Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpírok bálja

+2
Banci
Graceful
6 posters

11 / 20 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 6:37 pm

Oliver

-Bánatomra fáradtnak sem látszol. - mondtam nagyot sóhajtva de továbbra sem néztem rá. - Valamit félre nézhettél mert nem néztem azt a nagy szádat. - mondtam egy gonosz félmosolyal. Tudtam hogy az életemmel játszom mert ha feldühítem könnyen meg is ölhet. Mert egyenlőre erősebb mint én. De ha így folytatom nem érem meg hogy használni tudjam az erőmet. - Amúgy is baj ha vágigmérek egy csinos nőt? - kérdeztem tőle. Mert annak tartottam. Nagyon is gyönyörűnek.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 6:51 pm

(hajjajxD)
Dee:
Először azt hittem, hogy Èlliot jött vissza valamiért, de ahogy felemeltem a fejem, egyből rá kellett jönnöm, hogy nem ő az. És ez nem volt éppen kellemes meglepetés... Mély gyűlölettel mértem végig a belépő srácot.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 7:05 pm

Ayren
- Miért, talán annak kéne lennem? - vontam fel egyik szemöldököm, majd az arcába hajoltam, amikor a számról beszélt - Ha tiszteletlen leszel, ezúttal nem fogod tudni kivédeni a mogyikáidra irányuló rúgást - mondtam komolyan.

Edward
- Üdv Csipkerózsika! - szólaltam meg fennhangon, majd beljebb léptem - Szóval végül életben maradtál - vigyorodtam el szélesen.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 7:18 pm

Dee:
Szóval Csipkerózsika... csak nehogy fel találjalak képelni... Nem szóltam semmit, de minden egyes mozdulatát követtem a szememmel. Első ránézésre lejött, hogy ő kocsit sem olyan, mint Èlliot.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 7:24 pm

Oliver
- Nem tudom. - mondtam nagyot sóhajtva ma kipattantak a szemeim mikor oda hajolt hozzám. Valahogy ösztönösen inkább keresztbe raktam a lábaimat. Hehe. Mókus törvény. - De úgy fair ha szólok hogy az én türelmem se véges Ayren. Ne feszítsd túl a húrt mert egyikünk se fog örülni a következményeknek. -ragadtam meg karjait és közelebb húztam magamhoz.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 7:36 pm

Edward
- Én voltam a vadász, te pedig a préda, emlékszel, ugye? - kérdeztem a szemöldökömet vonogatva - Láttam, hogy nemrég jött ki az öcsém, remélem jól el flörtölgettetek! Oh, ha tudnád mi vár rá és rád ezután, ha sikerül döntened, életben akarsz -e még maradni. Meg vannak számlálva a napjaid, kedves - szólaltam meg a hozzá legközelebbi falnak támaszkodva.

Ayren
- Én aztán nem félek! Elvégre a kezem alatt van egy egész kastély! Velük is remekül el tudok bánni - feleltem rá összevont szemöldökkel.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 7:41 pm

Oliver
Újara nagyot sóhajtottam és elengedtem, majd fölkeltem és kimntem a konyhába hogy újra rágyujtsak. Kicsit felhúzott Ayren. Nem az a bajom hogy nagyszájú vagy valami. Túl szép hogy egyáltalán megpróbáljam bántani. És elvégre is nem akar tőlem semmit akkor miért próbálkoznék?
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 7:58 pm

Ayren
Furcsán jól esett, amikor magához húzott, de aztán hirtelen elengedett. Némán felálltam, és utánaeredtem.
- Neked meg mi bajod?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 8:05 pm

Oliver
-Nincs semmi bajom. - válaszoltam kissé morogva. Megálltam a mosogató előtt és neki támaszkodtam, közben gondolataimba mélyedtem.Oly annyira elgondolkodtam hogy még a cigit is fordítva gyújtottam meg égy dobhattam azt is ki.- Lehet egy kérdésem? Miért nem öltél meg mikor elősször találkoztunk?-kérdeztem
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 8:06 pm

Dee:
Lesajnálóan pillantottam fel rá.
-Egy féreg vagy, remélem tudsz róla. -szólaltam meg hűvösen. Mi a frászt akar itt? Nézni, hogy milyen fényesen érzem magam, vagy mi?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 8:35 pm

Edward
Hangosan felnevettem azon, amit mondott.
- Köszönöm a bókot - feleltem rá egy széles vigyor kíséretében, majd beletúrtam barna hajamba - Tudod már, hogy mit választasz végül? Na és az öcsém tájékoztatott már néhány dologról?

