenkit nekem kell eligazítanom.

Banci
Admin

Témanyitás by Zhalia on Szer. Aug. 06, 2014 7:40 pm

NaGeL írta:
Rory Williams

Benyitott. Egy furcsa hely volt. Elrejtve a szemek elöl. Tökéletes rejtek hely pitiáner rablóknak, és vámpíroknak. Ameddig az ajtóban állt szemével végig pásztázta az egész  szobát. a szél mögötte befúj, és aki közel volt érezhette a fokhagyma szagát rajta. A szeme megállt kettő illetőn. Úgy látszik megtalálta amit keresett. Rögtön oda is lépet hozzájuk. A két illető felnézet  rá, és szemük nagyra nyílt. Hihetetlen sebességgel pattantak fel és köszöntették Rory-t, a híres vámpír vadászt.

Megszólalás nélkül rájuk néz, és látni letehet ahogy a 2 ember eltörpül tekintetétől. Rory benyúl kabátja alá és elővesz egy borítékot. A boríték a 2 ember neve áll. Ez után arrébb lép és az egyik sark felé halad ahol egy lány ült és lábai az asztalon. Oda lép melléje.
-Nolan? - szólalt meg egy mély  enyhén rekedt hangon.

Nolan
Nyugodtan ücsörögtem a sötét kis sarokban és csukott szemmel elmélkedtem. Hallottam hogy valaki belépett de nem érdekelt. Mondjuk még én is éreztem a foghagyma szagát. Majd csak az egyik szememet nyitottam ki hogy megnézzem ki szólított.
- És ha igen? - kérdeztem tőle. Felismertem a férfit, de személyesen nem ismertük egymást. A mester megemlítette hogy veszélyes alak de nem izgatott a dolog. - Mit akar? - tettem fel egy újabb kérdést. Kíváncsi lettem mit keresett itt egy hozzá hasonló vadász.
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 12:36 pm

Gabriel Tepes
Gabriel végig nézet Willen újra, és meg görbült szája széle.
-Ahh, köszönőm az ajánltatott, de nem hiszem hogy itt fogom meg várni, De 'Noir urat.  Viszont ha át tudná adni az ajándékomat az édes apjának mikor vissza jön.... - és oda nyújtott a fehér dobozt újra - annak igazán örülnék.
Most újra körbe nézet a szobában. 
-Ha már így felajánlotta a vendéglátást... - szólalt meg újra - esetleg körbe tudna mutatni? Nem mindennap lát ember ilyen kastélyt manapság. Fölég nem még a régi korból! Ezek még úgy néznek ki amik még kézzel készítetek! Mai dolgok mind olyan, egységes, könnyű és kényelmes. Az áruk is alacsony!  De ezek itt - mutat rá a bútorokra a szobában. - mind régiek, mindegyik egyedi, és viselt...de mégis add nekik egy karaktert, nem? Ahh a nosztalgia... még kicsi voltam mikor ezek voltak a divatban!

Rory Williams
Ráncos arcával rá nézett az előtte ülő lányra, és végig mérte. Pár másodperc csend után fog egy széket és Nolannal szemben leül. Kezével benyúl a belső kabát zsebébe, és előhúz egy boríték, amit az asztalra dob Nolan elé. A boríték, öregesnek tűnt, kicsit barnult is. A rendnek a pecsétje volt rajta ami érintetlen volt. 
Rory csak nézet Nolan szemébe és várt.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 12:41 pm

Nolan
- Bármit is akar a rend nem érdekel. Más dolgok foglalkoztatnak. - mondtam és elvettem a poharat az asztalról hogy igyak egy kortyot. - Vigye azt a két bohócot. Úgy is csak hátráltatni tudnak. - morrantottam. Egyáltalán minek zaklat a rend?
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 12:50 pm

Rory Williams
A pasas egy halható hörgést adott ki, és meg szólalt.
-A Rend azt akarja hogy végezd a munkádat. Én meg figyelek egy szörnyre, és ha bármi rosszat csinál.... - mondta mély rekedt hangján, és kabátját félre húzva, kezét rá tette a pisztolyára.
-Érthető a parancs?

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 12:56 pm

Logan
- A mester többek között azért küldött ide hogy tanuljak. - mondtam és mellem alatt keresztbe fontam a karjaimat. - A másik ok ami miatt meg itt vagyok mert van egy elszámolni valóm. És nem hagyom hogy bárki is előttem végezzen a prédámmal. Megértette? - néztem mélyen a szemeibe. Egyáltalán nem tudott meghatni hogy milyen erős és hogy egy profi vadás ő is. Már megszoktam, hogy a félvámpírokat sem csípik a rend tagjai.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 1:08 pm

Rory Williams
Rory lassan körbe nézet újra, majd Nolanra megint.
-Látom. Tanulsz. - majd elhallgatott egy pillanatra megint.
- A két zöldfülű új megbízást kapott a környéken... nem hiszem hogy túl élik. - morogta.
- Ha ember a 'prédád' , vámpír, tudod mi lesz a sorsod... - mondta mélyen Nolan szemébe nézve - ha nem...nem fog menni.  - mikor befejezte intet a pultos lánynak egy italért.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 1:17 pm

