Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A vámpír hercegnő

2 posters

Go down

A vámpír hercegnő Empty A vámpír hercegnő

Témanyitás by Gigi Szer. Szept. 18, 2013 6:10 pm

Bevezetés:


 

  Gondolom mindenki, tudja, hogy királyok és hercegnők nem csak az embereknél vannak, hanem a vámpíroknál is. Igaz, hogy az emberiség gonosz és elvetemült lényeknek tartja őket. Mivel még ebben a korban a vámpírok nem tudták visszahúzni a fogukat így mindenki tudta róluk hogy ők kik is valójában. Viszont az emberek meg tanultak védekezni ellenük. Különböző vegyszereket használtak ellenük.
  Csapdába csalták, majd elkábították őket. Kitörték a fogaikat és megitatták velük a vegyszereket. Mire felkeltek már emberek voltak. Ám a Vámpír királyság tagjait már nem volt ilyen könnyű átváltoztatni. Őket megölték és elégették a testüket, hogy nehogy visszajöjjön a szelleme, és itt kísértsen.
  Mindenkit sikerült megölniük, kivéve a kis vámpír hercegnőt, Lizát. Egyedül maradt és bosszúra szomjas!



 


                                        1. fejezet


 
150 évvel ezelőtt

.
  Másnap korán reggel apám magához hívatott. Mikor bementem a nagyterembe ő már ott várt. A trónon ült és gondolkodott. Nagyon gondterheltnek tűnt, már amennyire egy vámpír lehet. Apámnak különleges kepesége volt. Úgymond belelátott egyes emberek agyába. Most is ez zavarta.
  Látta, ahogy az emberek megölnek minket. Átérezte a fájdalmat. Tudta, hogy mi vár ránk. Mivel én még csak nem rég születtem még senki se tudott rólam csak a családom. Azért, hogy megmentsenek engem ez titokban is maradt. Ám ezen túl nem lakhattam a palotában, egy sikátorba száműztek, és minden nap hoztak nekem enni. Eleinte egy kicsit félelmetes volt ám később már kezdtem megszokni. Miközben telt az idő egyre nagyobb fájdalmat éreztem és tudtam, hogy a szüleimmel történt valami. De nem tehettem semmit. Én csak így voltam biztonságban.
  Ám már az étel se jött házhoz vadásznom kellett. Néha, muszáj volt ez ügyben kimennem. Eleinte még sok vámpír járkált az utakon viszont az idővel együtt elfogytak ők is. A legtöbbjük elmenekült külföldre. Én viszont itt maradtam és megfogattam, hogy bosszút állok.
  Már nem bujkáltam. Mivel nagyon sokat voltam egyedül kifejlesztettem, hogy vissza tudjam húzni a fogaimat, így tudtam magam álcázni. Nappal ugyan bujkáltam, de az éjszaka az enyém volt. Ekkor mentem el vadászni, hogy megerősödjek.
  Ahogy telt az idő egyre bátrabb lettem. Vettem magamnak egy házat és ott boldogan eléldegéltem. Egy darabig…



 
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

A vámpír hercegnő Empty Re: A vámpír hercegnő

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Szept. 23, 2013 9:09 pm

Kérsz segítséget és kritikát? Mert talán jó az ötlet, de sokkal egyedibbé kéne tenned. Sok a szóismétlésed még. És nagyon sok tőmondatod van. Ahelyett, hogy összetett mondatot használnál. Kötőszó nélkül. Tőmondatokat használsz.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

A vámpír hercegnő Empty Re: A vámpír hercegnő

Témanyitás by Gigi Kedd Szept. 24, 2013 2:44 pm

Köszönöm a kritikádat!
És tudom! Utólag olvasva én is látom!
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

A vámpír hercegnő Empty Re: A vámpír hercegnő

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Szept. 24, 2013 8:40 pm

Szívesen, én nagyon szívesen segítek neked és másoknak is persze Smile és tényleg segíteni akarok nem piszkálódni Wink
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

A vámpír hercegnő Empty Re: A vámpír hercegnő

Témanyitás by Gigi Kedd Szept. 24, 2013 8:42 pm

tudom... semmi baj!
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

A vámpír hercegnő Empty Re: A vámpír hercegnő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.