Ayren
- Mert nincs, mi? - válaszoltam, miközben köhögve ellegyezgettem egy kevés füstöt - Eh, azt hittem értelmesebb kérdést fogsz feltenni! Ennyire kíváncsi vagy a válaszra, hmm?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 8:44 pm

Oliver
Mikor köhögve ellegyezte a füszöt gonoszul r vigyorogta. - Nem bírod a füstöt mi?-kérdeztem ahogy kidobtam a rosszul meggyújtott cigit de még sem gyújtottam rá másikra. - Igen kíváncsi vagyok. Elvégre azért hagytam hogy igyatok a véremből hogy megöljetek.-tettem hozzá.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 8:45 pm

Audrey:
-Féreg. -ismételtem meg magam. Nem fogok itt bájcsevegni vele, amikor szín tiszta élvezetből tönkretette az életemet. És konkrétan még a képembe is röhög. -Egy rohadt féreg vagy.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 8:50 pm

Edward
- Te meg egy dög, ami nem jó semmire azon kívül, hogy számunkra remek táplálékforrás! Ezzel a gyerekes bájcsevegéssel nem fogunk előbbre jutni! - szólaltam fel, keményebben - Egyébként azt nem említette az öcsikém, hogyha az élet mellett döntesz... meg kell tanulnod úgy élni, ahogy mi? - kérdeztem, nem leplezvén egyre szélesedő vigyorom, ami a gúnyból fakadt.

Ayren
Nem bírtam a füstöt. Tovább legyeztem a füstöt, mire szertefoszlott, majd távolabb álltam attól a helytől, és próbáltam egy másik oldalról közelebb lépni hozzá. A kérdésre nem tudtam, hogyan válaszolhattam volna.
- Azért nem öltelek meg, mert terveim vannak veled - mondtam ki végül.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 8:53 pm

Oliver
Óvatosan hogy ne érje őt egy pici napfény se kinyitottam a kis konyhai ablakot, hogy kiszellőztessem a füstöt. Ha már ennyire nem bírja akko a közelébe inkább hanyagolom a dohányzást. - Miféle terveid? - kérdeztem felvont szemöldökkel.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 9:10 pm

Dee:
-Itt kettőnk közül nem én vagyok a dög -vágtam rá folytott hangon. Összeszorítottam az öklömet. Tényleg rettentő erős késztetést éreztem rá, hogy nekimenjek, még annak ellenére is, hogy nála van a fölény. Méghozzá nem is kevés köztünk az erőkülönbség. A kérdésére pedig nem válaszoltam. Nyilvánvaló volt, hogy milyen következményekkel jár, ha ezt az utat választom...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 9:15 pm

Edward
- Igazad van, te inkább ez vagy! - meglengettem előtte  egy szerencsétlen mókust, majd oldalra fordítva belé martam, a lány szeme láttára. Láttam, hogy ideges, felőlem nekem is jöhetett volna, mert tudtam, hogy erősebb vagyok, és nem tudna legyőzni.

Ayren
- Az titok! - léptem közelebb hozzá, felnézve szemeibe, majd elővettem a zsebemből egy vérvörös rúzst, hogy kicsit kihangsúlyozzam az ajkaim. Mindezt előtte tettem, a lehető leglassabb mozdulatokkal.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 9:24 pm

Dee:
Összerezzentem, amikor előszedte azt a nyomorult mókust. Ezt most egy burkolt fenyegetés? Így jobban belegondolva nem is annyira burkolt...
-Mit akarsz?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 9:24 pm

