Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpírok bálja

+2
Banci
Graceful
6 posters

13 / 20 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Vas. Jan. 05, 2014 7:58 pm

Èlliot
-Igen. Teljese kokolyan - bólintottam megint.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 8:02 pm

Nolan
Tudtam hogy alá írtam a halálos ítéletemet de ezt már nem most. Sajnos anyám annyira megrémült hogy elájult, így mint annyiszor az utóbbi időben bevittem a szobájába hogy lefektessem. Betakartam majd az ágya szélére ültem és egy ideig figyeltem ahogy alszik. Majd nagy levegőt véve kimentem a szobából és becsuktam az ajtót.
- Ha annyira meg akarsz ölni rajta itt vagyok. - mondtam határozottan a szemébe nézve. Az se érdekelt ha lassú fájdalmas halálom lesz csak anyám élje ezt túl.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Vas. Jan. 05, 2014 8:04 pm

Dee;
Felsóhajtottam. Végre valami jó hír.
-Messze vagyunk a várostól?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Vas. Jan. 05, 2014 8:07 pm

Èlliot
-Gyalog olyan negyed óra. Nincs messze. - válaszoltam. Még mindig halkan beszéltem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 8:18 pm

Edward
Rezzenéstelen arccal néztem végig a kis műsort, majd igyekeztem elnyomni egy unott ásítást.
- Mint mondtam, nem te vagy az első célpont! Deee mielőtt mindkettőkkel végeznék, nem árt egy kis szórakozás - gondolkodtam hangosan.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Vas. Jan. 05, 2014 8:19 pm

Dee:
-Ilyen közel vagyunk a városhoz és soha senki nem jött rá a létezésetekre? -ráncoltam össze a homlokom.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 8:24 pm

Nolan
Lehajtott fejjel állok előtte. Nem bírtam elviselni hogy az én hibámból anyámat is megfogja ölni. 
- Mit szeretne? - kérdeztem halkan és próbáltam minden félelmemet elnyomni.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 8:31 pm

Edward
- Szánalmas vagy, képes voltál hazudni egy olyan nyomorultnak, aki halálra van ítélve alapból! Nem tudom milyen beteg, de végezni fogok vele, amint kimulattam magam! Ahogy elnéztem, nem furdalt a bűntudat akkor, amikor felhoztad ezt aaa... "barát témát". Hát rajta, etessük be anyádat, és nézd meg jól milyen képet vág majd akkor, amikor előtted szívok ki belőle minden életerőt - válaszoltam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 8:37 pm

Nolan
- Kérlek ne. Nem marad már senkim rajta kívül. A betegsége miatt van hogy engem se ismer föl. Holnapra azt is elfelejti hogy itt járt. Tegyen velem bármit de őt ne bántsa könyörüljön meg rajta. Kérem.- könyörögtem minden büszkeségemet eldobva csak hogy anyámat mentsem. Előbb öltem volna meg magam mint hogy lássam hogy öli meg anyámat.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 8:48 pm

Edward
- Nem nagyon érdekel - mondtam ridegen - Belekényszerítelek a saját játékodba, aztán végzek mindkettőtökkel. Jackpot, milyen jó is! Kevésbé leszek szomjas - fogtam tanakodásba.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 8:52 pm

Nolan
Láttam rajta hogy nem tudom rávenni hogy megváltoztassa a döntését. Átkoztam magam amiért ott helyben könyörögtem és nem hagytam hogy megöljön. Most édesanyámnak is szenvednie kell, miattam. Sorsomba beletörődve álltam előtte és vártam hogy mit tesz. Mert már semmi sem érdekelt. Elvégre mindkettőnket meg fog ölni. Akkor miért legyek ideges?
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 9:01 pm

Edward
- Egyébként hogy-hogy csak ő van neked? - kérdeztem kíváncsian, és elindultam, hogy körbenézzek itt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 9:04 pm

