Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpírok bálja

+2
Banci
Graceful
6 posters

10 / 20 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 1:52 am

Dee:
-Jézusom... -ingattam a fejem. Ez egy kissé, mintha abszurd lenne...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 1:54 am

Èlliot
-Most mi van? - kérdeztem kicsit értetlenül. Most nem is mondtam olyan rossztat...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 1:59 am

Dee:
-Ezt komolyan kérdezed? -pillantottam fel rá szúrós szemekkel.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:03 am

Èlliot
-Hé, azért nem kell leharapni a fejem! - hátráltam egy lépést ijedtemben. Meg kell hagyni, tud csúnyán nézni ...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 2:21 am

Dee:
Azért elég vicces volt, hogy ő ijed meg. De nem nevettem ki, mondjuk biztos látszott az arcomon, hogy szórakoztat a dolog.
-Mondja ezt az, aki mások vérén él. Ez nem irónikus egy pöppet?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:23 am

Èlliot
-Hé! Én soha nem bántottam senkit! - próbáltam kiállni magamért. Közben karba tettem a kezem és kicsit sértődötten néztem a lányra.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 2:28 am

Dee:
-És szerinted hány mókus hal meg azért, hogy te jól lakj? -A mókust csak betippeltem, fogalmam sem volt ő milyen vért iszik.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:31 am

Èlliot
-Egy sem. Azért hogy én jóllakjak, senki sem halt meg. Vannak vérgyűjtőhelyek ahol vámpíroknak gyűjtik a vért. Persze az emberek tudta nélkül ....és amit én eszem az ilyen helyekről való. Teljesen ember és állatbarát. - magyaráztam durcásan.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 2:40 am

Dee:
-Jó. Oké. És akkor most azt mond meg, hogy a többi baromarcú miért az embereket gyilkolja?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:43 am

Èlliot
Vállat vontam.
-Vadászösztön. Tudod, mint a farkasokban meg az oroszlánokban ... ez voltaképp nálunk is megvan. Csak van akivél jobban és van akinél kevésbé - magyaráztam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 2:47 am

Dee:
-Engem nagyon nem tud érdekelni a nyomorult ösztönötök, amikor életeket tesztek tönkre. -fontam össze magam előtt a karomat.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:49 am

Èlliot
-Komolyan ....ezt miért nekem mondod? Én vagyok az egyetlen ebben a kastélyban aki veled egy állásponton van. -néztem rá nagyon értetlenül-Erre csak bántani tudsz ... -tettem hozzá halkabban miközben szomorúan lehajtottam a fejem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 2:59 am

Dee:
-Azért neked mondom, mert jelen pillanatban te vagy az egyetlen, akinek tudom mondani -jegyeztem meg hűvösen. -És azért bántalak, mert engem is bántottatok. Lényegtelen, hogy pont nem te, de attól még ez tény marad. És neked fogalmad sincs... Honnan is tudnád ez milyen érzés?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 3:08 am

Èlliot
-Tudod ....engem egész életemben csak bántottak. A szüleim utáltak, amint lehetett kiraktak otthonról és leléptek, és csak valami csoda folytán sikerült bekuncsorognunk magunkat ide a keresztszüleinkhez a bátyámmal aki állandóan szívat, azon mulat ha én szomorú vagyok vagy elrontok valamit és simán megölne ha tehetné. Tehát tényleg nem tudom milyen érzés lehet a te helyedben lenni. - ecseteltem , a végén a fejemet ingatva. Nem igaz hogy nem érti meg ...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 10:03 am

Oliver

Szóval egy küldönc mi? - kérdeztem és megindultam befelé.-Gyere be! - szólaltam meg de nem fordultam felé. És mit akar a grófnő? -kérdeztem de ott motoszkált bennem a tudat hogy nem az akinek mondja magát.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 11:56 am

Ayren
Alig észrevehetően bólintottam, majd némán követtem őt. Óvatosan kilestem csuklyám alól. Nem nézett rám, kicsit aggódtam amiatt, hogy már biztosan gyanakszik. De még nem lehet elég gyakorlott ahhoz, hogy profin meg tudja különbözteti más szagát az enyémtől, legalább is ebben bíztam.
- Visszarángatni a kastélyba - válaszoltam szűkszavúan, tartva a hangszínt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 12:03 pm