Nolan
- Remélem is mert már nagyon idegesít a két idióta. Semmi hasznuk. - mondtam majd újra a szemébe néztem. - Nem kell aggódni. Egy vámpír a prédám. És nem ajánlom hogy bárki akár csak megkarcolja. Nekem kell végezni vele. - mondtam majd nagyot sóhajtottam.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 1:29 pm

Rory Williams
még egyszer hörgőt és elnézet. A pultos lány hozta az italát amit el is vett, és jól meg húzta. Üres pohár vissza adta a lánynak és intett hogy még egyet. Lány nem túl boldog ahogyan kezeli őt, de vissza ment hogy hozzon még egyet.
Rory újra Nolan nézett.
-Intel?

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 1:40 pm

Nolan
-Még szép! Nem szeretem ha olyanok ütik bele az orrukat a dolgaimban, akiknek semmi köze hozzá. - mondtam és a ki idtam a poharam tartalmát. - Ugyan miért mondanék bármit is? Az én dolgom senki másé! - mondtam és kezdtem mérges lenni.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 2:06 pm

Rory Williams
Meg érkezett a második pohár amit elvett  és intet a lánynak, oda se nézve, és csak most kicsit ivott belőle.
-Létezik más vámpír is ezen a környéken. - mondta morogva - Vagy annyira el vagy varázsolva a prédától, hogy még ezt sem vetted észre?

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 2:34 pm

Nolan
De észre vettem elvégre egy vámpírokkal teli kastélyban élek jelenleg. De nekem az a vámpír kell. És nem engedem át senki másnak.  - csaptam ököllel az aztalra. Kezdett nagyon bosszantani ez az alak én nem rejtettem véka alá a dolgot. Soha nem érdekelt mit dondolnak rólam, pláne nem most.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 2:56 pm

Rory Williams
-Kastély és lakóiról mit tudsz? - hangzott nyugodtan a kérdés, és Rory ivott a porhájából. Az asztal csapkodástól meg se rezdül, és a felemelt hangja sem érdekelt.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 3:04 pm

Nolan
-Semmit nem tudok róluk. Bár most érkezett egy Raziel nevű vámpír. Mindegyik tart tőle és próbálják messze elkerülni. - mondtam és vissza dőltem a székemben. Vajon mit akarhat a rend? Még a mester sem figyelmeztetett hogy még egy vadász tolja ide a képét. Mit terveznek? Mondjuk tök mind egy, csak a dolgomba ne avatkozzanak bele. Morgolódtam magamban. Nem tetszettek a dolgok ahogy alakultak.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 3:13 pm

Rory Williams
Épen ivott poharából mikor meghallotta Raziel nevet, és egy pillanatra meg rándult mindene. Letette a poharát az asztalra és az asztalra könyökölve közelebb hajol Nolanhoz. 
-Raziel? Több száz éves? - enyhe izgalmat lehet érezni a hangján.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 3:31 pm

Nolan
Láttam rajta hogy hirtelen megrándul, majd az izgalom jelenik meg az arcán.
- Inkább több ezer, de igen. Ha lehet addig ne nyírd ki még meg nem tanított néhány dologra. Jelenleg ő a tanárom még a kastélyban tartózkodom. - mondtam neki.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 3:55 pm

Rory Williams
Halván Nolan válaszát vissza húzta magát, és két könyökét letette az asztalra, és arca előtt összekulcsolta kezeit. Az arcát eltakarta kezével de hangján lehetett érezni enyhe agressziót. 
-Raziel, az egyik legöregebb szörnyeteg, aki már több száz vadászt köztük nagyon jókat is meg ölt. tanít téged, miközben te, egy vámpírvadász, egy olyan kastélyban élsz ami tele van vámpírokkal.
ezután felemelte a fejét a keze mögül, és meg mutatta az arcát ami most még ráncosabb lett a dühtől amit rajta mutatott, már már szinte embertelen szinten. Tekintetével lyukat képes lenne égetni, és ezzel nézet Nolan szemébe ahogy felállt az asztaltól. 
- Egy jó indokot mondjál hogy ne lőjelek le mint a korcsot ami vagy és jelentsem a rendnek hogy át álltál a vámpírok oldalára ezért megsemmisítettek?

