Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snowy Valley

2 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Hétf. Márc. 17, 2014 8:08 pm

Jack
A kölyök kutya szomorúan csipogtatta a játékát, majd hallottam ahogy félre téve azt eliszkol távol a lépcsőtől.
Elvigyorodtam a kérdésre, de még hosszú ideig nem feleltem rá, csak azután, hogy tárgyaltam a vonal túlsó végén lévő emberrel.
- Szuper, pár nap múlva küldöm a lóvét! - vágtam rá a telefonban elhangzottakra, ezután kinyomva átnyújtottam Sidnek - A kulcsaidat direkt megettem az egyik állatommal. Mondd, szívesen vállalsz béltükrözést Dobbermanok esetében? - vigyorogtam rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Hétf. Márc. 17, 2014 8:14 pm

Sidney
- Miért sejtettem hogy csináltál valami hülyeséget? - kérdeztem halkan, majd nagyot sóhajtottam. - Akkor legalább vigyél haza hogy néhány holmit összeszedhessek, mert a farmeromon kívül minden ruhámat tönkre tetted. Tudod elég kényelmetlen fehérnemű nélkül. - mondtam de valahogy most nem éreztem azt hogy nevetni tudná a beszólásain. Néhány nap! Miért ilyen hamar? Pont mikor talán helyre hozhattuk volna a dolgokat. Gondolkodtam ahogy hajamba túrtam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Hétf. Márc. 17, 2014 8:51 pm

Jack
- Hmm, nem is tudom! - röhögtem elmélyült gondolkodást színlelve, ezután nyújtóztam egyet, és felkaptam a saját járgányom kulcsait.
- Mehetünk, én így utazgatom.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Hétf. Márc. 17, 2014 9:02 pm

Sidney
Csak csendben elindultam a bejárati ajtó felé mikor elém állt a is görcs. Mellső lábaival a lábszáramnak támaszkodott hogy két lábra állhasson. Én csak felhúztam egyik szemöldökömet majd óvatosan kikerülve mentem Jack után. 
- Elmondanád mi baja ennek a görcsnek? - kérdeztem mikor elkapta a nadrágom szárát és morogva cibálni kezdte. - Eressz már el! - szűrtem fogaim között dühösen. Nem is értettem miért épp egy ilyen kis vakarcsra vagyok dühös. Hisz ő nem tett semmit. Csak rosszkor volt rossz helyen és kész. Mikor sikerült leráznom magamról Jack után mentem és beültem a kocsiba. Nem gondoltam volna hogy így fel fog idegesíteni a tudat hogy vadásznak rám. Pedig nemrég még pont ezt akartam. 
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Hétf. Márc. 17, 2014 9:09 pm

Jack
Hátra sem fordultam egészen addig, míg Sid meg nem szólalt. Lepillantottam. A kölyök kutya utánunk eredt, ezért különös gondot fordítottam arra, hogy visszatereljem a házba, ezután visszasétáltam a lányhoz.
- Egyszerűen játékos, de ha még egyszer legörcsözöd, beültetem a kocsiba, vagy szívesen odaadom élő sálnak Mistyt, a kígyót - feleltem rá vidáman, végül a garázsban parkoló csodához ügettem, ami nem volt más, mint egy Mercedes.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Hétf. Márc. 17, 2014 9:15 pm

Sidney
- Misty? Te így hívod azt a hüllőt? - kérdeztem meglepetten. - És a kertben tomboló két fene vadat hogy nevezed? - kérdeztem minimális érdeklődéssel a hangomban majd meglepődtem egy dolgon mikor kinyitotta a garázst. - Te megtartottad a Mercedest? - kérdeztem még nagyobb meglepetéssel. Még én vettem neki a fekete sport Mercedest a második házassági évfordulónkra. Óvatosan végig simítottam a kocsin mert attól féltem hogy ez csak egy álom de nem az volt. És enne örültem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Hétf. Márc. 17, 2014 10:06 pm

