Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

4 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 7:18 pm

John:
Halványan elmosolyodtam, még mindig a pár sarokra lévő lakásomhoz tartottam.
- Megígértem, hogy segítek Amanda, de személyesen könnyebb volna - feleltem neki. - Van egy csöndes lakásom a Palm street 124. alatt, gyere el oda, ott beszélhetünk!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 7:27 pm

Amanda
Hallgattam amit mond és kicsit elgondolkodtam rajta.
-Rendben. Már is indulok.- mondtam halkan. - Viszlát. - tettem még hozzá majd letettem a telefont. Felkaptam egy sötétkék dzsekit majd kiléptem az ajtót bezárva magam mögött és elindultam a megadott címre. Tőlem egy kicsit messze volt, így bele telik kis időbe hogy oda érjek, de nem érdekelt. Ha kiutat tudott mutatni nekem ebből az egészből bármit megtettem volna.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 7:43 pm

John:
Hamar odaértem, és felmentem a harmadik emeleti 19-es számú lakásomhoz és beléptem az ajtaján. Mivel főként munkára és elmélkedésre használtam csak egy szobája volt és egy konyha, meg természetesen egy fürdőszoba. Most a szobába mentem, ahol egy íróasztalon és egy ágyon kívül nem volt semmi.
Az íróasztal fiókjából elővettem pár mécsest, elrendeztem őket a szobában, az asztalon, az éjjeli szekrényeken és a könyvespolcokon, azután meggyújtottam a gyertyákat is a szobában és gyújtottam egy füstölőt is. Talán így könnyebb lesz ellazulnia. Ezután kimentem az erkélyre és ott váram. Egy negyedórán belül megpillantottam tétován megállni a ház előtt és leszóltam neki.
- Harmadik emelet, 19-es ajtó! - azután bementem az erkélyről és kinyitottam a bejárati ajtót.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 7:50 pm

Kyle
Hangosan nyögve ébredtem föl, a fejem zúgott, és mintha szét akarna robbanni. Kinyitottam a szemem és az oldalamra fordultam, amit egy hangos kiáltás és csörömpölés követett, ahogy észrevettem két dolgot: 1) sötét van; és 2) a padló tele van üvegszilánkokkal. Remek. És mégis hol a fenében vagyok?
Felültem és megdörzsöltem a szemem, aztán vártam, amíg a szemem hozzászokott a félhomályhoz. Ekkor körbenéztem, de nem sok mindenre jöttem rá. Egy kis szobában voltam, ahol a padló televolt szilánkokkal, a falakon képek voltak, volt két ajtó egymással szemben, egyikre Alex, másikra Layla neve festve, továbbá valaki lenyúlta a cipőmet. Tekintve a padló állapotát ez nem volt túl szerencsés.
- Mi a szar? - motyogtam magamnak zavartan, miközben automatikusan megdörzsöltem a tarkóm, hátha enyhül a fejfájás. Gőzöm sem volt, mibe keveredtem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 7:53 pm

Amanda
Elértem végül a megadott címre de nem tudtam melyik lakás az övé. Ahogy tétován nézelődtem leszólt az erkélyről amitől kicsit össze rezzentem. Majd megindultam fölfelé. Épp hogy kopogtam már nyitotta is az ajtót.
-Sajnálom a késői látogatást. -Mondtam felnézve rá.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 8:01 pm

Narrátor: /Selmeci Roland - de csak vicceltem xDD/
Nem sokkal miután a fiú felébredt egy újabb fény gyulladt ki kísérteties derengésbe vonva egy állványt, amelyen egy kissé kopott televízió állt. És ez hirtelen bekapcsolt.
Fehér arcú rémalak jelent meg a képen, kócos fekete hajjal, öltönyt és vörös csokornyakkendőt viselve. Egy játék figura volt, amit készítője csak Billynek becézett, azonban a fiú csak azt láthatta, hogy az felé fordítja karmazsinpiros szemeit és kinyitja vérvörösre festett száját.
- Heló Kyle, Játszunk egyet! – szólt suttogásszerű torz hangján és úgy tűnt, a fiú kábasága elmúlik, inkább a baba kiugró "arccsontjára" festett szintén vörös csigavonalat bámulta, szinte hipnotizálta őt.
-Amióta az eszedet tudod, mindig mások hátán felkapaszkodva törtél a csúcsra, nem számított, hogy útközben kiket tiporsz el. Talán csak idegeneket, akik a barátaid lehettek volna, mégis legtöbbször olyanokat, akik egészen közel álltak hozzád. Nem értékelted őket és az életüket többre egy eldobott cigarettáénál. Van olyan, akinek értékeled az életét Kyle? Vagy az egyetlen, ami valóban számít neked az a saját életed? Ma megmutatod nekem! A szobában, ahol felébredtél, négy lámpát láthatsz – ahogy körbenézett, valóban négy kerti lámpát számolt, amelyek egy-egy fényképre vetették fényüket a nedves falakon, de a képeket még nem láthatta, - mind egy-egy fényképet világítanak meg, de úgy is mondhatjuk, hogy rávilágítanak néhány problémádra. Nézz körül, de tedd gyorsan, a víz csepeg, az óra ketyeg! – a torz hang úgy kuncogott, mint egy kisgyerek, csak sokkal mélyebb hangon, azután hozzátette. – Ja és egy jó tanács, ha megfogadod, a helyedben én figyelnék, hova lépek! Élsz vagy halsz Kyle? Te döntöd el.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 8:04 pm