Oliver
Mikor elkezdte kirúzsozni a száját, felvontam a szemöldökeimet. Ezzel vajon meg mit akar elérni? Szerintem fölösleges rá ez a sok smink. Ezek nélkül is gyönyörű lenne. Nagyot sóhajtottam majd a plafonra néztem.De jó is lenne ha csak az enyém lenne. Álmodozz csak Oli. Tiszta hülye vagyok.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 9:31 pm

Edward
- Néha - kortyoltam tovább az állatból -kjomoly vhálasztás elé állíty minket az élet. Azt akarom, hogy mivel úgy sincs sok lehetőséged, válaszd az életet, különben úgy végzed, mint ez az állat - mivel kis termetű volt, hamar befejeztem. A lassan összeaszódni készülő testből kiszívtam minden nedvességet, majd hanyagul a lány lábának dobtam, mire elkezdett porrá változni.
- Semmi lesz belőled, ráadásul nem biztos, hogy a korai halállal sokra mennél - feleltem összevont szemöldökkel.

Ayren
Elraktam a rúzst, miközben végig az arcát fürkésztem. Úgy láttam most eléggé elgondolkodott, így az egyik tervet végre is hajthattam. Félénken az ajkamba haraptam, majd óvatos csókot adtam neki, mielőtt kiábrándulhatott volna azokból, amin most az esze is járt
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 9:39 pm

Oliver
Nagy gondolkodásom közepette hirtelen azt éreztem hogy megcsókol. Mielőtt bármit is gondoltam volna viszonoztam a csókját, és derekánál magamhoz húztam. Nagyon jól esett a csók és nem gondoltam volna hogy ezt megteszi.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 10:05 pm

Dee:
Automatikusan hátrébb húzódtam és hosszasan, kissé megrökönyödve bámultam azt a lábam előtt elterülő valamit. Csak azután emeletem lassan újra a fiúra a tekintetem.
-Nézd, kedves Edward Cullen... Én nem tudom mi a halált képzelsz magadról, de el kell, hogy keserítselek, mert nem te vagy a világ közepe. -szólaltam meg kissé rekedt hangon. -És nem vagyok fogyatékos, szóval nagyon tudnám értékelni, ha nem vágnál hozzám... ilyeneket...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 10:33 pm

Ayren
Szorosan magamhoz öleltem, miközben élvezettel csókoltam tovább.

Edward
- Cullen? Hogyan találtál ki ilyen borzalmas vezetéknevet? - kérdeztem száj húzva, majd megcsóváltam a fejem - No mindegy! Te sem lehetnél a világ közepe, a sajnáltatásoddal mégis felhívtad magadra az öcsém figyelmét, ráadásul kicsit jobban kikészült a közeledben. Az egy dolog, hogy én csesztetem, de ha te emeled fel a hangod vele szemben, vagy küldöd el pszichológushoz, kitekerem a nyakad, világos?! - emeltem fel a hangom vele szemben, majd nagyot sóhajtottam.
- Én azt tudnám nagyra értékelni, ha tanulnál némi jó modort kisasszony, és vigyáznál, mert az én szobám közvetlenül a tiéd mellett van, szinte minden áthallatszik!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 10:35 pm

/szeretlek, bátyus! <3 by:Èlliot (dedténylegolyancuki hogy Ed megvédi az öcsit xD) /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 10:49 pm

Dee:
Na, itt szakadt el nálam a cérna.
-A sajnáltatásommal..? A rohadt sajnáltatásommal?! Te önelégült barom! Elvettél tőlem mindent, ami egy kicsit is számít az életben, szóval te csak ne oktass ki! És semmi közöd ahhoz, hogy kivel hogy beszélek. Nem ismerem a testvéredet, téged sem ismerlek, de azt tudom, hogy benne ezerszer több emberség van, mint benned. És Edward Cullen egy filmkarakter, te barom.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 10:59 pm

[- Kössz kölyök, de ne örülj előre! Ha találkozunk, veled is lesz elszámolni valóm, kapishe?! - amúgy tényleg aranyosak. Very Happy]