Jack
- Igen, Mistynek hívom - ismételtem el újra, miközben kívülről leellenőriztem, nem esett -e baja a járműnek. Egy-két napja nem nyúltam hozzá, biztos magányos lehetett! Viszont a ribi undorító hátsófele még nem ért hozzá!
- A Dobberman Zelrus, a Pit bull Herlia - válaszoltam az újabb kérdésre, miután nyugtáztam magamban, hogy az autó sértetlen - Különben meg meg, csak felturbóztam a motorját.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Kedd Márc. 18, 2014 11:56 am

Sidney
- Ugye tisztában vagy azzal hogy az anyámat is így hívjá? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Nem az zavart hogy anyámról nevezte el hanem hogy olyan kígyóval kell egy fedél alatt élnem ami anyám nevét viseli. - Mintha beköltöztetted volna anyámat is. Pont olyan mint egy áspis kígyó. - morogtam ahogy leengedtem az ablakot és kikönyököltem hogy megtámasszam a fejem. - És a kölyköt hogy hívják? A Vakarcs találó lenne. - mondtam de nem gondoltam volna komolyan. Próbáltam elterelni a gondolataimat hogy ne járjon a fejem folyton azon a bérgyilkoson.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Kedd Márc. 18, 2014 8:54 pm

Jack
- Ja, bár elég rég találkoztam vele - jegyeztem meg vállat vonva, ezután beültem az autóba, és elhajtottam.
- A kölyköt? Áh, csak Sidneynek - válaszoltam egyszerűen - Felkeltette az érdeklődésed az a kutya?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Kedd Márc. 18, 2014 9:02 pm

Sidney
- Szerencsére én is rég láttam. - mondtam. Nem voltam valami jóban anyámmal. Csúnyán össze vesztünk mikor az orvosi helyett rendőrnek mentem. Így az egyetem óta egyedül boldogultam. De mikor Jackel össze házasodtunk, jött volna békülni. Egy számító dög. - Hm... bár így nem mondhatom hogy kutyába sem veszel. - mondtam cinikusan mikor meghallottam hogy nevezte el a kutyát. Valamilyen szinten meg még is jól esett pedig zavarnia kéne. - Érdekes egy kutya. Annak ellenére sem tágított mellőlem hogy elzavartam. Talán kicsit nehéz a felfogása. - tettem hozzá, bár aranyosnak találtam azt a vakarcsot.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Kedd Márc. 18, 2014 9:56 pm

Jack
- Inkább csak... érdeklődő - mosolyodtam el most először őszintén - Nem sok ember járt nálam a sajátjaimon, meg néhány hulla testén kívül - feleltem.
- Amúgy azt hittem felköszöntötted, tudtommal nemrég volt névnapja!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Kedd Márc. 18, 2014 10:03 pm

Sidney
- Az újdonság varázsa? - gondolkodtam el majd ki néztem az ablakon. - Csak küldtem neki egy üzenetet bár ő nem szokott semmit küldeni. - mondtam. De azért örültem mikor őszintén elmosolyodott. - Most mi lesz? Azt akarod hogy nálad maradjak? - kérdeztem ahogy ránéztem. Mert ha ő úgy dönt akkor nem megyek vissza vele. Nem tudtam mit akart.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szer. Márc. 19, 2014 7:56 pm

Jack
- Azt hiszem ez már egyértelmű - válaszoltam szűkszavúan, szemem sarkából enyhén rápillantva.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szer. Márc. 19, 2014 8:01 pm

Sidney
- Rendben... - mondtam halkan és valamilyen szinten örültem, hogy nála kell lenem, de féltem is. Mi van ha hibát követtem el azzal, hogy megkértem hozzunk rendbe mindent? Kinéztem az ablakon és elmerengtem azon hogy is tálaljam neki a dolgot.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szer. Márc. 19, 2014 8:49 pm

Jack
Láttam hogy elgondolkodott valamin, de jobbnak láttam, ha hallgatok. Csendben vezettem tovább az úti célig, miközben azon zakatolt az agyam, mégis min töprenghet ennyire. Háh , úgy látszik még sem tud nem érdekelni ez.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szer. Márc. 19, 2014 8:58 pm