Nolan
Nagyot nyeltem miközben elkezdett járkálni. Tudtam nem telne sokból megölnie de még is inkább játszadozik velem, velünk.
- Apám elhagyott minket egy másik nőért mikor kicsi voltam. Nem is emlékszem rá igazán. - válaszoltam de csak is a feltett kérdésére. Nem mertem megszólalni sem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 9:26 pm

Edward
- No és a többi rokon? - fordultam gy szekrénysor felé - Ha pedig már a családnál tartunk, kicsit rád is rád térhetnénk. Mesélj magadról! - parancsoltam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Vas. Jan. 05, 2014 9:29 pm

Nolan
- Nem ismerem a családom többi tagját. - mondtam. - A nevem Nolan Magnus. 17 éves vagyok. Anyám mielőtt egészséges volt a helyi kórházban volt orvos.-mondtam. Több dolog nem jutott eszemben meg őszintén szólva nem is akartam magamról beszélni. - Kíváncsi még valamire? - kérdeztem.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Vas. Jan. 05, 2014 9:38 pm

Edward
- Mi a véleményed az apádról azután, hogy elhagyott titeket? - tettem fel egy újabbat.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 5:05 pm

Nolan
- Gyűlölöm amiért elhagyta anyámat. - mondtam halkan.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 5:47 pm

Edward
Elvigyorodtam. Ezt a gyűlöletet lehet még fel tudom használni ellene.
- Érdekes történet a tied. Ha elég megható lenne, még azt mondanám, sajnálom is, de bennem nem fogsz megértésre lelni, soha - feleltem ugyanolyan halkan. Elkomorodott arccal végigfuttattam az ujjam egy régi könyvespolcon, és kiválasztottam egy nagy, aranyszínű könyvet.
Háttal álltam neki, így nem láthatta a reakcióimat, csak érezhette. Érdekes egy.... ember.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 5:54 pm

Nolan
- Nem kell a sajnálat. Az életem olyan amilyen, és kész. A sajnálat fölösleges. Sajnálkozásból nem lehet megélni. - mondtam halkan. Nem tudtam miért de úgy éreztem valami megváltozott. De nem értettem mi és hogy minek a hatására történt ez a változás.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 6:00 pm

Edward
- Bölcs szavak egy pondrótól! - jegyeztem meg egy nevetés kíséretében. Ahhoz képest, hogy talán hetei vannak hátra, a hangja határozott volt. Összeszedte magát, vagy... nem! Inkább beletörődött abba, ami történni fog. Nos... Igen, szerintem végre leesett neki, hogy nincs menekvés a halál elől, egyszer úgy is utolérné, de ahogy mondtam, előbb azt ölöm meg, aki hozzá a legközelebb áll, mindezt a szeme előtt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 6:17 pm

Nolan
- Nem bölcsesség ez hanem az igazság. - mondom változatlan hangszínnel. Valahogy meg kell mentenem az anyámat de hogy? Nem szállhatok szembe vele, mert nem velem végezne akkor hanem az anyámmal. De akkor hogy? Mit tehetnék? Féltem de egyetlen családtagomat még jobban féltettem, mert már most láttam milyen kegyetlen.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 6:41 pm

Edward
- Uhum - bólintottam, aztán elhallgattam. Nem igen tudtam, mit mondhatnék erre.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 6:47 pm

Nolan
Nem mutattam de meglepődtem. Most először nem tett megjegyzést rám vagy a mondani valómra. Vajon miért? Már nem mertem semmiben reménykedni ezért megtehettem volna hogy szembe szegülök vele de még sem tettem és nemértettem hogy miért mert tudtam úgy sem fog kegyelmezni. 
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 6:59 pm

Edward
Végül aztán én törtem meg a közénk furakodó csendet.
- Nem találtam még ki, milyen módszerrel etessük be anyádat.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 7:06 pm

Nolan
Mikor megszólalt lesütöttem a szemem és a padlót figyeltem. - Mind egy úgy sem fog rá emlékezni egy idő után. Sőt már holnap nem fog emlékezni a történtekre.- mondtam továbbra is a padlót figyelve a szoknyámat gyűrögetve.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 7:10 pm