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 4:09 pm

Nolan
Csak elmosolyodtam azon hogy dühöt láttam rajta. Örömmel tölttt el hogy a nagy vámpírvadász ilyen hamar kijött a sodrából.
Egy jó indok kel? Az bizony van. - mondtam mosolyogva és felemeltem az ujjam figyelmeztetőleg. - A mesterem miatt. És nem utolsó sorban a rend vezetője miatt aki nem más mint a nagyapám Adam Magnus. - mondtam. Kevesen tudták hogy rokonok vagyunk de néha hasznos volt kiugrasztani a nyulat a bokorból. - Úgy ogy jobban jár ha most leül, mert úgy sem hiszik el hogy átáltam volna a másik oldalra. A nagyapám megbízásából élek és tanulok a vámpírok között. Világos? - kérdeztem tőle és higgadtan néztem a szemébe. Nem érdekelt hogy fölém magasodott.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 07, 2014 4:41 pm

Rory Williams
A düh ne múlt el belőle.
-Azt akarod bemesélni nekem, hogy vámpírvadászok küldtek ide hogy tanulj vámpíroktól? Az hogy egy dögöt mint te, aki nem más mint istenkáromlás két lábon, a Rendből egy mester elküldött téged hogy bestiáktól akiket mi vadászunk tanulj? Ráadásul be karod nekem mesélni hogy a nagy mester Adam Magnus unokája vagy? Ilyen gyenge lenne lélekben hogy még sajnálatból sem végezett ki téged? vagy hirtelen a rend vámpír barát lett míg elvoltam? - ordította Nolannak.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Csüt. Aug. 07, 2014 4:51 pm

Nolan
Nem érdekelt az üvöltözése de mikor a nagyapámról kezdett beszélni feldühödtem. Felpattantam, olyan erővel hogy a szék hátra repült majd elkaptam az ingét és lejebb rántottam. 
- Na már most! Az nem érdekel ha engem szapulsz. De ha még egyszer a családomról mersz bármit is mondani, megöllek megértetted? A nagyapám volt aki elrejtett engem és anyámat a rend elől. 17 évig emberként kellett élnem. És ha nem esett volna le anyám Helen Magnus volt. Az egyik legjobb vadász és biztos vagyok bene hogy orvosként nem egyszer mendette meg a nyomorult életed szóval pofa be! MEgértetted? - kérdeztem dühösen mert nagyon felhúzott. A két pancser felpattant de láttam rajtuk hogy bem tudják mit kezdjenek. Majd elengedtem Roy-t és leültem. - Amúgy is azért küldtek ide tanulni, mert így több esélyem van a vámpírok ellen.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Pént. Aug. 08, 2014 12:50 pm

Rory Williams
Reflex szerűen nyúlt a fegyveréhez amint a lány hozzá ért, de megállította magát és hagyta hogy a lány leordítsa, de arca nem rendült meg. Miután befejezte és leült.  Ő csak nézte.... és nézte... ha eddig embertelenül el volt torzulva az arca  a dühtől, most egyenesen szörnyetegé vált. Egy pillanat alatt elő huta pisztolyát és mindkettő a lányra tartotta, egyiket a fejére másikat a hasára. 
-Te átkozott rühes kúrva, ne mert még egyszer a mocskos szádra venni a mestereim nevét főleg nem HELENÉT! IDÁIG TARTO-! - és hirtelen befejezte az ordibálást és szeme is nagyra nyílt. pár másodpercig így volt aztán arc a is vissza ment a neki normálisba, fegyvereit eltette és vissza ült lehúzni maradék italát.
-Már értem miért küldőt a szenilis Magnus engemet ide...Szóval mit fogsz tanulni Razieltől, és hol a kastély? - kérdezte nyugodtan újra mintha ha az előző dolgok meg se történtek volna. Majd rá nézet a 2 álló vadászra...
-Ti még mit kerestek itt? Van egy  feladatotok. Eredjetek. - mondta szigorú hangon.
Két idióta meg halva ezt egyszerre mondták hogy Igein is és futottak ki a helyről.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Graceful on Pént. Aug. 08, 2014 1:00 pm

Edward
- Hmm, ezt valódi bóknak kéne vennem? - mosolyogtam rafináltam a lányra, majd a cilinderem után nyúltam. Megráztam egy kicsit, ezután óvatosan a fejére tettem, miközben alig centikre álltam tőle. A mosolyom is vigyorrá fejlődött, de ez valahogy más volt, mint az eddigiek. Azt hiszem ez az első, amibe több érzést is viszek. De minek a hatására történhetett ez?, ötlött fel bennem a kérdés. Lehet az övé lenne?, jött az újabb. Volt valamiféle sejtésem a válaszról, azonban nem akartam ebbe belegondolni. Próbáltam hát elzárni magamban, az agyam legsötétebb zugába. Olyan volt a világomban ez a gondolatsorozat, mint egy sötét rongy, amit legszívesebben egy kinyithatatlan ládába tettem volna. Nem akartam ezzel foglalkozni, ám minél erősebben próbálkoztam, annál jobban visszhangzott fejemben az egyértelmű igen.
- Tudod... még senkivel sem tudtam ilyen normálisan csevegni - mondtam halkan, ahogy a szemeibe néztem. A cilindert még most is fogtam - Nem gondolod, hogy ez egy jó kezdete valaminek? - kérdeztem csakúgy kíváncsiságból, s hasonló nagyságú érdeklődéssel vártam, mit tesz, vagy válaszol. Időközben a belső érzékeim azt súgták, már nem állhatunk itt sokáig. Hamarosan felkel a Nap, beragyogja a kastély meleg, vörös falait, amit én mindig is komornak tartottam. Az öcsém szerint nem az, emiatt is sokat vitatkoztam vele. Meg úgy alapból sok mindenen.
Biztos voltam abban is, hogy hamar tovaszáll ez a pillanat, és mire észbe kapok, visszazárkózom a magam komorságába. Chh, tök mindegy! Különben is borzalmasan hangzik ez. Ha ismét éjszaka lesz, elmegyek vadászni, és szépen megfeledkezem majd ezekről.
- Ha sikerül - motyogtam úgy, hogy csak én hallottam.