Sidney
- Mondott valamit a bérgyilkos? Hogy pontosan mikor lesz kész a feladat? - kérdeztem mintha csak egy átlag beszélgetést kezdtem volna. 
- Joga van megtudni! Ezt te is tudod! 
- Érdekelné egyáltalán? 
- Biztos hisz a felesége vagy nem vett volna el ha nem szeretne valamilyen szinten. A kis belső hang folyton azt hajtogatta hogy el kell mondanom Jacknek mit is tettem. Bár nagyon féltem hogy mi lesz ezután. Nagy levegőt vettem miközben kifelé bámultam. - A bérgyilkos akit felbéreltem... Következő célpontja én vagyok! - mondtam halkan és nem mertem ránézni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szer. Márc. 19, 2014 9:33 pm

Jack
- Pontos időt nem, csak körülberüli értéket tudott mondani, ami maximum egy hét - válaszoltam rápillantva, majd azzal vissza is fordultam az úthoz. Újabb percek teltek el csendben, egészen addig, míg el nem mondta hogy ő a gyilkos célpontja. Huh?
- MICSODA??! - kérdeztem kiakadva. Meglepettségemben megrántottam a kormányt; letértünk az útról, viszont hamar észbe kaptam, így az út szélén álltunk a homokban, nem messze a fáktól, villogó hátsó lámpákkal és indexekkel.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szer. Márc. 19, 2014 9:40 pm

Sidney
Hát nem a kocsiban kellett volna elmondanom. Gondolkodtam ahogy megkapaszkodtam. 
- Akit felbéreltem... Az a szokása hogy azzal is végez aki felkérte a feladatra. És mivel velem beszélt először... Így én is célpont lettem. - magyaráztam a helyzetet. - Nem tudni mikor fog támadni. Minden képen az első feladat elvégzése után jön el értem. De az ő módszerével. Sose tudni nála hogy csinálja. Vagy egyből végez velem, vagy néhány figyelmeztetés után öl. Akár hetekig is elhúzhatja a második célpont kivégzését. Ezért hívják Vadásznak. - magyaráztam ahogy hátra dőltem és a hajamba túrtam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szer. Márc. 19, 2014 9:55 pm

Jack
- És erről miért nem szóltál hamarabb? - kérdeztem idegesen. Azon gondolkodtam, hogyan húzhatnám csőbe az illetőt, ha tényleg megtenné, amit. Nem láttam egyelőre továbbra sem többet Sidben, mint egy illetőt, akivel jót szórakozhatok - vagyis inkább aKIN -, viszont meghalni nem hagytam volna. Semmiképp!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szer. Márc. 19, 2014 10:01 pm

Sidney
- Mert a mai napig úgy gondoltam jobb lesz így! - mondtam ingerülten de csak a térteimre támaszkodtam. Nem tudtam mit tegyek ezek után. - Mert a mai napig úgy gondoltam könnyebb lesz ha meghalok. - tettem hozzá halkan és már nem tudtam mit gondoljak a helyzetről.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Csüt. Márc. 20, 2014 8:26 pm

Jack
Megragadtam a felsőjét, és magamhoz rántottam.
- B-A-R-O-M! - mondtam szótagolva, az arcába hajolva, majd elengedve kicsatoltam a biztonsági övemet. Az autó előtt próbáltam elgondolkodni azon, mit tehetnék most. Még magamnak sem sikerült bevallanom, hogy aggódom Sid miatt.
Lehet, hogy tényleg csak egy eszköz a szememben, de a halálát soha nem kívántam, s soha nem kívánnám.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Csüt. Márc. 20, 2014 8:39 pm

Sidney
Meglepődtem mikor megragadta a felsőmet és kiabált velem, majd kiszállt a kocsiból és az elejének támaszkodott. Nagyot sóhajtva kiszálltam és oda mentem hozzá.
- Jack... sajnálom. Nem tudtam hogy másképp is alakulhat a helyzet. - mondtam ahogy megálltam mellette.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Csüt. Márc. 20, 2014 9:48 pm

Jack
- Pedig lényeges lett volnaa!! - fakadtam ki dühösen, szúrós pillantásokat vetve rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Pént. Márc. 21, 2014 7:44 pm