John:
Szélesre tártam az ajtót és beinvitáltam.
- Még úgy is akadt egy kis dolgom ezelőtt, nem zavartál meg semmit! - nyugtattam meg, miközben a haját figyeltem, amíg eddig hosszú volt és világosbarna, most rövid és tüskés volt, befestette feketére is.
- Ülj csak le oda ha gondolod! - mutattam az ágyra, miközben én a székre ültem az íróasztal mellett. - Látom levágattad a hajadat, igazán jól áll és legalább jól mutatja, hogy készen állsz új életet kezdeni!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 8:11 pm

Kyle
Megborzongtam, ahogy végigfutott a hátamon a hideg. Ez beteg, ez volt az egyetlen gondolatom, de egyből felálltam, és körbenéztem, hogyan mehetnék oda a képekhez. Láttam vékony ösvényeket, amiken elindultam, de mintha sehova nem vezettek volna. Nem egyszer léptem üvegdarabba, ilyenkor hangosan felkiáltottam és szitkozódtam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 8:13 pm

Amanda
Csak bólintottam majd bementem. Leültem az ágyra, majd ahogy arról beszélt hogy látja készen állok az új életre kicsit bólintottam.
- Szeretnék de egyedül nem megy. Ahogy mondta segítség kell. -Mondtam és lefogtam a kezemet mert remegett.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Graceful Csüt. Jún. 26, 2014 8:19 pm

Mark
Előrébb dőltem a székben, mikor láttam, hogy az áldozat ébredezni kezd. Hamarosan felült és megszólalt, olyan volt, mint egy gyerek, aki még nem tudja, mibe keveredett, de ha rájön, valószínűleg pánikba esik majd, s végül félig a sírás határán állva fog azért esdekelni, hogy vége legyen a játéknak. Közelebb ültem ezután a kamerákhoz, s átvetve az egyik lábam a másikon tovább figyeltem a történéseket.
Úgy hallatszott, a tv is bekapcsolt, így tisztán láthatta Billyt, a bábut, akihez remekül illet reszelős, eltorzított hangja.
Végül a játékos elindult. Nem egyszer léphetett üvegszilánkba, mert alaposan szétszórtuk őket, így aligha volt esélye épp talpakkal végigmenni rajta. A kiáltásai olyanok voltak számomra, mint egy édes dallam. Gyönyörű, és csak arra vártam, hogy még hangosabban tegye ezt, még több fájdalomtól átitatva.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 8:32 pm

/Ehh, Hoffman el ne... menjen? xDD xDD Amúgy még mindig jó :'D/

John:
- Mennyit tudsz a karmáról és a horoszkópokról? - kérdeztem elgondolkodva. Ha nem néz bolondnak, akkor így el tudom magyarázni neki azt, hogyan is akarom elindítani az újjászületés útján.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 8:36 pm

Kyle
Egy idő után elegem lett a fájdalmas botladozásból, megálltam és a tv felé fordultam.
- Mit kéne csinálnom? - kérdeztem dühösen a készüléket, és magam sem tudtam, várok-e választ, vagy nem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 8:38 pm

Amanda
Nem tudtam mit akart ezzel.
-Nem sokat. Soha nem foglalkoztam ilyesmivel. - mondtam és kíváncsian vártam a magyarázatát. Érdekelt hogy hogy akart segíteni rajtam. Furcsa volt de már nem voltam olyan bizalmatlan, és nem féltem tőle.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 8:58 pm