[Mi emlékeim szerint kicsit lemaradtunk időben, úgyhogy kb. egy éjszakát kéne ugornunk majd, Lau. .-.]

Állítólag nem a cél, hanem az odáig vezető út tesz boldoggá. Azt hiszem ez igaz, már most az vagyok, mert megvan mindenem. Sosem vágytam többre annál, minthogy szeretetben éljek, és szeretet adhassak valakinek.
Graceful

Hozzászólások száma : 2747

Témanyitás by Zhalia on Pént. Aug. 08, 2014 1:31 pm

Nolan
Elengedtem a fickót majd vissza ültem a helyemre, és nem is törődtem azzal hogy rámfogta a fegyvereket. Úgy sem meri meghúzni. Nem mer az öreggel ujjat húzni. Gondoltam magamban majd csak figyeltem. 
- Befejezte? - kérdeztem ridegen. Kezdett felidegesíteni. - Nem érdekel miért küldte ide a nagyapám, de ne hátráltasson. Amúgy meg se a kastély helye sem a tanulmányaim nem tartoznak magára. - mondtam és felálltam a székemből mjd némi pénzt az asztalon hagytam, magamhoz vettem a kardom majd elindultam az ajtó felé.
Zhalia

Témanyitás by Banci on Pént. Aug. 08, 2014 1:35 pm

NaGeL írta:Gabriel Tepes
Gabriel végig nézet Willen újra, és meg görbült szája széle.
-Ahh, köszönőm az ajánltatott, de nem hiszem hogy itt fogom meg várni, De 'Noir urat.  Viszont ha át tudná adni az ajándékomat az édes apjának mikor vissza jön.... - és oda nyújtott a fehér dobozt újra - annak igazán örülnék.
Most újra körbe nézet a szobában. 
-Ha már így felajánlotta a vendéglátást... - szólalt meg újra - esetleg körbe tudna mutatni? Nem mindennap lát ember ilyen kastélyt manapság. Fölég nem még a régi korból! Ezek még úgy néznek ki amik még kézzel készítetek! Mai dolgok mind olyan, egységes, könnyű és kényelmes. Az áruk is alacsony!  De ezek itt - mutat rá a bútorokra a szobában. - mind régiek, mindegyik egyedi, és viselt...de mégis add nekik egy karaktert, nem? Ahh a nosztalgia... még kicsi voltam mikor ezek voltak a divatban!

Will
-Nos, valóban nem mai darabok, de nekünk még mindig tökéletesen megfelelnek. És ha gondolja, indulhatunk is, körbe vezetem! - fordítottam hátat és már el is indultam a lépcsők felé, meg sem várva a válaszát.

Banci
Admin

Témanyitás by Vendég on Pént. Aug. 08, 2014 1:50 pm

Gabriel Tepes
-Remek! - válaszol és követi Will-t.

Rory Williams
-Azért küldött ide hogy vigyázzak rád, valamint biztosítékként hogy az emberek oldalán maradj. - válaszolt a fel nem tett kérdésre. Ő is ledobott pár érmét és a lány után ment.
-És a kastély elég ártalmasnak hangzik. Veled tartok. - mondta.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Pént. Aug. 08, 2014 1:58 pm

Nolan
- Rám nem kell vigyázni! - mondtam ahogy kiléptem az ajtón majd az orra előtt bevágtam és tovább sétáltam. - Ja és sajnálom ha ki kell ábrándítsam de nem a kastélyba megyek úgy hogy akár le is kophat. Amúgy is. A kastély kevésbé ártalmas mint más vadászok társasága. - mondtam vissza sem fordulva.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Pént. Aug. 08, 2014 2:09 pm

Rory Williams
Meg állt az ajtó előtt egy pillanatra, és pont csapódót. nyugodtan kinyitotta és követte a lányt. Hörgőt még egyszer.
 -A szenilis öregapád azért küldött hogy vigyázzak rád, ha tetszik ha nem. - mondta ahogy követte őt. - És hidd el nekem sem tetszik hogy egy zöldfülű korcsra kell figyelnem, de rajtam kívül senki más nem lenne képes. - morogta.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Pént. Aug. 08, 2014 7:12 pm