Sidney
Nagyot sóhajtva dőltem én is a kocsi elejének. Nem gondoltam hogy így reagál majd. Azt hittem teljesen hidegen fogja hagyni a dolog. 
- Sajnálom. Azt hittem nem fog érdekelni a dolog. - mondtam halkan.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Pént. Márc. 21, 2014 9:54 pm

Jack
- Rossz volt az elképzelés - pillantottam rá, majd sértődötten beültem az autóba.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Pént. Márc. 21, 2014 10:20 pm

Sidney
Nagyot sóhajtottam és én is vissza ültem. 
- Jobb lenne ha nem maradnék veled. Így csak téged is célponttá teszlek. - mondtam ahogy a térdeimet bámultam. Nem szerettem volna hogy megsérüljön, vagy meghaljon miattam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szomb. Márc. 22, 2014 6:34 pm

Jack
- Engem rohadtul nem érdekelt volna, ha én váltam volna azzá! Van egy revolberem, ezen kívül meg embereim!! - legszívesebben a felsője nyakánál fogva felkaptam volna Sidet, de az erkölcseim nem engedték. Különben meg hamar el szerettem volna iszkolni, nem jó sokáig egy útnak a szélén állni, miközben látod, hogy egyre több autó halad el melletted.
Némán beindítottam a jármű motorját, és a gázra tapostam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szomb. Márc. 22, 2014 6:44 pm

Sidney
- Ez előbb vagy utóbb úgy is bekövetkezett volna. Ha nem most akkor néhány év múlva de bekövetkezett volna. - mondtam és ezután nem szóltam semmit. Mikor megérkeztünk a házhoz kicsatoltam a biztonsági övet. Már meg sem kérdeztem hogy honnan tudta hogy hol is lakom. Mert az itteni rokonokról egy ismerősöm sem tudott. - Mindjárt jövök vagy bejössz te is? - kérdeztem tőle kíváncsian.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szomb. Márc. 22, 2014 7:49 pm

Jack
- Tényleg? Szerintem nem - feleltem ridegen, az utat figyelve. Az embereim segítségével nyomoztam ki, hogy pontosan hol lakhat Sid. Nem egyszer meg is mutatták hogyan jutok el oda, így nem volt nehéz odatalálnom a viszonylag egyszerű külsejű épülethez.
Megálltam előtte, majd és némán kiszálltam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szomb. Márc. 22, 2014 8:00 pm

Sidney
Bementem a házba és felmentem a szobámba. Nem törődtem azzal hogy Jack jön - e vagy sem. Elő vettem a bőröndöm és elkezdtem bepakolni. Nem minden ruhámat pakoltam el. Csak annyit hogy ne keljen folyton átjárkálni a holmijaim ért. 
- Kész vagyok mehetünk. - mondtam halkan Jacknek és elindultam le a lépcsőn.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Graceful Szomb. Márc. 22, 2014 10:04 pm

Jack
Kiszálltam magam is a járműből, végül bezárva Sid után iramodtam. Nem akartam kint ülni, jobbnak láttam, ha besétálok, akkor legalább meg tudom, hogy ő milyen házban lakik.
Ami a belső berendezést illeti, nem volt túl kirívó, de nem is túl "szürke". Vidám volt, a helyiségek pedig elég tágasak.
- Ilyen hamar? - kérdeztem, belül pedig igen csak meglepődtem. Elég hamar összepakolt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Zhalia Szomb. Márc. 22, 2014 10:10 pm

Sidney
- Nem az összes holmimat viszem át. - mondtam. Úgy gondoltam jobb ha nem telesen költözök át Jackhez. Biztonságban akarom tudni őt is és a rokonaimat is. Amennyi holmival megyek át könnyen tudok menekülni is ha szükséges. Nem szeretném ha miattam esne bajuk. Elég ha én halok meg. Másnak nem kell. Gondolkodom ahogy megállok a lépcsőn. - Most mi az? - kérdeztem tőle és kérdő pillantásokat vetek rá.  
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Snowy Valley - Page 3 Empty Re: Snowy Valley

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.