Edward
- Te nyomorult ribanc!! - csattantam fel, élesre vált hanggal - Több emberiség van benne, ehhez képest annyira becsülted, hogy majdnem a sírásig kergetted! Mi jogon próbáltad megríkatni az én öcsémet?! Megint más dolog ha én teszem, mert testvérek vagyunk, te viszont még mindig egy állat, aminek egy puszta harapással kiolthatnám az életét! Sőt, lehet annyi sem kéne hozzá, elég lenne az is, ha megfojtogatnálak egy kicsit - léptem közelebb hozzá, majd vámpírgyorsasággal mögé kerültem, és tarkón csaptam. Tudtam, hogy nem vagyok egy Superman, valóban nem vagyok mindenható, de arra képes vagyok, hogy bizonyos esetekben meghúzzam a határokat - Elvettem mindent, és meg is érdemelted! Ha neked arra megy, hogy szenvedni láss másokat akkor, amikor maró fájdalom gyötör, hát.. megérdemled, hogy szenvedj, vagy meghalj anélkül, hogy bárki is segítene.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 11:04 pm

Oliver
Lágyan túrtam a hajába majd lassan szakítottam meg a csókunkat. A szemét figyeltem és próbéltam rájönni mire gondolhat. Életemben elősször ésreztem azt ogy egy nő elbizonytalanított. Nem tudtam most ezek után mi lesz. - És ezt miért csináltad? Azt hittem gyűlölsz. -mondtam halkan ahogy arcát cirógattam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 11:19 pm

Dee:
Már akkor halálra rémültem, amikor láttam, hogy mozdul és próbáltam minél távolabb kerülni tőle. Lehet, hogy jobban járnék, ha néha tartanám a számat... de nem, tudnia kell, hogy mekkora balfék, ha magától nem is veszi észre.
-Én nem bántottam a testvéredet... -szólaltam meg remegő hangon. -Vagy, ha megbántottam is, nem szándékosan. Teljesen abnormális vagy...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Pént. Jan. 03, 2014 11:29 pm

Edward
- Fúj, undorító! - jegyeztem meg hangosan, majd elővettem egy zsebkendőt, hogy megtöröljem azt a kezem, amivel hozzáértem. Távolabb léptem tőle, szemmel tartva őt - Soha nem voltam normális, a családunk sem volt teljesen az - feleltem rá karba tett kézzel, miután visszasüllyesztettem a helyére. Kíváncsi voltam, ezután még tesz -e valamilyen megjegyzést.
- Áh, nem, valóban nem bántottad, csak játszottad a mátírt, és amikor tényleg  hajlandó volt veled normálisan szóba állni valaki, képes voltál arra, hogy a szavaiddal még talán az enyémeknél is jobban a lelkébe taposs. Húzd meg magad, mert következőleg felemellek a hajadnál fogva, megértetted, préda?

Ayren
Óvatosan megcsóváltam a fejem, majd mikor leesett mit mondtam, elhúzódtam tőle.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Pént. Jan. 03, 2014 11:33 pm

Oliver
Mikor el akart húzódni hagytam. Nem akartam hogy úgy érezze fogságban van.
-Ne haragudj. Csak összezavartál. -mondtam a tarkómat vakarva.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Pént. Jan. 03, 2014 11:39 pm

Audrey:
Összébb húztam magamon a kardigánom és szúrós, megvető pillantásokkal bámultam rá. Ennyire még sosem undorodtam senkitől. Teljesen értelmetlen lett volna tovább vitatkoznom vele. Ahhoz túl primitív. Mellesleg csak magamnak ártanék vele. Gyenge vagyok. Tény és való. De úgy éljek egyszer még visszakap mindent...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 12:03 am

Edward
Örültem, hogy ezúttal csendben maradt. Diadalmas vigyorral a képemen néztem vele továbbra is farkasszemet.
- No, látod, hogy tudsz úgy is viselkedni, mint egy jóóó kislány? - nevettem fel halkan, majd lassan az ajtóhoz sétáltam.