Nolan 
Mikor megszólalt megtorpantam. Megszorítottam a kardomat és csak a vállam fölött néztem vissza rá. A düh csak úgy lángyolt a szememben.
- Hogy mersz így beszélni róla? - kérdeztem dühösen és vörösen villantak a szemeim. - Ha még egyszer ilyen hangon mersz beszélni ról a véged van! - morogtam, majd megszaporáztam lépteimet. A régi házunkhoz akartam menni ami eléggé kívül esett a város központjától és nyugodt volt a környék. Ott nem zavart senki és nyugodtan tudtam gondolkodni. Amire most nagyszükségem volt. Mikor oda értem a bejárati ajtón megláttam a rendörsédi szallag maradékát. Nagyot szóhajtottam majd a kilincsre raktam a kezem. Hirtelen emlékek öntöttek el és sajnos olyanok is amikre nem akartam emlékezni. Lassan kinyitottam és beléptem hogy magam mögött bezárjam azt. Lassan körbe jártam a házat. A nappaliban megláttam a vérfoltokat amik csak felel evenítették, a rossz emlékeket és érzéseket, a kardomat elengedtem ami nagy zajjal esett a porba. A bal vállam sajgott ahogy vissza emlékeztem mi is történt. A balta ami megsebezte a vállam, még már nem volt a falban csak a helyét láttam. A polcon észre vettem egy régi fotót amin én és anya voltam. Levettem onnan majd bementem anyám szobájába és ledőltem az ágyra. Halványan de még mindíg éreztem az illatát. Könnyek gyűltek a szemembe, majd végképp nem bírtam, és a képet mellkasomhoz szorítva össze húztam magam és halk zokogásban törtem ki. Miért neki kellett meghalni? Ha én nem lettem volna olyan ostoba még mindíg élne. Vagy ha legalább kicsit is erősebb lettem volna. Annyira hiányzik. Bár csak tehettem volna érte valamit. A nagyapámon kívül nincs senkim. Azt sem tudom ki az apám. Ahogy gondolkodtam folyamatosan csak sírtam. Nem bírtam abba hagyni. Valami eltört bennem és már nem bírtam megállítani. Most még azt sem érdekelt ha megtámadtak volna. Lehet hogy azt is hagytam volna hogy megöljenek.
Zhalia

Témanyitás by Lauu on Szomb. Aug. 09, 2014 6:07 pm

(oksi^^)

Dee:
Fürkészve figyeltem a mozdulatait és közben arra próbáltam rájönni mi járhat a fejében. Azt viszont nem igazán tudtam tisztázni magammal, hogy én mire gondolok. Kezdett leesni, hogy ez egy kissé abszurd és szokatlan helyzet. Legalábbis tőlünk. Másoknál talán normálisnak számít. De az az igazság, hogy már csak megszokásból sem vettem le róla a szemem. Vele kapcsolatban ez már az első perctől kezve megmaradt bennem, hogy oda kell figyelni rá. Mert kiszámíthatatlan. Tényleg az lenne? Végülis, most sikerült meglepnie. Csak azt hiszem ezúttal pozitívan.
-De, talán. -feleltem elmerengve. -Nem tudom mi van veled, de határozottan szimpatikusabb ez az Edward, mint a másik.

Lauu

Hozzászólások száma : 277

Témanyitás by Graceful on Vas. Aug. 10, 2014 4:03 pm

Edward
Elmosolyodtam, amikor meghallottam a válaszát. „De, talán.”, én is így gondoltam. Elvégre vámpírlétemre épp egy átváltoztatott lánnyal beszélgetek, akit nemrég úgy hívtam, hogy préda. Az eltelt kis időben viszont semmit sem mondtam rá mert nem tudtam, mi másnak keresztelhetném el. Jobban belegondolva nem tudtam az igazi nevét. Ha el is mondta, rég a feledésbe merült. Amióta ugyanis eldobtak minket, mint egy darab szemetet, igencsak megváltoztam belül, emiatt lett más a világról alkotott felfogásom is.
- Hát, hosszú történet - vontam vállat. Az elmesélés szintén hosszadalmas lett volna. Sok minden ugyan nem történt, hogy kidobtak minket. Azután idekerültünk, ebbe a kastélyba, de belül tényleg nagyon sokat változtam, amiről órákig tudnék beszélni a lánynak. Hogy most miért vagyok olyan, amilyen, az pedig remek kérdés. Azt hiszem tényleg csupán a fáradtság az oka.
- De szerintem mindegy is, jobb ha addig örülsz, míg ilyen vagyok - figyelmeztettem, de azt nem tettem hozzá, hogy az egykori Edward egy kis darabkáját látta. Régen tudtam ilyen vidám lenni. Régen könnyen ment az, hogy mosolyogjak, mára megőrültem. Ha valaki a szemem elé kerül, örömmel szórakozom el vele, és nem visel meg a meggyilkolása, amennyiben úgy döntök, ezt teszem vele. 
- Amúgy szerintem lassan ideje lenne mennünk - feleltem aztán, az eget fürkészve. Egy árnyalattal világosabbnak tűnt, az érzékeim pedig azt súgták, vészesen közel kerülünk a nappalhoz. Akkor viszont por lesz belőlünk, ha Nap ér.