Alex:
Hirtelen felébredtem és kinyitottam a szememet, de hunyorognom kellett a fénytől. Az első dolog amit tettem, az az volt, hogy a fejemhez kaptam, amin hatalmas púp nőtt, valószínűleg attól, amikor az a tagbaszakadt malacfejű /igen Mark/ fejbe vágott, amikor nem hagytam, hogy belém bökje azt a tűt. De ezek szerint, megtette. Körbenéztem a helyiségben, ahol voltam és közben észrevettem, hogy nem tudok megmozdulni, valami a falhoz présel. Lenéztem a mellkasomra, ahol közvetlenül a mellem alatt egy vastag rozsdás fémpánt szorított a falhoz, félig fekvő pozícióba kényszerítve, azután azt is észrevettem, hogy a fehér pólóm egy helyen véres. Gyanakodva felhúztam és a jobboldalamon egy hosszú vágást láttam a bordáim alatt. Összevarrták, szépen, de gyorsan, amennyire megtudtam állapítani. Most felnéztem. Egy vastagfalú szobányi akváriumban ücsörögtem, amin épp öt centivel a fejem szintje fölött egy nagy, kerek ablak nyílt, amihez kívülről egy kisebb létrát támasztottak. A terem többi részében csak egy fém asztal állt, ahogy láttam sok érdekes eszközzel rajta, amiket viszont nem tudtam ebből  szögből beazonosítani /megj.: Alkohol, zseblámpa, tükör, olló, kötszer, tű, cérna, szike, kés, és egy diktafon/, és ezen kívül még volt ott egy televízió, ami abban a pillanatban kapcsolt be, ahogy ránéztem. Ijesztő volt. Amint kitisztult a kép egy ijesztő játékbábut láttam rajta, ahogyan felém fordul és rám szegezi rémes vörös tekintetét és megszólalt...
- Heló Alexander, vagy, ahogy a barátaid hívhattak egykor, Alex. Maradt még valaki, aki így hív? - összevontam a szemöldökömet. Mi ez az egész? - Egész eddigi életedben hagytad, hogy mások föléd kerekedjenek és kihasználjanak, te addig a háttérbe húzódtál, feladtad az álmaidat, a vágyaidat, sőt az életedet is eldobtad volna magadtól – ám, ha meg akarod ölni magadat, jobb, ha valami nehézzel ugrasz a vízbe, - de nem is akartál te annyira meghalni, csak elkeseredetten kiáltottál segítségért – Honnan tudhatja mindezeket? – tettem fel magamnak a kérdést , de folyamatosan a kiutat kerestem a szorult helyzetből, azonban sehol nem láttam kulcsot, vagy szerszámot, amivel kiszabadíthatnám magam, de még egy fűrészt sem, hogy levágjam a bilincset a mellkasomról.
- Mindazonáltal, ha mégis mega akarnál halni, mindaz, amit tenned kell, az, hogy vársz, amíg a víz, amely hamarosan megállíthatatlanul zúdul majd rád a tartályokból, ellepi a testedet és lassan megfojt. Ígérem ebben az esetben nem éled majd túl – a mondat végén gonosz nevetés hallatszott, és én idegesen méregettem a fölöttem lévő gigászi vizes tartályokat és az egyik csapról lecsöppenő vizet, ahogy a lábam előtt becsapódott a betonba, szinte hallottam, ahogyan szétloccsan.
- Ellenben, ha mégis úgy döntenél, hogy élni akarsz, nincs más dolgod, mint megvárni, amíg a víz szintje eléri azt a nyílást az üvegfalon, hiszen akkor már nem emelkedhet tovább a víz. Sajnálatos módon a nyílás azonban pont a fejed szintje fölött van pár centivel, ezért mire a víz kifolyik a nyíláson, addigra te már az életedért fogsz küzdeni a víz alatt, kivéve, ha időben kiszabadulsz a bilincsedből, ami az üveghez présel. Erre öt perc áll rendelkezésedre - úgy éreztem, mintha máris fojtogatna valami, de persze ez még nem volt esedékes. Még nem, de azután a baba még hozzá tette undorító torzított hangján.