Ayren
- Most az egyszer elmondhatom, hogy egy véleményen vagyunk, de haaaaa erre bárki rájön, vagy kikotyogod, hogy csókolózott veled az egyik leghatalmasabb vámpírnő, gondoskodom arról, hogy további éveidet a föld alatt töltsd! - mondtam komolyan.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 12:12 am

Oliver
Mikor megszólalt csak halványan elmosolyodtam. Oda sétáltam hozzá és hátulról átöleltem.
- Ugyan miért mondanám el bárkinek is? Hisz csak magamnak akarlak. De így hogy tartsam be az ígéretem? Elvégre a nyugalmad érdekében megígértem hogy nem megyek a közeledbe és naplementétől nem látjuk egymást. - mondtam halkan majd az arcára adtam egyy puszit, de sejtettem hogy ezzel nem nyugtattam meg és lehet ez az utolsó alkalom hogy a karjaimban tarthatom.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Szomb. Jan. 04, 2014 12:19 am

Dee:
Aznap este akkor először jelent meg mosoly az arcomon. Nem az a felszabadt, boldog mosoly, hanem az a ravasz, 'ezért még számolunk' mosoly. Akkor és ott döntöttem és rájöttem, hogy élnem kell a lehetőségeimmel. Ha csak úgy kinyiratnám magam, akkor ő nyerne, és ezt nem hagyhatom.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 1:18 am

Ayren
- Egy szóval sem egyeztem bele, ezért nem hivatalos az ígéret! - mondtam rávigyorogva.

Edward
Sejtettem, hogy nem a halált fogja választani, tehát végül is elértem amit akartam, és ezért elégedettnek éreztem magam. Diadalmas vigyorral a képemen felé fordultam afféle "Fordulj fel és k**d be" tekintettel, majd egy szó nélkül álltam odébb.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 2:04 pm

Oliver

Csak halkan lenevettem magam majd homlokomat vállára hajtottam.
-Úgy érzem melleted senki nem unatkozik. - mondtam hallkan. Majd felemeltem és a kanapéra ültem vele.- Ezután mi legyen? Ha a kastélyban maradunk könnyen lebukhatunk.-mondtam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 2:47 pm

Ayren
- Nem, mert adok nekik munkát, amitől garantáltan nem alszanak pár napig! - mondtam határozottan, majd elkezdtem azon morfondírozni, mit tehetnénk. Háááát, a helyzet tényleg nem a legjobb, de talán tudunk tenni valamit.
- Egyszerűen előttük nem mutatunk ki semmit, ha meg valaki gyanút fogna és megpróbálná szétkürtölni, nem úszná meg egykönnyen.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 3:00 pm

Oliver
-Grófnő hogy maga milyen kegyetlen. - mondom mosolyogva. Nagyon határozott. Bár még neki is új ez a helyzet. Nem mondom hogy nem volt még senkim, mert volt de ő az egyedüli aki képes kihozni a legjobbat és a legrosszabbat egyaránt.
- Nem lesz egyszerű de megoldható. Ugye Agyarkirálynő. - mondom suttogva a flébe majd óvatos puszit adtam az arcára.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 3:19 pm

Ayren
- Oh, köszönöm a bókot, újonc, de ne hidd, hogy ezzel olyan könnyen leveszel a lábamról! - kezeimet karjaimra tettem, mintha fáznék, lábaimat keresztbe téve pedig hátradőltem. Egy percre lehunytam a szemeimet is, hogy pihentessem őket.
- Azt nem mondtam, hogy egyszerű lesz, de a problémán segíteni fog.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 3:23 pm

Oliver
-És mive tudnám a Grófnőt levenni a lábáról? - kérdeztem nyakát csókolgatni. Bár nem akartam tőle semit. Még! - Tudom de neked pláne menni fog. - tettem hozzá vigyorogva majd hagytam hogy pihenjen, közben kezét simogattam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 3:50 pm

Ayren
Halkan felsóhajtottam, amikor elkezdte a nyakamat csókolgatni, a szemeim csukva maradtak.
- Azt nem fogom elárulni! - válaszoltam egy sejtelmes mosollyal a szám szegletében.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 4:01 pm