Edward
Időközben kinyitottam a könyvet, és lapozgatni kezdtem. Nem pillantottam fel rá a fehér lapok közül. 
- Alzheimer-kóros, vagy amnéziás?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 7:14 pm

Nolan
- Alzheimer. - mondtam tömören. De sajnos gyenge a tüdeje is. Ezért nem akarom huzamosabb ideig magára hagyni. Mondtam volna de tudtam hogy úgy sem érdekelné. Őt nem érdekli más mint hogy mikor öljön meg minket.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 7:39 pm

Edward
- No és mennyi időt szoktál vele lenni? - érdeklődtem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 7:44 pm

Nolan
Minden szabad időmet vele szoktam tölteni. Csak dolgozni és boltba megyek el itthonról. Meg persze a patikába. - mondtam. Nagyon zavart a kérdezősködése. Nem értettem mire jó ez.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 8:06 pm

Edward
- Hmm, és milyen sírt akartok majd? - kérdezősködtem tovább, persze ezt inkább bizarr poénnak szántam, mintsem valódi kérdésnek.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 8:11 pm

Nolan
A kérdésére inkább nem is válaszoltam. Nem értettem mit  akar ezzel.
- Még is mire jó mind ez. Ez a játszadozás? Mi értelme van? - kérdeztem és éreztem hogy egyre idegesebb leszek. Miért nem bír csak egyszerűen megölni? Elvégre én csak egy préda vagyok.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 8:26 pm

Edward
Halkan felkuncogtam.
- Hát nem világos? Nyújtani akarom az időt, te balfék - feleltem hűvösen - Addig húzom, amíg jónak látom, és amikor megunom a játékot, mindkettőtöknek vége lesz olyan sorban, mint ahogy már elmondtam, ezt vésd az eszedbe! Nyomorult ember! Ha használnád az agyad, leeshetett volna! - dörrentem rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 8:34 pm

Nolan
Ahogy beszélt hozzám újra elfogott a remegés de most nem a félelemtől hanem a dühtől. Egyszer csak nem bírtam tovább és kirohantam a konyhába. Ott a földre rogytam hiába akartam talpon maradni. Éreztem hogy a düh egyre jobban terjed bennem de nem tudtam mit csináljak.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 8:37 pm

Edward
- Hmm? - furcsa érzés kerített hatalmába, amikor kirohant a szobából. Visszatettem a könyvet a helyére, majd némán utánakoslattam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 8:56 pm

Nolan
Nem bírtam megállni hogy ne eredjenek meg a könnyeim. Még mielőtt bármire is gondolhattam volna fölkeltem és megragadtam az egyik nagy kést és alig egy másodpercig hezitáltam majd a kés hegyét a torkom felé fordítottam. Inkább meghalok de nem fogom végig nézni ahogy anyám miattam meghal. Azt nem bírnám ki. De hátha így egy kicsi esélye marad hogy éljen. Próbáltam vissza nyelni könnyeimet de nem sikerült, már épp lendületet akartam venni hogy magamba döfjem a kést mikor észre vettem hogy utánam jött. Egy pillanat alatt habozás nélkül szembe fordultam vele és felé tartottam a kést. A kezem remegett de nem eresztettem le. - Ne jöjjön közelebb! Inkább végzek magammal, de nem fogom végig nézni ahogy megöli anyámat. Nem maradt rajta kívül senkim. Az én hibám miatt neki miért kell bűnhődnie? - kérdezgettem egyre erősödő sírással.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 9:25 pm