- Emlékezz, a probléma megoldásának kulcsa benned rejlik, az eszközöket pedig megtalálod ezen az asztalon. Tudom, hogy tudod, mit kell tenned, mindig is orvos akartál lenni, csak légy gyors és pontos. Élet vagy halál? Rajtad áll! - felnéztem a tartályokra, az egyik megremegett, azután nagy robajjal elkezdett zúdulni a víz belőle, de nem is figyeltem rá, inkább a szavait rágtam át. 
"A probléma megoldásának kulcsa benned rejlik" - lenéztem újra az oldalamon lévő vágásra és megértettem. 
- A kulcs bennem van és azt akarja, hogy kivágjam magamból! - éreztem, hogy borzongás fut végig a gerincemen, de visszazuhantam a valóságba, ahol a víz egy ujjnyit emelkedett és nem láttam sehol semmit, amivel egy ilyen műtétet elvégezhetnék... Hacsak.
- Kurva anyádat! - szitkozódtam hangosan. Az eszközök az asztalon lehettek. - Hogy a picsába gondoltad ezt? Hogyan szabaduljak ki, ha az a kibaszott szike ott van és nem itt? HOGYAN?! - ilyen hangon talán még sosem ordítottam és nem is káromkodtam ennyit. Tehetetlenül csapkodtam magam körül az emelkedő vizet és lassan elbőgtem magamat.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 9:01 pm

John: 
- Úgy tartják - magyaráztam, - hogy a karma mindent összeköt a világon és az emberek, de még az állatok is ennek fényében cselekszenek. A horoszkóp a személyiségedet határozza meg, a sorsodat a karma - megköszörültem a torkomat. - Azért találkoztunk, mert a karma összeköt minket valamilyen szinten, nekem segítenem kell rajtad, ahogyan másokon is segítek, neked pedig tanulnod kell tőlem, hogy később velem együtt segíts másokon! - kinéztem az ablakon. - De ehhez teljes odaadásra van szükség és előbb újjá kell születned!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 9:06 pm

Narrátor:
Hirtelen bekapcsolódott újra a tévé és egyetlen képet mutatott, egy kamera képét, ahogyan egy homokóra szerű edényből víz csöpög le, csipp-csöpp, egyesével, lassan, de ezzel párhuzamosan egy körfűrész is ereszkedett le, milliméterről milliméterre, miközben némán, de valójában talán iszonyú hanggal forgott körbe körbe, jóval egy kék doboz fölött, amire valaki vörös csigavonalakat festett. A doboz hosszú volt és középen volt rajta a repedés, feltehetően a fűrész oda esik, ha ez így megy tovább... kettévágva a dobozt... és valami mást.
A doboz egyik végén két női láb lógott ki, a másik végén egy fej, egy gyönyörű elefántcsont-fehér bőrű nő arca, ébenfekete hajjal, ami a földre lógott. Kétségbeesett kék szemei a fűrész méregették és sikított. A kamera megmutatott még egy vörösen villogó lapot, egy visszaszámlálót, sok számjeggyel, olyanokkal mint:
0:58:55 - rémisztő volt és egyre peregtek a másodpercek visszafele - 0:58:52
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 9:15 pm

Amanda
- Értem. - mondtam, és figyelmesen hallgadtam amit mondott. Érdekesnek találtam, de mindig is úgy voltam vele hogy a sors mindig csak ellenem van. - Újá születni? Még is hogyan? -Kérdeztem tőle.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 9:20 pm

Kyle
Kétségbeesetten léptem egyet, aminek az lett a következménye, hogy beleléptem egy üvegszilánkba. Mikor befejeztem a fájdalmas ordibálást, a tekintetem a két ajtó között kezdett járni villámsebességgel. Mit tegyek?! Hagyjam meghagyni Alexet, és mentsem meg Laylát? Vagy menjek Alexért, és hagyjam, hogy Layla kettéfűrészelődjön?
- Miért nekem kell döntenem? - kiáltottam kétségbeesetten és dühösen, aztán a szememet eltakarva az egyik ajtó felé indultam, nem foglalkozva a talpamba fúródó üvegdarabokkal.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Graceful Csüt. Jún. 26, 2014 9:24 pm

Mark
Ide-odakapkodtam a fejem egyik képernyőről a másikra tekintve. A legelső játékos épp a tévéhez beszélt. Itt kicsit hanyatlott a lelkesedésem, elég unalmas látni, ahogy egy tárgyhoz diskurál valaki, mintha az választ adna a kérdésére... Ha annyira tenni akar valamit, fejelje le, akkor hamarabb felfordul.
A többi monitort kezdtem vizslatni, ekkor vettem észre, hogy a második játékos is felébredt. Eddig az ő reakciója jött be a legjobban. Egy pontig elmélyülve figyelte a televíziót, majd elkezdett kiáltozni, néhány fűszeres szóval megspékelve mondandóját. Igen, ez a dráma sokkal jobban illik egy moziba. Az észkombájn rögtön rájött egy lényeges dologra is. Minden patkánynak gyorsan forog az elméje, akkor különösen, ha az ő - vagy más - életéről  van szó.
Egyre fogy az ideje, de még mindig tétovázik. Talán nem is olyan fontos neki az, ami megadatott számára? Talán... Nem is olyan fontos neki, hogy éljen?
Ordibálás. Hangos ricsaj szakította félbe az elmélyült elmélkedést. Minden esetre jól jött, nem árt elfelejtenem, hogy több barom is van, akiket figyelhetek. Természetesen a ricsajláda maga az első volt. Belelépett egy pár üvegszilánkba, aztán azt abbahagyva feltett egy újabb kérdést, és megindult találomra egy ajtó felé. Ez már haladás, viszont az sem lett volna rossz, ha tényleg lefejeli a tv-t.
"Miért nekem kell dönteneeeem?" A te előadásod olyan, mint egy elcseszett szappanopera.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 9:25 pm