Oliver

-És ha nem megyek? - kérdeztem ahogy az étkező asztalról elvettem egy doboz cigarettát, megy a gyufát, hogy rágyújtsak. - Mi lesz ha nem vagyok hajlandó vissza menni? Amúgy is minek menjek vissza? - kérdeztem és leültem a székre. Kíváncsi voltam mi lesz ebből. Sehogy sem tudtam kiverni a fejemből, hogy ő Ayren de biztos sem voltam a dolgomban. - Ha a grófnő azt akarja hogy visszamenjek jöjjön ő maga.-tettem hozzá. Arra hamar rájöttem hogy hamar fellehet húzni a lányt és arra játszottam hogy dühében elárulja magát.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 12:11 pm

Dee:
-Tudod mit? -szólaltam meg egy kis idő elteltével. -Én sem tudhatom, hogy neked milyen lehet. Nyilván neked sincs arany életed... de nekem az volt. Sokszor nem láttam be, de attól még az volt. -elfordítottam a fejem. Azon gondolkoztam, hogy szegény anyu már most mennyire ki lehet borulva.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 12:14 pm

Ayren
Megrökönyödtem ültömben. Tessék?! Azt mondta, hogy nem jön vissza, pedig igazából egy szóval sem említettem, hogy ott tartanám. Igazából csak arról volt szó, hogy mivel újonc, még nem biztos, hogy tökéletesen tudja uralni minden tettét, már pedig ha nem is tesz azért, hogy ez sikerüljön, akkor lebuktathat, másrészt az emberek vagy halálra rémülnek tőle, vagy megpróbálják kinyírni. Én emiatt akartam visszavinni, viszont nem tűnt túl együttműködőnek. Már most dühös voltam rá, de ahelyett, hogy felkiáltva lerántottam volna magamról a leplet, egyenes háttal ültem tovább, anélkül, hogy rájött volna, kit is takar valójában.
- Akkor hamar a nyakába zúdul majd a grófnő haragja. Azt egy szóval sem említettem, hogy esetleg ott akarja -e önt tartani, vagy sem. Nos, ha emiatt aggódna ennyire, felvilágosítom, hogy nem. Nem tudom, mik voltak előzőleg a tervei magával, de a helyzet az, hogy szerinte még újonc, nem tudja minden tettét tökéletesen uralni, nekem meg csak annyi a kötelességem, hogy bármi áron, de magammal vigyem önt. Ha nemet mond, akkor pedig képtelen leszek saját kezűleg elvitetni innét.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 12:21 pm

Èlliot
Felsóhajtottam.
-Hidd el, hogy tényleg sajnálom .... - mondtam neki halkan, teljesen őszintén.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 12:33 pm

Oliver

Mikor azt mondta saját kezűleg fog elvinni innen kitört belőlem a nevetés. Olyannyira hogy majdnem hanyatt dőltem a székkel. Ezt nem hiszem el elárulta magát. Ez az!  Örvendeztem magamban majd letöröltem a kibuggyanó könnyeimet. - Ritkán nevetek ennyit, de neked sikerült megnevettetni... Ayren. - mondtam ki végül a nevét. - Lehet elkélne neked egy pár dühkezelési lecke. Mert elárultad magad. A hangod egy pillanatra olyan volt mint mikor rájöttél hogy ilyen hamar átváltoztam.-magyaráztam ahogy felkeltem és oda léptem hozzá. -Nos? Tovább játsszuk még a kis színjátékot? Vagy elég lesz már? -kérdeztem tőle. - Amúgy egy szóval sem mondtam hogy nem megyek vissza, csak kellett egy kis gondolkodási idő. - tettem hozzá.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 12:34 pm

Dee:
Megráztam a fejem. Nem akartam, hogy sajnálja, vagy, hogy engem sajnáljon. Én csak azt akartam, hogy bárcsak vissza lehetne fordítani ezt az egészet. Bárcsak ne kerülőúton indultam volna haza... bárcsak ki se tettem volna a lábam otthonról... Bárcsak... kezd túl sok lenni a bárcsak...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 12:43 pm

PRE.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback",monospace; }PRE.ctl { font-family: "Lohit Hindi",monospace; }P { margin-bottom: 0.21cm; }Ayren
Meglepődve néztem rá, hosszú ruhámat gyűrögetve. Nem tudtam miért nevet ennyire, de ezzel tényleg kihúzott a sodromból. Azonnal felálltam, és ahelyett, hogy válaszoltam volna, odaléptem hozzá, felborítottam, majd igyekeztem a legérzékenyebb pontján eltalálni, hogy érezze, én rohadtul nem tartom viccesnek a helyzetet. Ezután karba tett kézzel álltam, tőle nem messze.
- Fordulj fel, újonc! - szóltam rá dörgőn – Undorító példánya vagy fajodnak! Neked egy remek pszichológus kéne, amiért van merszed beszólni! Legszívesebben darabokra szednélek ezért a húzásodért! - hátat fordítva odaléptem az ajtóhoz.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 1:07 pm