Edward
Utánasiettem. Végigfigyeltem minden mozdulatát. A konyhába értem, és egyenes adásban láthattam, hogyan szenved, bár hogy pontosan mire készült, csak azután derült ki, hogy felém fordult. Rezzenéstelen arccal, karba tett kézzel néztem őt, aztán hirtelen felegyenesedett, és felém tartotta a kést, amit a kezében szorongatott. Biztos voltam benne, hogy lassan az öngyilkosság szélén állt, de nem tudtam hirtelen, tényleg azt akarom -e, hogy végezzen magával. Összezavarodtam, főleg, hogy egy pillanatra eszembe jutott az a lány, akit elkaptam még az öcsémmel az erdőben. Az a gunyoros tekintet és mosoly csupa rosszat sugallt, viszont nem féltem. Jelen helyzetben sem. Egy ideig hezitáltam, végül megindultam felé.
- Jól teszed, ha félsz tőlem, ugyanakkor nem tudom, mennyire gondoltad át a mostani a helyzetet. Bármivel meg tudnál ölni engem is, ami elég éles, hogy áthatoljon a bőrömön, ráadásul ha szíven találsz vele - általános módszer, főleg a karó használat -, ha... meg akarnál ölni.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Hétf. Jan. 06, 2014 9:40 pm

Nolan
- Ne! Maradjon ott! Miért nem tudott csak egyszerűen végezni velem. Miért kell játszadoznia? - nem bírtam abbahagyni a sírást. És mikor megindult felém még inkább pánikozni kezdtem és meglendítettem a kést. Először nem is tudtam mit teszek, majd a vért látva megrémültem. Megsebeztem igaz csak a karán de megsebeztem. Kiesett a kezemből a kés ami hangosan csattant a konyhakövön. Szám elé kaptam kezeimet hogy föl ne sikítsak. Mit tettem!  Aláírtam anyám halálos ítéletét. Ez nem... ez nem lehet igaz. Ez csak egy rossz álom és hamarosan felébredek. Éreztem hogy az évek alatt elfojtott összes keserűség bánat, düh, és szomorúság most kitörni készül, és nem tudtam megakadályozni. Sem ezt, sem azt hogy végezzen egyetlen élő rokonommal. Lerogytam a földre és úgy zokogtam tovább. Már semmi nem számított. Már semmi!
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Jan. 06, 2014 10:08 pm

Edward
- Azért, mert úgy tartja kedvem - válaszoltam egyszerűen. Egyre sűrűbben láttam magam előtt annak a lánynak a képét. A szemében mintha szomorúság lappangott volna, ami akkor sem hatott meg, akkor az övénél miért fordulna elő ez? Sőt, ő nem csak látszatra volt szomorú. Egyre jobban sírt, hálát adtam az égnek, hogy jól hallom a szavakat, amik emberi füllel hallgatva összefolynának. Talán a könnyek miatt, amiket hullajtott. Talán miattam. Amikor láttam, hogy pánikba esik, sejtettem, mi következik. Lehunytam a szemem, úgy érezvén, mintha egy stopperóra gombjával egy pillanatra megállítanák az időt. Dermedten álltam egy teljes pillanatra, hagyva, hogy azt tegyen velem, amit akar. Nem tudtam, miért teszek így, hiszen minden magam által teremtett szabálynak ellent mondott. Ezt nem én akartam megtenni, hanem az ösztön. Ki tudja! Csak találgatni tudtam. Nem éreztem, hova mélyedt belém a fegyver, semmit sem. Csupán a maró fájdalmat, ami megtörte a már-már békés pillanatot. Kinyitottam a szemem. Meglepődtem, azt hittem a szívemet sebezi majd meg, ehelyett az erősebbik - jobb - karomat szúrta át. Markolatig hatolt az ezüst penge, kissé horrorisztikus látványt nyújthatott, ahogy kiállt a könyököm felett, de nem nyúltam hozzá. Meglepődve, egy leheletnyi csodálkozással néztem rá, amit maga is észrevehetett.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 4:30 pm

Nolan
Mikor észre vettem hogy nem csak megvágtam rémületem csak fokozódott. Nem csak hogy rettenetes látvány volt, hisz még életemben nem bántottam senkit, de most annyira pánikba estem hogy nem tudtam mit teszek. De tudtam hogy ezzel csak még inkább magamra haragítottam. Ahogy a konyha padlóján térdeltem arcomat tenyereimbe temettem és úgy zokogtam tovább. Bár csak vége lenne ennek a rémálomnak! Gondoltam sírás közben.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 5:04 pm