John:
Felálltam a székből és leguggoltam elé. Megfogtam a kezét és gyengéden felhúztam a pólója ujját a karjáról, hogy a karján lévő tűszúrásokat tanulmányozzam, majd felnéztem rá, mélyen a mogyoróbarna szemekbe.
- Hátra kell hagynod az eddigi életedet, fel kell hagynod azokkal, amik visszahúznának. Gyönyörű és okos nő vagy, ezek nélkül is! - mutattam a tűk nyomára a bőrén.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 9:36 pm

Amanda
Csak néztem ahogy elém guggolt. Majd az én tekintetem is a szúrásnyomokra tévedt. AKkor ment tönkre minden mikor lecsuktak olyan miatt amit nem is én követtem el. A kezeim még mindig remegtek. De már nem foglalkoztam vele.
- Annyiszor próbáltam, de soha nem sikerült. Mindig ugyan ott kötöttem ki. -Mondtam. De éreztem hogy szemeimben könnyek gyűltek.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 9:39 pm

John:
Egy könnycsepp gördült le a szeméből, de letöröltem az arcáról.
- Mikor használod őket? - kérdeztem szinte suttogva. - Ha ideges vagy, vagy ha szomorú? Esetleg, ha fáj valami? Vagy ha félsz valamitől?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 9:44 pm

Alex:
Észrevettem egy kamerát az üvegen túl a plafonról lelógva és most egyenesen belenéztem.
- Tudom, hogy figyelsz! Azt hiszed ez fair? Hogyan szabaduljak ki egyedül, ha nincs itt semmi? - kiáltottam fel rá, azután a csukott ajtóra néztem.
- Valaki! Valaki segítsen és adja ide azt a kést! SEGÍTSÉG! - azután rájöttem, hogy ezzel nem megyek sokra és a bordáim alatti varratot bámultam. Ha le tudnék hajolni akkor talán kioldhatnám valahogy a fogammal... - még a gondolatba is beleborzongtam. A könnyeim elpárologtak, így is ott volt az a közel négycentis víz. Dühös voltam és féltem. Nem akartam meghalni, de jelenleg nem tehettem semmit.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 9:49 pm

Amanda
-Talán mindegyik.-válaszoltam ugyan olyan halkan. - Egyre jobban össze zavarodnak a dolgok. Azóta semmi sem jó. - mondtam. Senki nem tudott nekem segíteni. Nem hittem hogy bárki tudna nekem segíteni. De erre itt volt ez a férfi, és nem tudom miért hittem neki. Hittem hogy segíthet.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 10:01 pm

John:
Felálltam mellőle és a fürdőszobába mentem. Onnan előhoztam egy fémdobozt, amiben különféle orvosi dolgokat tartottam. Egy kis üveg alkoholt, kötszert, tűket és borotvapengéket, valamint öngyújtót. Nem tudom hogyan jutott eszembe, de letettem őket mellé és egy kis bársony terítőcskét kiterítve, ami az alkoholos üvegre volt rácsavarva, szépen kirakosgattam a dobozból a dolgokat, azután megfogtam az egyik borotvapengét, leforráztam az öngyújtóval és megfogtam a lány kezét, hogy azután beletegyem. 
- Ahhoz, hogy újjászüless, előbb meg kell ismerned a halált - mondtam komolyan ismét a szemeit fürkészve. Az arca riadt volt, talán ebben a pillanatban azt hitte, bolond vagyok. - Bízz bennem! Tekints erre a pengére most úgy, mintha egy heroinnal teli tű lenne, elveszi a haragodat, a szomorúságodat és a félelmeidet - magyaráztam, miközben a jobb kezét fogva, ahogy fogta a pengét, óvatosan megvágtam vele a karját, kerülve az olyan területeket, ahol veszélyes lenne ez számára.
- De fáj is és, miután megvágod magad vele, ugyanúgy, ahogyan a heroint adagolod magadba, a pillanatnyi nyugalom és enyhülés után rájössz, hogy mit tettél és tudod, hogy ez nem jó. Tudod, hogy fáj, hogy lassan gyógyul és az emberek látni fogják a hegeket! - magyaráztam tovább, azután felálltam és az ablakhoz léptem.
- Ha van még benned indulat és fájdalom, akkor folytasd, de tudom, hogy magadtól abbahagyod, mert hálás vagy az életedért és semmi áron nem dobnád el magadtól! Hiszen itt vagy - pillantottam hátra a vállam fölött, - még mindig élsz! - köhögnöm kellett, ezért visszafordultam az ablakhoz a várost bámulni.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Graceful Csüt. Jún. 26, 2014 10:26 pm

