Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alakváltók világa

3 posters

Go down

Alakváltók világa Empty Alakváltók világa

Témanyitás by Banci Szer. Feb. 19, 2014 2:10 pm

Sziasztok! Smile
Nos, mivel ez a szerep sehogy nem akart beindulni, gondoltam kicsit variáljunk rajta hogy könnyebben lehessen vele mit kezdeni Very Happy

Szóval én a következő változtatásokra gondoltam:
-az alakváltók csak egy állattá tudnak átváltozni, viszont ez lehet valamilyen varázslény (pl.:sárkány, pegazus, főnix ... )
-nem feltétlen élünk "falkában" az erdőben, az alakváltók elvegyülhetnek az emberek közt
-az egész sztori valahogy úgy alakulna hogy lenne egy alakulat, aminek az a célja hogy kipusztítsa az alakváltókat, akik titokban már elkezdtek "hadsereget" szervezni hogy felvegyék a harcot az ellenséges emberekkel
-a varázslók/boszorkányok állhatnak bármelyik oldalon, és lehetnek semlegsek is , az átlagemberekkel egyetemben
-ugye lenne egy csoport akik semelyik oldalon sem állnak, az ide tartozó emberekhez azt is el tudom képzelni hogy egyáltalán nem tudnak a háborúról

Mindezek mellett én godoltam pár "fix" karakterre is akire szükség lehet hogy ez az egész működjön vagy hogy kicsit érdekesebb legyen:

-egy jól motivált főgonosz, a "terroralakulat" vezetője
-egy határozott, erőskezű vezető az alakváltók oldalára
Ezek a nagyon fontosak szerintem Smile

És ami még eszembe jutott hogy vicces lenne ha lenne : (mint valami jó regényben xD )
-egy kettős ügynök
-egy nem kifejezetten gonosz varázsló a "rossz" oldalon, az ottani vezető "csicskája" akit esetleg át lehet állítani a másik oldalra

Az én fantáziám eddig terjed, ha valakinek van még ötlete szóljon xD

Ès akkor lehet karikat hozni , vagy vállalni , akinek van kedve, jöjjön! :DD
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Alakváltók világa Empty Re: Alakváltók világa

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Jún. 16, 2014 11:04 am

Na akkor én ezt most láttam először, de tetszik, mintha anno a "mag"-fórumon lett volna egy ilyen és elég soká jutottunk, szóval tetszik az ötlet és lenne karakter ötletem is pár Very Happy
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Alakváltók világa Empty Re: Alakváltók világa

Témanyitás by Banci Hétf. Jún. 16, 2014 11:44 am

Orulok Very Happy
Ez esetben varom a karaktereket ahogy mindenki mastol is es vegre keudhetnenk xD
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Alakváltók világa Empty Re: Alakváltók világa

Témanyitás by Leony Kedd Május 10, 2016 9:55 pm

(2 évet kellett várnotok rá, de szerintem akkor kezdjünk Very Happy )

Cassandra

A napi rutin: Reggel időben kelni, feltenni egy adag kávét, reggelit készíteni. Felkelteni Armint és megreggelizni. Általában, ha éppen Arminnak órája van elkísérem, aztán megyek megyek kinyitni a boltot. Persze a kávét viszem magammal. Anélkül nem is indulhatna a nap.
Hétvégente egy jó tea... hmm... már most megkívántam. Valami vörös, gyümölcsös tea lenne jó. Mélázásomból az ajtó csilingelője zökkentett ki. A mai első vevő, vagy nézelődő. Megkérdeztem, segíthetek-e, de ő csak legyintett. Ahh, milyen szerencsés Armin, hogy visszafekhetett aludni. Szerettem ezt a munkát, de néha éreztem, hogy nem ide tartozom. Ez az egész mindennapi életem... nem mindig éreztem magaménak. A hétvégék mások voltak. Imádtam mindet. Az esőseket is. Hiába tombolt szél vagy fagyott, mi kint voltunk és élveztük az életet. Persze, igen, nem voltak mindig ilyen idilliek. De a mindennapi gondok bearanyozzák. Hisz most is, már figyelmeztettek, hogy közeledik a lakbér fizetésének határideje és még... nem is akarok belegondolni. Inkább leültem a helyemre és belekortyoltam a kávémba. Néha a nézelődőre tekintettem, néha kifelé az ablakon. Csak minden legyen sínen... 


Armin

Miután Cassandra elment nem feküdtem vissza aludni. Felöltöztem és elindultam. Ez egy nagyszerű esély, hogy találjak valamit, amivel tudok segíteni. Egy részmunkaidős állás, újságkihordás is megtenné. Kerülővel mentem, nem akartam a könyvesbolt közelébe menni, nehogy meglásson.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Alakváltók világa Empty Re: Alakváltók világa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.