Edward
Csodálkozva pillantottam, majd a fegyverre, majd megragadtam és egy erős rántással kihúztam a karomból. Cuppogó hangot hallatott, de ez ár rég nem zavart. Az évek során nem egyszer próbáltak megsebesíteni, vagy eltenni láb alól. Odaléptem hozzá, felé tartva a kést.
- Remélem tudod, mi következik ezért! - harsogtam indulatosan.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 5:14 pm

Nolan
Mikor elém tartotta a kést pontosan tudtam mi fog következni. Megragadtam a kezét amelyikben a kést tartotta és saját torkomnak szegeztem. - Tudom jól! De ahhoz előbb engem kell megölnie. Mert nem hagyom bántani anyámat. - mondtam állhatatosan és álltam a pillantását, noha még a könnyeim nem apadtak el. Nem voltam hajlandó annyiban hagyni a dolgot. El akartam érni ha már gyilkolni akart engem öljön meg és ne anyát.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 5:37 pm

Edward
- Kivételesen nem erre gondoltam - röhögtem fel, majd elhajítottam a kést, majd megragadtam a csuklóját, és felrántottam őt a földről.
- Azt javaslom szedd össze magad, máskülönben továbbra is az áll, amit elsőre mondtam ezzel kapcsolatban - feleltem rá ridegen. Legnagyobb meglepetésére nem vettem el az életét.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 5:47 pm

Nolan
- Akkor még is mit akar? - kérdeztem bár nem hangzott olyan határozottan a kérdésem mint szerettem volna.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 5:56 pm

Edward
Némán a vágóeszköz után sétáltam. Felvéve tanulmányozni kezdtem a pengéjét. Ha én azt tudnám! De nem tudom!! Kezdek összezavarodni, és te még inkább összezavarsz, pré-... halandó.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 6:01 pm

Nolan
Mellkasomra szorítottam egyik kezem és egyet hátrébb léptem mikor felvette a kést. Nem tudtam mit akar és megrémültem. Ugrásra kész voltam hogy ha kell kirohanjak és megpróbáljam megvédeni anyát. Nagyot nyeltem és szívverésem is az egekbe szökött miközben őt figyeltem a késsel.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 6:25 pm

Edward
- Mára meguntam a játszmát - jelentettem ki, a mosogatóba téve a kést - Te meg jobb lenne, ha nem maradnál ilyen nyápic!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 6:32 pm

Nolan
Mikor eltette a kést nem nyugodtam meg, csak lehajtottam a fejem. Igaza van. Túl gyenge vagyok. Pedig mindent elkövettem hogy mások ne lássanak annak. Gondolkodtam, és megfogadtam történjék bármi el fogom viselni, mert ezen múlik annak az élete aki a legfontosabb számomra a világon. És nem hagyhatom meghalni. Megtöröltem a szemeimet, és határozott próbáltam lenni mikor rá pillantottam.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 7:38 pm

Edward
Elismerően bólogattam, amikor egy elszánt tekintet köszönt vissza a préda részéről.
- No, eeeez már valami! - vigyorodtam el, s most az egyszer ez nem gúnyból, vagy lenézésből jött. Igazából magam sem tudom, miből fakadt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Zhalia Kedd Jan. 07, 2014 7:47 pm

Nolan
Nem tudom miért magam sem értettem de ez a vigyor amit rám villantott valahogy más volt. Nem olyan mint az eddigiek. Nem volt gúnyos.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Jan. 07, 2014 8:32 pm

Edward
- Holnap visszajövök, és attól kezdve mindennap. Ha nem szeded össze magad eléggé, viseld következményét a túlvilágban is! - mondtam komolyan, s azzal kiviharoztam a konyhából, a betörött ablakhoz.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 13 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 20 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.