Mark
Hangosan felnevettem a kettes mondatain. Egyenesen a kamerába tekintett, egy percig farkasszemet néztünk egymással. Nem volt mikrofon, így nem tudtam válaszolni, de nem is volt kedvem a bájcsevegéshez. Sokkal szórakoztatóbbnak találtam, hogy voltaképp magában beszél, miközben az idő még mindig telik. Nem te mondtad az előbb, hogy nem vagy egyedül? Valóban figyellek, de szerintem így a fair. Te ott a kis kabinlukadba zárva, én meg itt a monitornál, egy kényelmes székben ülve. Miközben azt figyelem, hogy halad a többi szerencsétlen. Teljesen korrekt, szerinted nem? No mindegy, örülök, hogy kezdesz rájönni még valamire: Azzal, hogy a kamera felé fordítod a pofád, nem leszel előrébb. Csak játssz tovább, és ne hagyj unatkozni végre. Eddig olyan jól csináltad!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 10:34 pm

Amanda
Kíváncsian figyeltem mit csinált. Nem tudtam mit akart az eszközök meg a penge.
-Mi? De hogy? Mit kéne most tennem? -Kérdeztem és éreztem hogy kezdtek kiakadni. Lehet hogy függő voltam de meghalni még nem akartam. Féltem és a kezemben lévő pengét figyeltem. Komolyan azt várta hogy felvágjam az ereimet? De miért? Kezdtem bepánikolni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 10:41 pm

John:
- Nincs mitől félned! Erősebb vagy mint gondolnád! - fordultam vissza felé és néztem, ahogy tétován, de mégis megvágja a karját. - Ne ess túlzásba! - léptem oda mellé azonnal, amikor erősebben nyomta a pengét a karjához. Lefogtam a kezét és elvettem tőle a véres pengét, hogy félretegyem. Ezután egy kis gézdarabot átitattam alkohollal és lemostam a sebeit, majd be is kötöztem őket egy fáslival.
Az állára tettem a kezem és a tekintetét magamra emeltem. A szeme könnyes volt, a sminkje elkenődött.
- Mit éreztél, amikor megtetted? - kérdeztem csendesen.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Csüt. Jún. 26, 2014 10:55 pm

Amanda
Végül még is megvágtam magam. Nagyo féltem de megtettem. Mikor fertőtlenítette a sebet kicsit felsziszentem de nyugodtan ültem.
-Mit? Félelmet. És fájdalmat. -Mondtam halkan.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 11:02 pm

John:
Komolyan a tekintetébe forrasztottam a sajátomat, a hangom most szigorú volt, mint egy tanáré, vagy egy apáé.
- Akkor jegyezd meg ezt az érzést, jusson eszedbe akkor is, ha újra drogokhoz nyúlnál! Annak kell érezned a fájdalmát és azoktól kell félned - elfordítottam a tekintetemet a véres pengére, - az ott csak egy darab fém és jól szolgálhat, ha megtanulod használni, ám a szerek, amikkel tönkreteszed magadat sosem téged szolgálnak, hanem a drogdílereket, az olyanokat, mint akinek az emlékét kiölted az elméből, ott a pincében - a végén már suttogtam. - Az volt az első kő az új életed ösvényén!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 11:36 pm

Kyle
A falnak ütköztem, épp az ajtó mellett. Amellett, amin Alex neve állt.
A hátam mögé pillantottam, és éreztem, ahogy egy könnycsepp gördül le az arcomon. De nem hagyhattam meghalni Alexet. Benyitottam az ajtón.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Jún. 26, 2014 11:44 pm