Állítólag nem a cél, hanem az odáig vezető út tesz boldoggá. Azt hiszem ez igaz, már most az vagyok, mert megvan mindenem. Sosem vágytam többre annál, minthogy szeretetben éljek, és szeretet adhassak valakinek.
Graceful

Témanyitás by Lauu on Vas. Aug. 10, 2014 5:31 pm

Dee:
-Oké, örülök én. -emeltem védekezően magam elé a kezem, aztán bólintottam. Tényleg kezdett már felkelni a nap, ami nekünk ugyebár nem sok jóval kecsegtetett. Ó, hogy nekem mennyire hiányoztak a nappalok... Leírhatatlanul. De azt hiszem nem Ed lett volna a megfelelő ember, akinek ezt elpanaszolom, így nem is igen mondtam semmit, csak néhány másodpercig még némán fürkésztem a világosodó égboltot, aztán visszafordultam a kastély felé. -Igen, szerintem is menjünk. Nem sok kedvem van megpörkölődni.

Lauu

Témanyitás by Graceful on Vas. Aug. 10, 2014 8:10 pm

Edward
- Ahogy nekem sem - feleltem, és elindultam a kastély felé. Félúton visszanéztem azért, hogy megbizonyosodjak arról, nem fogunk -e elégni. Úgy tűnt, még van egy kis időnk a Nap felkeléséig, ám azért jobb az elővigyázatosság. Némán zsebre vágtam kezeimet, aztán a lány derekára pillantottam. Voltaképp ott fogtam, majd magamhoz is szorítottam, miközben a csillagokat néztük. Vajon feltűnt neki? Én eléggé elmerültem a lelkes magyarázásban, a csillagképek mutogatásában. Nem figyeltem eléggé, csak néha egyik szememmel, s akkor is lopva az arcát fürkésztem, főleg az ajkait.
Óvatosan átkaroltam, miközben visszaértünk.

Graceful

Témanyitás by Lauu on Vas. Aug. 10, 2014 9:09 pm

Dee:
Én azt hiszem ekkor vettem csak észre először, hogy átkarol. Nem is, inkább csak ekkor fogtam fel. Kissé zavartan összeráncoltam a homlokom, de úgy különösebben nem ellenkeztem. Hogy miért? Fogalmam sincs. Egyszerűen csak... nem tudom megindokolni. Ő volt a hibás azért, hogy ilyen lettem és azonfelül , hogy bántott engem is, láttam mit művel az öccsével és mindenki mással is. Gyűlölte az embereket és szinte minden mást is, ami nekem fontos volt. És ekkor mégis csak inkább egy elveszett fiúnak láttam, minthogy pszichopata őrültnek, vagy gyilkosnak. Mi van velem?

Lauu

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 11:25 am

Zhalia írta:Nolan 
Mikor megszólalt megtorpantam. Megszorítottam a kardomat és csak a vállam fölött néztem vissza rá. A düh csak úgy lángyolt a szememben.
- Hogy mersz így beszélni róla? - kérdeztem dühösen és vörösen villantak a szemeim. - Ha még egyszer ilyen hangon mersz beszélni ról a véged van! - morogtam, majd megszaporáztam lépteimet. A régi házunkhoz akartam menni ami eléggé kívül esett a város központjától és nyugodt volt a környék. Ott nem zavart senki és nyugodtan tudtam gondolkodni. Amire most nagyszükségem volt. Mikor oda értem a bejárati ajtón megláttam a rendörsédi szallag maradékát. Nagyot szóhajtottam majd a kilincsre raktam a kezem. Hirtelen emlékek öntöttek el és sajnos olyanok is amikre nem akartam emlékezni. Lassan kinyitottam és beléptem hogy magam mögött bezárjam azt. Lassan körbe jártam a házat. A nappaliban megláttam a vérfoltokat amik csak felel evenítették, a rossz emlékeket és érzéseket, a kardomat elengedtem ami nagy zajjal esett a porba. A bal vállam sajgott ahogy vissza emlékeztem mi is történt. A balta ami megsebezte a vállam, még már nem volt a falban csak a helyét láttam. A polcon észre vettem egy régi fotót amin én és anya voltam. Levettem onnan majd bementem anyám szobájába és ledőltem az ágyra. Halványan de még mindíg éreztem az illatát. Könnyek gyűltek a szemembe, majd végképp nem bírtam, és a képet mellkasomhoz szorítva össze húztam magam és halk zokogásban törtem ki. Miért neki kellett meghalni? Ha én nem lettem volna olyan ostoba még mindíg élne. Vagy ha legalább kicsit is erősebb lettem volna. Annyira hiányzik. Bár csak tehettem volna érte valamit. A nagyapámon kívül nincs senkim. Azt sem tudom ki az apám. Ahogy gondolkodtam folyamatosan csak sírtam. Nem bírtam abba hagyni. Valami eltört bennem és már nem bírtam megállítani. Most még azt sem érdekelt ha megtámadtak volna. Lehet hogy azt is hagytam volna hogy megöljenek.