Oliver

Még épp időben kerültem ki a támadását, majd utána, mentem és kezemet az ajtóra téve megakadályoztam hogy kimenjen. Másik kezemmel meg derekánál tartottam. - Sajnálom nem akartalak, megbántani. Amúgy mondák már hogy gyönyörű vagy mikor dühös vagy? - kérdeztem gondolatban meg a fejemet a falba vertem a hülye beszólásom végett. - Figyelj igazad van. Csak egy újonc vagyok, és ez végett nem igazán tudom mit miért teszek vagy mondok. Ha azelőtt találkoztunk volna nem lettem volna veled tiszteletlen.-mondtam ahogy magam felé fordítottam hogy a szemébe tudjak nézni. - Ha meg akarsz ölni hát csak rajta. Nekem már úgy is mindegy. Ha te nem jöttél volna néhány hónapon belül úgy is végem lett volna. De mondjuk úgy te adtál új esélyt. - tettem hozzá.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 1:32 pm

Ayren
Elkerekedett szemekkel néztem fel rá, majd a derekamra csúszó kézre. Ügyes próbálkozás, de kicsit nagyon elkésett velük! A szavai szépek voltak. Nagyon jól bánt velük, azonban nem tudtak elérni a lelkemig. Komor maradtam, megalázott, és dühös, amiért kinevetett. Nem néztem újra rá, csak a fából készült ajtót bámultam, amikor pedig szembe fordított magával, a mondandója végeztével egy pofont adtam neki, majd ellöktem magamtól.
- Teljes mértékben hülye vagy, talán tényleg az lett volna a legjobb, ha elpusztulsz! Rossz, ahogy hozzám érsz, tiszteletlen vagy, emellett még képes vagy arra, hogy visszatarts. Azért jöttem, hogy magammal vigyelek, mert nem ártana neked pár lecke az önkontrollal kapcsolat, viszont most úgy döntöttem, hogy inkább a sorsra bízlak. Az sem érdekelne, ha éhen pusztulnál - vágtam a képébe, majd kirúgtam az ajtót és kisétáltam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 1:49 pm

Oliver

A pofont magérdemeltem még szerintem is. Nem gondoltam volna hogy ennyire a lelkébe gázolok. Nem akartam megbántani. Mikor kimegy észre veszem a horizonton a vékony fény csíkiot, és azonnal utána sietek. - Áj meg! Hajnalodik már nem éred el a kastélyt. Itt kell maradnod vagy szénné égsz. - ragadom meg a karját és visszafelé húzom. Nem érdekel most nem engedek, akár meg is ölhet de nem hagyom hogy hamuvá égesse magát. Úgy álltam hogy minnél kevésbé érje fény és épp időben takarom mel mert a vállamon már érzem is a gyér fény hatását. Ez tényleg nem tréfa. Már nem élnénk ha erősebb lenne a napfénye. Gondolkodom ahogy gyorsan behúzom a függönyöket. - Sajnálom most úgy látszik itt ragadtál. - mondtam de azt vettem észre magamon hogy csöppet sem zavart hogy össze voltam zárva vele.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 2:12 pm

Ayren
Észre sem vettem, hogy a Nap felkelőben van. A csuklyám is ott maradt abban a porfészekben, de mindegy, úgy gondoltam, nincs rá szükségem. Hirtelen utánam kiáltott valaki, éles hangon, majd egyszerűen felkapott és visszavonszolt oda, ahonnan kiléptem.  Nem feleltem semmit, csak karba tett kézzel álltam, minél távolabb húzódva tőle, egy kisebb sebbel a jobb kezemen. Egy pillanatra az elsötétített ablak felé néztem, ekkor vettem észre a bevilágító, erős fényt.
- Rohadtul nem vagyok boldog! - jelentettem ki, és bosszantani kezdett, hogy őt látszólag nem zavarta a helyzet.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 2:21 pm