Alex:
Sokáig bámultam az ajtót, ami most egyszer csak kinyílt és legnagyobb meglepetésemre a gyerekkori barátom lépett be rajta. Kyle.
- Kyle! - kiáltottam a nevét és könnyek szöktek a szemembe. - Segítened kell nekem, van ott egy fém asztal, szerszámokkal! /Ahol majd lesz egy diktafon is "Játsszd le!" felirattal/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Csüt. Jún. 26, 2014 11:52 pm

Kyle
Ahogy megláttam Alexet, egy pillanatra lefagytam, aztán gondolkodás nélkül az asztalhoz rohantam, és kapkodva össze-vissza fogdostam a cuccokat. Minden volt ott, de nem tudtam, mi kell, ezért fogtam az egész kupacot és odasiettem vele a vízben ücsörgő Alexhez. A lábamból szivárgó vér bekoszolta a vizet, de az adrenalintól nem is éreztem a fájdalmat.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 12:07 am

Alex:
Hálásan néztem Kylera és elvettem tőle a szikét, azután összeszorítottam a fogamat és óvatosan, de viszonylag gyorsan felvágtam a varratot, azután letettem a szikét a vízbe, ami már a csípőmig ért, és akkor hallottam, hogy újabb tartály remeg meg és zúdítja a vizet az akváriumba... ezúttal pontosan a fejemre. Prüszköltem a víztől, de azután próbáltam koncentrálni és nagy levegőt vettem. A vágás elég nagy volt ahhoz, hogy szó szerint magamba nyúljak, ezért megtettem, még akkor is, ha égő fájdalmat éreztem. Az oldalam remegett, ahogy kerestem a kulcsot, de végül valami keménybe ütközött a kezem. Körbetapogattam az ujjaim hegyével és miután sikeresen megállapítottam, hogy idegentest, megragadtam és kiszedtem. A kulcs volt az, papírba csomagolva, véresen, a papíron pedig egy számot láttam. "1"
De nem érdekelt a vízbe hajítottam, a kulcsot pedig belenyomtam a lakatba, a vaspánt elején. 
Újabb két tartály ontotta az akváriumba a vizet és a víz elérte a derekamat és majdnem a sebet is. A kezem csúszott, egyszer elejtettem a kulcsot is, de sikerült kihalásznom és kinyitnom a lakatot, amit szintén eldobtam. A vaspánt felpattant és én gyöngén, de felálltam.
- Tű és cérna, van nálad? - kérdeztem a kupacot vizslatva Kyle kezében.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Pént. Jún. 27, 2014 12:23 am

Kyle
Oké, szégyen vagy nem de mikor Alex felvágta a saját oldalát, aztán belenyúlt, elhánytam magam.
Amikor kérdezett, megtöröltem a szám, és a zsebembe nyúltam, ahova gyorsan begyömöszöltem a cuccokat előzőleg. Alex felé nyújtottam a kezem, amiben minden benne volt, ami az asztalon hevert.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 12:44 am

Alex:
Állva varrtam össze az oldalamat nagyon pontosan és gondosan, sőt inkább duplán, hogy még véletlenül se szakadjon fel a seb, mert el nem tudtam képzelni, még miféle megpróbáltatások vártak ránk.
Amikor befejeztem mindketten kimásztunk az akváriumból, ahonnan rövidesen a víz is kezdett kicsorogni, de a padlón lévő lefolyó elnyelte.
- Sosem gondoltam, hogy így látlak viszont! - fordultam felé. - Épp jókor jöttél.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Pént. Jún. 27, 2014 12:48 am

Kyle
Azt hiszem, ekkor kezdtem el sírni, mikor Alex nyakára borultam.
- Layla... - motyogtam remegve, fogalmam sem volt, hogy a lány életben van-e még.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 12:56 am

Alex: 
Úgy éreztem, mintha a szívemet tépnék ki! Gyengéden ellöktem magamtól és megragadtam a vállát, hogy megrázzam, a szemeit kerestem a tekintetemmel. 
- Mi van vele? - a hangom remegett. Ezért láttam őt régen. Layla miatt, akit mindketten épp ugyanannyira szerettünk.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Pént. Jún. 27, 2014 10:54 am

Amanda
Tudtam hogy igaza van. Nem akartam mást mint hogy megszabaduljak mindezektől. De egyedül nem volt erőm. Hirtelen ledermedtem attól amit mondott.
-Még is honnan tudja? -Kérdeztem rémülten. Igen megöltem mert megérdemelte a halált és mert élni akartam. Választanom kellett és úgy voltam vele inkább ő mint én.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Pént. Jún. 27, 2014 10:55 am

Kyle
- Egy másik szobában van, és őt is meg akarják ölni - mondtam, miközben az arcomon könnyek folytak. Túl sok volt ez az egész nekem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 4:41 pm

John:
- Aznap megmutattad, hogy mennyire élni akarsz és mennyi erő van benned! Amikor először megláttalak a klinikán, tudtam, hogy képes leszel felhagyni a rossz szokásokkal és képes leszel arra, hogy új életet kezdj - újra az éjjeli várost bámultam. - És idővel talán te is segíthetsz másoknak, ahogyan én segítek neked.