Rory Williams

Rory csak hörgőt a reakcióján, aztán hagyta hogy elmenjen, de követte a lány nyomait. Miközben ment nézte a környéket, és érezni lehetett ahogy analizálja az egész terepet. Ahogy egyre kijjebb ment  a házak kezdtek kisebbek és hézagosabb lenni. Magas házak jók ha távolról akar kilőni egy vámpír, de a laza hézagos lakások sokkal jobban alkalmasabbak a közzel harci szintére, valamint csapdákat fel álltani a sikátorok között tökéletes.  bár voltak házak amik betonból és voltak házak amik még téglából voltak, a beton jobb tartást bír így jobb fedezék is. Emberek élnek itt, szóval ha harc tőr ki lehet lesz egy két áldozat, de a cél szentesíti az eszközt. És nincs nagyobb cél mint kiirtani a vámpírokat. 

A nyomok egészen egy házig vezettek, Kisebb méretű téglalakás, fa peron ami kicsit kiemelkedett, és pár fával körülötte. Ha a rendőrségi szalagot nem vesszük figyelembe ami itt amott lógót, akkor egészen meghitt képet festene egy kisebb családdal. Rory rá nézet az épületre, és megvetés jelent meg az arcán. Elment a ház mellet nézve a külső falait, de semmi különöset sem vett észre rajta, az ablakok is épek voltak. az erősített vázak és zár is érintetlen....

A ház elé ment és elindult befelé. Az ajtó már nyitva volt. A lakat és erősített váz érintetlen. A földön a száradt vér...valaki vonszolta magát kifelé és erősen vérzett. beleszimatolta levegőbe, és körbe nézet. tekintete egy sarokba nézet. oda sétált és és ujját végig húzta a földön majd órához emelte. Lőpor szaga. lő fegyverrel lőttek itt. Tovább nézet a szobában...egy nagyobb fér folt... valaki itt elvérzett. másiknak volt esélye, neki nem. tovább nézet falon karom nyomok törések vágósok, karmolások... bármi volt itt nagy harc volt és aki vesztett az elvérzett.  Észre vess egy furcsa helyet.. pár csepp vér van csak.  Nem harcra utaló rétegzettséggel. csak lecseppent. Leguggol a hely mellé végig simítja a kezét a földön majd  a tenyerét meg szagolja, és meg nézi... száraz bőr maradványok, elég sok.  Vámpír támadás és táplálkozott itt. A másik egy vámpír vadász lehetett és vesztett. A saját lakásában vesztett. Talán védett valakit?

Fel állt és egy ajtó felé ment...ajtó félfán egy mély repedés vágás... fejsze nyom... mikor oda ért hogy megnézze közelebbről, zokogást hallott. Benézet a szobába és Nolan-t látta szorongatva egy fénykép kéretett és sír. Rory Hörgött egyet megint.
-Ki ölte meg? - kérdezett rá miközben belépet a szobába, és Nolan nézett.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Hétf. Aug. 11, 2014 12:40 pm

Nolan
Nem is hallottam mikor bejött a lakásba vagy egyáltalán a szobába. Annyira elvoltam az önostorozással hogy nem figyeltem rá. Csak később vettem észre hogy felettem áll, és engem nézet. Nem néztem rá, anélkül is éreztem megvető pillantásait. 
- Semmi köze hozzá. - mondtam dühösen. Nem akartam pont vele megbeszélni a történteket.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 12:51 pm

Rory Williams

-Ha Hellen halt meg itt, téged védelmezve, igenis közöm van hozzá. - robbanás szerűen jött ki belőle a válasz. 
-Hol a pasas...hogy is hívták akivel lelépet Hellen ide...aki valószínűleg az apád volt... aki... - elhallgatott. Fejéhez emelte a kezét és elkezdte masszírozni a feje oldalát.  
-Hol az apád? - kérdezte egy hallott, érzéstelen hangon.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Hétf. Aug. 11, 2014 1:03 pm

Nolan
- Nincs köze hozzá hogy mitörtént! Azt hiszi csak úgy megjelenik és majd úgy ugrálok ahogy maga fütyül? Azt lesheti!  - kezdett nálam is elszakadni a cérna. - Amúgy meg nem ismerem az apámat. - mondtam és kibámultam az ablakon.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 1:15 pm

Rory Williams.

Hörgött egyet. 
-Én ismertem. - mondta ugyan olyan érzéstelen hangon mint előbb. - és ideje meg keresnem, és betartani egy ígéretemet.
Oda sétált az ajtóhoz háttal Nolannak. 
-Meg akarod ismerni az apádat halála ellőtt?