Oliver
-Akkor lesz bőven mit kiderítenem. - válaszoltam vigyorogva. Mikor felsóhajtott vigyorom csak széesedett, és a legszívesebben folytattam volna de nem siettünk sehová.- Fáradt vagy? . kérdezem tőle. Még igaz az emberek számára korán volt de neki inkább már késő. - Gyere felviszlek ott kényelmesebb ha alludni akarsz. - tettem hozzá és karjaimba véve elindultam vele az emeletre.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 5:00 pm

Ayren
- Az biztos! És nem vagyok fáradt! - csóváltam makacsul a fejem, ennek ellenére Oliver felkapott. Hangos tiltakozásba kezdtem, amiért minden áron ágyba akart dugni.
- Miért akarsz minden áron lefektetni úgy, mint egy ötévest? - pillantottam fel rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 5:17 pm

Oliver
-Mint ahogy mondtad egy egész kastély van a kezed alatt. Erősnek kell maradnod és ahoz pihened kell. - mondtam ahogy belöktem az ajtót, majd az ághoz vittem, hogy letegyem. -Aludj nyugodtan itt senki nem fog zavarni. - mondtam és adtam neki egy csókot majd elindultam az ajtó felé.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 7:15 pm

Ayren
Mielőtt eliszkolhatott volna, némán megragadtam a csuklóját, és visszarántottam magam mellé.
- Voltam már fent több napig is. Én kibírom, de te nem fogod azt, amit akkor teszek, ha elhagyod ezt a szobát! - fenyegettem meg.

Edward
Miután véget ért a traccsparti, elgondolkodva a szobámba vonultam. Az a lány makacsabb volt, mit gondoltam. Nem igazán terveztem, hogy a mai nap visszamegyek hozzá, bár ki tudja! Ha úgy hozza a helyzet, meglátogatom még, és akkor plusz leckéket kap.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 7:38 pm

Oliver
Mikor megragadta a csuklómat, és maga mellé rántott meglepődtem. 
- Ejnye grófnő, ezt vegyem fenyegetésnek? - kérdeztem tőle ahogy magamhoz húztam. - Ha nem szeretnéd nem megyek el mellőled. - mondtam.

Nolan
Ma is sokat dolgoztam. Végre vége a kávézóban is a munkának, így elkezdtünk takarítani. Késő este volt mire végeztünk. Miután elköszöntem a többiektől elindultam a patikába hogy megvegyem anya gyógyszereit. Már nagyon sötét volt, így próbáltam sietni. Nem szerettem sötétben mászkálni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 8:12 pm

Ayren
- Vedd annak, újonc! - szóltam, majd közelebb csúszva a mellkasára hajtottam a fejem.

Edward
Sajnos a vér tényleg olyan volt, mint a drog. Miután megízleltem, annál többet akartam, és sosem be tudtam telni az ízével igazán. Íme egy mostani példa: hiába ittam a mostani lányéból, úgy éreztem, hogy még egy kellett, de őt valószínűleg nem fogom átváltoztatni. Kinyitottam a szobaajtót, és amikor meggyőződtem afelől, hogy minden tiszta, kiléptem, majd útnak indultam, hogy vadásszak, ezúttal az öcsém nélkül.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 8:28 pm

Oliver
Mikor mellkasomra hajtotta a fejét egyik karommal óvatosan át karoltam majd elkezdtem lágyan simogatni a karját hátha elalszik ő is mert én már kezdtem érezni hogy fáradok. Végül még is elaludtam.

Nolan
A patikában sokáig tartott mire kikeverték a gyógyszert és kezdtem aggódni édesanyám miatt is. Mikor végre megkaptam elindultam hogy haza menjek.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Szomb. Jan. 04, 2014 8:47 pm

Edward
Hamar a városba értem. Érdeklődve néztem szét, miközben róni kezdtem a kissé kihalt utcákat.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Szomb. Jan. 04, 2014 9:01 pm

Nolan
Sietős léptekkel róttam az utcát hogy minél hamarabb haza érjek. Nem akartam tovább magára hagyni beteg édesanyámat, és amúgy is rossz előérzetem volt. Valamiért éreztem hogy baj fog történni és nem tudtam miért.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 11 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 20 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.