Alexander:
Úgy éreztem elsápadok, Kyle vállára támasztottam a kezemet és a szemébe néztem. 
- Induljunk! Meg kell találnunk! - lihegtem, azután az ajtó felé lépkedtem.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Pént. Jún. 27, 2014 4:47 pm

Amanda
-Igen élni akartam. De hogy segíthetnék másoknak, ha még magamon sem tudok egyedül?- kérdeztem. Egyre több és több kérdés merült fel bennem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Laguna Pént. Jún. 27, 2014 4:55 pm

Kyle
Bólogattam, és az ajtó felé indultam, ahonnan jöttem.
- Vigyázz, a föld tele van üveggel - figyelmeztettem Alexet, bár rajta volt cipő.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 4:57 pm

John: 
Ismét leguggoltam elé és onnan néztem fel a bánatos szemekbe.
- Ha végig járod az utat, sokkal erősebb leszel és képes leszel rá - mondtam neki. - De szembe kell nézned majd a félelmeiddel, meg kell találnod önmagadat, egy célt, amiért élhetsz - elfordítottam a fejemet és a szám elé tettem a kezemet. Újra köhögnöm kellett és éreztem, hogy émelygés fog el.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 5:01 pm

Alex:
-De most van zseblámpánk! - lengettem meg a lámpát, amit az előbb elvettem az asztalról, miközben kinyitottam az ajtót. A szobában teljes volt a sötétség, de rögtön felkapcsoltam a lámpát. Úgy volt, ahogy Kyle mondta, a szoba tele volt fehér és színes üvegcserepekkel egyaránt, köztük furcsa ösvénnyel, ahol nem volt üveg. Az ajtó mellé pillantottam, ahol egy fénykép volt, amit egy kerti lámpa világított meg. Most, hogy jobban megnéztem, én voltam rajta, az akváriumban. Körbenéztem a teremben, ahol még három másik ilyen megvilágított kép volt.
- Vajon a képeken azok vannak akiket elrabolt? - fordultam Kyle felé, amikor az üveg mentes szűk ösvényre léptünk, ahol csak tyúklépésben haladhattunk.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Pént. Jún. 27, 2014 5:05 pm

Amanda
-Megértettem. -Mondtam halkan. Majd vállára raktam a kezem. - Minden rendben? - kérdeztem de elég ostoba kérdés volt, mert látszott hogy nincs jól.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 5:10 pm

John:
Egy pillanatra behunytam a szememet, elszámoltam tízig, azután nyitottam csak ki, kicsit jobban voltam, legalábbis nem émelyegtem. Amikor Amanda a vállamra tette a kezét meglepődtem, de jól esett az érdeklődése.
- Jól vagyok! - próbáltam meg mosolyogni,de nehéz művelet volt. Felálltam és leültem mellé az ágyra. - Nem baj? - kérdeztem közben, de tudtam, hogy nem bánja ha mellé ülök, csak nem akartam, hogy esetleg kényelmetlenül érezze magát.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Pént. Jún. 27, 2014 5:25 pm

Amanda
Csak megráztam a fejem mikor leült. Nem zavart hogy mellettem ült. Csak kicsit elgondolkodtam. Furcsáltam a helyzetet. Sok minden történt rövid idő alatt.
- Köszönöm. -Mondtam halkan magam elé bámulva.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 27, 2014 5:28 pm

John:
- Micsodát? - suttogtam, újra émelyegni kezdtem, készültem, hogy bármelyik pillanatban kirohanjak a fürdőbe.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Zhalia Pént. Jún. 27, 2014 5:35 pm

Amanda
-Azt hogy segíteni próbál. Valahogy soha nem hittem senkinek hogy segíthet. De valamiért magának igen. -Mondtam neki.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Fűrész - Örökség (Saw - Legacy) - Page 2 Empty Re: Fűrész - Örökség (Saw - Legacy)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.