Oliver

Miután sikerült vissza vonszolnom bezártam az ajtót és minden függönyt behúztam.
-Sajnálom! - mondtam és felmennetem az emeletre. Szerencsére a hálóban el volt húzva a függöny így csak ágyneműt cseréltem hogy Ayren tudjon hol aludni. Meg levittem némi kötszert és fertőtlenítőt. - Alhatsz a Hálóban mindent elrendeztem. És nyugi a macska sem fog zaklatni. - mondtam és óvatosan megfogtam sérült kezét. Tettem rá egy kis fertőtlenítő kenőcsöt, majd vékonyan bekötöttem. - Nem tudom mit szoktatok csinálni a sérülésekkel, én csak ennyit tudtam tenni. Esetleg kérsz valamit? - kérdeztem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 2:51 pm

Ayren
Arcom izma sem rándult arra, amit tett. A sérülés egy kicsit fájt, de nem törődtem vele. Ha tehettem volna, kisétáltam volna, hogy szénné égjek.
- Felesleges próbálkozás, mert hamarosan úgy is begyó... - néztem a kötésre, aztán elhallgattam. Nem lett volna értelme annak, ha beszélek, úgy sem foglalkozott volna különösebben. Dühösen elrántottam a kezem, szemügyre véve a vállát.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 2:59 pm

Oliver

- Megértem hogy dühös vagy. Ha szeretnél felmehetsz a hálóba és szóba sem kell állnod velem. És ha úgy akarod a me estétől látni sem fogsz többé. Így megfelel? - kérdeztem tőle bár jobban örültem volna ha mellettem tudhatom. Bár nem értettem miért érzek így.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 3:18 pm

Ayren
Teles erővel rácsaptam a sérült vállára.
- Én ugyan sehova sem megyek. EZ ITT kiszúrja a szemem - válaszoltam ridegen, majd elkoboztam tőle a cuccokat - Húzd le a felsőd, vagy én cibálom le rólad!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 3:27 pm

Oliver

A levegő is belém szorul mikod ahogy csak tud rá csap a sérült válamra.
- Finom és nőies ahogy az egy úrinőtől elvárható. -mondom. - Jól van nem kell türelmetlenkedni. - mondtam és kigomboltam az ingem hogy levegyem sérült vállamról. A magam viselkedését sem értettem, nem hogy az övét. Eddig a legszívesebben megölt volna. Most meg segít nekem? Ki érti ezt mert én nem? Talán csak egy kis idő kell hogy megértsem és megismerjem. Gondolkodtam ahogy leültem az egyik székre.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 3:57 pm

Ayren
Amint levette, rákényszerítettem, hogy azonnal üljön le, majd elláttam a sérülését. Azt hiszem én is feleslegesen tettem, mivel ő szintén vámpír, és hamar begyógyul az, amit szerzett... Azért nem ismerném be, de jól esett, hogy így ápolhatom.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 4:00 pm

Èlliot
Csendben, összeszorult torokkal néztem a lányt. Teljesen kifogytam az ötletekből, nem tudtam mit tehetnék még.
-Én most ...azt hiszem megyek. Ha szükséged van valamire, szemben leszek, innen számolva a harmadik ajtó ...- mondtam halkan majd lassan elindultam hogy egyedül hagyjam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 4:01 pm

Oliver

Még a sebet létta el nem mertem megnyikkani sem mert tudtam hogy akkor megint én látom kárát. Ma kétszer is kaptam tőle. Szerencsére egy támadás nem talált. Kínos lett volna.Mikor befejezte óvatosan vissza vettem az ingem és felkeltem.
-Köszönöm. - mondtam ahoyg szembe fordultam vele. Be kellett látnom hogy tényleg gyönyörű és hiányozna még ez a házsártos oldala is.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 4:20 pm

Dee:
Csak biccentettem egyet, nem volt hozzáfűznivalóm a dologhoz. Aztán mégiscsak felemeltem a fejem mielőtt kiment a szobából.
-Várj! Mi a neved?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 4:25 pm

Èlliot
Mikor utanam szólt, teljesen zavarba jöttem. Hogy felejthettem el bemutatkozni?!
-Öhm ...Èlliot vagyok - válaszoltam fülig pirulva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 4:33 pm

Ayren
Díjaztam, hogy végre csöndben maradt. Kitisztítottam az "apró" sérülést, lekötöttem, végül mindent visszapakoltam a kis elsősegély dobozba. Nem sokkal ezután azon kezdtem tanakodni, mit tehetnék most. Nem akartam itt maradni egy őrülttel, de meghalni sem - annak ellenére, hogy úgy éreztem, szívesen fogadnám.... A kastélyban szinte semmit nem tudnak jól csinálni a lakók, ha nem mennék vissza, egy idő után nekik is feltűnne. Igaz, csak estig kellett várnom, de úgy éreztem, nem bírom ki addig.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 4:35 pm