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Hétf. Aug. 11, 2014 1:29 pm

Nolan
- Mi? Ismeri az apámat? - lepődtem meg. Miért van hogy mindenki más ismeri az apámat, csak énn nem? Mindenki csak elhalgatja előlem az igazságot. Elég volt! - Nem hagyom hogy megölje az apámat! - Keltem föl az ágyról. Óvatosan letettem a képet majd Rory-ra néztem. Nem érdekelt ha erősebb nálam. De ne hagyhattam hogy megölje az apámat. - Hagyja békén az apámat, és engem is! Megértette?
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 1:41 pm

Rory Williams
- Oh? -  nézet vissza félhúzót szemöldökkel, majd teljesen meg fordult, és neki dőlt az ajtó félfának. - ugye fel fogtad mit mondtál nem? Te most védelmezni akarsz egy vámpírt, akit mellesleg vadásznod kéne, és az aki elhagyta az anyádat, és hagyta hogy mind ez meg történjen. Biztos ezt akarod? - kérdezte Nolantól
- és igen találkoztam vele párszor, és már akkor nem tetszett a pofája.  Akkor még zöld fülű voltam, és nem vettem észre hogy vámpír. Ha tudtam volna ott helyben lelőttem volna.  - mondta morogva magának.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Hétf. Aug. 11, 2014 1:56 pm

Nolan
- Jobb ha nem avatkozik bele a dolgomba. Az én feladatom megbosszulni anyám halálát, és nem védelmezni akarom! Hanem néhány  dolgot meg akarok tudni róla. Világos? - néztem rá. Nem értettem miért ilyen agresszív velem szemben, hisz nem tettem ellene semmit. És senki másnak nem járt ki a bosszú mint nekem. Az én dolgom volt végezni anyám gyilkosával, valamint kérdőre akartam vonni apámat, amiért elhagyta anyát és engem.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 2:14 pm

Rory Williams

-Mert szerinted egyedül neked lehet közöd Helenhez? Vagy egyáltalán az egész magnus családhoz? Ne szállj el magadtól. Rend legalább fele ha nem az egész  egy keresztes hadjáratra menne ha meg tudnák ki ölte meg Helent. Vagy ha újra lássák azt az alakot aki el vitte tőlünk öt, szerinted mi történne? Meghivnák egy teára és váron veregetnék? Dr Helen Magnus a Rend egyik oszlopa volt, és valaki ellopta ez a pillért. Egyedül a szenilis öregembernek köszönhető hogy nem mozdult meg az egész rend mint egy raj, hogy levadásszon mindenkit aki köze lehetett Helen halálához. Mindegy hogy ember vagy Szörny. És szerinted csak téged illet a bosszú? vagy mi van az öregapáddal? Adam mesterrel? ő szerinted nem akar bosszút? Szerinted ő miért nem csinál semmit? Szerinted miért küldte legjobb tanítványát és barátját, és a rend egyik legjobb vadászát hogy egy zöldfülű vadászra kelljen vigyáznia? Térj magadhoz, és kezdj el az eszeddel gondolkodni, és nem az érzelmeidre halgatni. - mondta szigorú oktató hangon.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Zhalia on Hétf. Aug. 11, 2014 2:34 pm

Nolan
- Ne merj kioktatni! - Morrantam fel. - Senkinek semmi köze a dolgokhoz. Ha ennyire fontos volt nektek, az anyám, akkor hol voltatok mikor meghalt? Hm? - néztem rá dühösen. - Soha senki nem segített nekünk. Csak magunk voltuk! Úgy hogy ne merd megmondani mit tegyek, mert én már eldöntöttem. Bosszút fogok állni és nem hagyom hogy más megelőzzön! - mondtam majd a vámpír gyorsaságot kihasználva felkaptam a képet, majd félre löktem a férfit hogy kijussak a szobából. Negkerestem az elejtett kardomat majd ott sem voltam. Nem érdekelt hogy a nap felkelőben volt, hisz nekem nem ártott, és így legalább nem futottam össze más vámpírral sem. Elég gyors voltam ahoz hogy egy ideig ne bírjn a nyomomra bukkani és  így vissza tudtam jutni a kastéjba. Az ajtót bevágtam magam mögött és felrohantam a szobámba. enkit nem akartam látni.
Zhalia

Témanyitás by Vendég on Hétf. Aug. 11, 2014 2:55 pm

Rory Williams

Rory csak fél füllel figyelt, és válaszolni készült mikor hirtelen Nolan fellökte, és reflexszerűen guggolásra mozdult, de mire talpon volt Nolan sehol sem volt. csak sóhajtozót és lassan  kisétált a házból. felnézet a felkelő napra, és zsebre vágta a kezeit. Még egy sóhaj majd egy mobil vesz elő és tárcsázz. pár másodperc múlva meg szólal.
-Öregember. Le se tagadhatod hogy az unokád. viselkedése teljesen ugyan olyan mint Helené. Rendben van vigyázok rá, de cserébe  mindent kérek amit tudsz a gyilkosról és a vámpírról akitől van a gyerek. - majd eltette a mobilt és szebbre vágta és lassan elkezdett bandukolni Nolan elég feltűnő nyomain. 

hörgött egyet útközben.

Vendég
Vendég

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

19 / 22 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Vissza az elejére