Dee:
Bólintottam egyet.
-Dee. -Csak ennyit mondtam, nem volt szükség többre.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 4:40 pm

Èlliot
Biccentettem a lánynak, majd kiléptem a szobából és átmentem a sajátomba.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 4:44 pm

Oliver
Jól tudtam hogy nem szívesen van itt. Láttam az arcán hogy a legszívesebben eltűnne innen. Sajnáltam hogy így gondolta. - Ha pihenni szeretnél elő készítettem neked a hálót. És nyugi a közeldbe sem fogok menni ha netán attól tartanál. - mondtam. - Esetleg kérdez valamit? - kérdeztem mielőtt a nappaliba vonultam volna.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 4:45 pm

Ayren
- Ja, az ajtónak a kulcsát, vagy kirúgom!  - válaszoltam, de nem fordultam felé. Jelenleg időt szerettem volna, meg azt, hogy szálljon le rólam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 4:51 pm

Oliver

-Megígérem hogy amint le megy a nap elmegetsz innen. Addig meg mivel más dolgod nincs inkább pihenj. - mondtam határozottan.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 5:18 pm

Audrey:
Amikor kiment sóhajtottam egyet és felhúztam magam elé a lábaimat és arra hajtottam a fejemet. Erős vagy, Audrey. Nem sírhatsz. Kitartás. Nem bőghetsz. Nem olyan vészes ez. Csak ne bőgj... Persze hiába mondogattam magamnak ezeket, nem értek semmit. Én nem akarom ezt az egészet. Semmit sem akarok, csak otthon lenni. A saját ágyamban ébredni és azt hinni, hogy ez az egész csak egy rossz álom. De ez nem így működik...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 5:28 pm

Ayren
- Ne mondd meg nekem, hogy mit csináljak, világos?! - fordultam szembe vele - Sokkal jobbat találtam ki a pihenés helyett - húztam széles, rafinált vigyorra a szám.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 5:34 pm

Oliver

Végig húztam tetyeremet arcomon mikor megszólalt. Mint egy hisztis kamasz. Gondolkodtam magamban majd felhúztam egyik szemöldökömet.
- Mit? Hogy mász az idegeimre? - kérdeztem ahogy ledobtam magam a kanapéra nem törődve sérült vállamal. Most komolyan. Tényleg ilyen? Vagy csak szórakozik? Nem értettem egyáltalán.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 5:35 pm

/Grace, most bemész te Lauhoz? :"D csak hogy te is összeismerkedj vele :p /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 5:49 pm

[Persze! ^^ De azt hiszem előbb vágja a fejemhez a poharat, minthogy összeismerkedjek vele. xDD]

Ayren
- Pontosan, mindezt az elsőre nem sikerült támadás végett. Édes a bosszú, ha nem tehetem azt, amit szeretnék. Áh, szinte tinédzsernek érzem magam! - nyújtóztam egy nagyot, majd leültem mellé. Csak szórakozok egy kicsikét. Szóval, mivel kezdjük?


Edward
Nem szóltam semmit a vissza vezető úton. Amint visszaértünk, bedobtam a lányt egy sötét szobába, majd zsebre vágott kezekkel elhagytam a helyszínt. [...] Akkor tértem vissza legközelebb, amikor már úgy véltem, hogy biztosan felébredt. Bekopogtattam, majd szó nélkül kinyitottam az ajtót.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 6:00 pm

Oliver

Oó! Bajt szimatolok. Nem is kicsit. - Azért a házat ne szedd szét. Amúgy meg miért is nincs kedved pihenni? Már azt leszámítva hogy bosszút akarsz állni mert nem tudtál kiherélni? -kérdezte nagyot sóhajtva. - Hm. Az jó régen lehetett. - tanakodtam el csak hogy bosszantsam. Meg ígértem neki hogy távol tartom magam tőle akkor azt meg is tartom. Pedig mannyire nincs ínyemre ez. Mikor rápillantottam az ajkára tévedt a tekintetem majd inkább hátra döntöttem a fejem maj lehunytam a szememet. Próbéltam kizárni Ayrent a gondolataimból, de nem igazán sikerült mivel itt ült mellettem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 6:23 pm

Ayren
- Azért, mert nem vagyok fáradt - válaszoltam nemes egyszerűséggel - Vagy vajon te annak látsz? - pillantottam fel rá, a következő mondatával meg nem sikerült felhergelnie. Keresztbe vetettem jobb lábam a balon, és hátradőltem.
- Ééés miért figyelted ennyire az ajkaimat?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 10 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 20 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.