Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter 8 - Voldemort örököse

+5
Lau
Laguna
Graceful
Banci
Emma Meadow
9 posters

1 / 21 oldal 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Júl. 27, 2013 7:39 pm

A sokunk által ismert és kedvelt Harry Pottert folytatnám. Akik korabban már beszálltak tudják, hogy milyen is az általam kreált/felújított (alli a kiötlője) szerep.
Most ezt még inkább felújítanám.
Az alap szereplők (tanárok) ideiglenesek, bárki elvállalhatja őket egy ideig, vagy ameddig akarja. Az adatlap a szokott módon, ha diák, akkor a házat is, és esetleg állatot is adhatsz meg.

Előzmények+karakterek
Hp8 Tudnivalók


A hozzászólást Emma Meadow összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 10, 2013 6:56 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 3:52 pm

Név: Perselus Piton
Kor: 34
Nem: férfi
Faj: varázsló
Tulajdonságok: Minden ami rá jellemző Very HappyÚgy is kiderül Wink
Történet: Sokáig búslakodott Lily halála után, mígnem egy Lily nevű fiatal vöröshajú, szikrázó zöldszemű lány rátalált. 37 évesen meghalt a 16 éves lánnyal együtt, amikor a Voldemort elleni harc kiteljesedett. Pár évvel később Újjás születhetett egykori elfeledett nővére által.
Egyéb:van egy hollója Hollow
Kijátszó: Emma Meadow

Név: Lily Evans Piton
Kor: 34
Nem: nő
Faj: boszorkány
Tulajdonságok: minden ami Lily, de majd kiderül
Történet: Halála után tovább lépett és új életében felkereste Perselust, aztán végül együtt haltak meg a Voldemort elleni harcban. Később együtt is születtek újjá, Lily az eltitkolt bátya családjába.
Egyéb: animágus, főnix alakba tud átalakulni
Kijátszó: Emma Meadow

Név: Marcus Piton
Kor: 16
Nem: férfi
Faj: Varázsló
Tulajdonságok: Bátor, kedves, gondoskodó, szerény, jószívű
Ház: Mardekár
Történet: Bár a mardekárba került, a süveg már apjánál tévedett.
Egyéb: Feltűnően jártas a bájitaltanban
Kijátszó:Emma Meadow

Név:Rebecca Eileen Piton
Kor: 14
Nem: nő
Faj: boszorkány
Tulajdonságok: Félénk, okos, kedves, bátortalan, jó szervező
Történet: A nevét Piton két anyjáról kapta, a mostaniról, Rebecca Pitonról, aki az előző lánya volt. Az előző anyja pedig Eileen Prince.
Egyéb: A mardekárba jár, bár ő se szolgált rá.
Kijátszó: Iris

Aszfodélosz

Név: Solina Greenkey 
Kor:16
Nem:lány
Faj:boszorkány
Tulajdonságok: okos, kedves, barátságos, humoros, általában jókedvű, szeret viccelődni, de a tanulást komolyan veszi
Történet: Apja varázsló, anyja pedig kvibli. Szülei sokáig aggódtak érte, féltek, hogy  anyjára üt és belőle sem lesz boszorkány. De szerencsére ez az aggodalom alaptalannak bizonyult, ugyanis ha még később is mint az átlagos gyerekeknek, Solnak is jelentkezett a varázsereje. Mikor meghívták a Roxfortba nagyon örült, izgatottan várta az első évet. Immár hatodikos az iskolában, kitűnő tanuló. A Griffendél ház kviddiccsapatának egyik terelője.
Egyéb: van egy macskája, Luna
Kijátszó:Banci

Név: Julya Ericson (pb: Brighton Sharbino)
Külső leírás: kékes-szürke szemei, barnás-szőke haja, teltebb ajkai és ovális arca van. Elég vékony, karcsú testformája van. 
Kor: 16 
Nem: lány 
Faj: boszorkány 
Tulajdonságok: Félénk, visszahúzódó, kitartó, elszánt. Kiáll a barátai mellett, bármit megtenne értük. 
Történet: Anyja ember, apja varázsló volt. Szerencsére az apjára ütött és nem sokkal később megmutatkoztak a képességei. Amikor meghívták a Roxfortba, elájult izgatottságában. 
Ház: Griffendél
Egyéb: Van egy fehér baglya, Wind. 
Kijátszó: Graceful

Név: Angie Salway
Kor: 16
Nem: lány 
Faj: boszorkány 
Tulajdonságok: makacs,kitartó, elszánt, okos,kiáll a barátai mellett, barátságos, bátor,jószívű
Történet:-
Egyéb: Kiválóan ért a varázsitalokhoz, gyógynövényekhez, van egy hipogriffje: Linne
Kijátszó: lovak45

Név:Casey Adams
Kor: 16
Nem: lány
Faj: boszorkány
Tulajdonságok: vicces, vidám lány. Minden hülyeségben és kihívásban benne van. Nem kedveli a beképzelt emberek. Sokra tartja a barátokat, másokkal viszont könnyen összeveszik. Jó esze van a tanuláshoz, de ő általában lusta hozzá. Gyakran nem veszi komolyan a dolgokat. 
Történet: Apja híres varázsló volt, de egy balesetben életét vesztette még a lány kiskorában. Anyja -aki szintén boszorkány- újra házasodott, ezért gyakori az összetűzése a lányával.
Egyéb: Nagyon szeret rajzolni és festeni. Tehetsége is van a dologhoz.
Ház: Griffendél
Eljátsza: Lau (The Best Razz)

Név: Eric Jamsen 
Leírás: Nem túl magas, jelentéktelen figura. Szőkésbarna, össze-vissza álló haja és zöld szemei vannak. Kerek lencséjű szemüveget visel. 
Kor: 26 év 
Nem: férfi 
Faj: varázsló 
Tulajdonságok: Okos, bár néhány dologban vannak hiányosságai, szerencsétlen fazon, általában a társadalom szélén foglal helyet. Nem igazán tudja, hogyan kell barátkozni, vagy a többiekkel bánni. Sokáig eszét gonosz célokra használta fel, de mára ezzel felhagyott, mert nem ért el vele valami sokat. 
Történet: Szülei kiskorában egy otthonba adták, mert ők nem tudtak rá vigyázni, nem sokkal rá halálfalók ölték meg őket. Erről persze Eric azóta sem tud. Az otthonban a nagyobbak mind problémás, rossz magaviseletű gyerekek voltak, és nagyjából ők nevelték fel. Később a muglik iskolájában furcsaságai miatt kiközösítették, innen került a Roxfortba, ám a helyet itt sem igazán javult. Jól tanult, szabadidejében is varázslatokat magolt, de a mugli tudományok is érdekelték. Később bűnöző lett, így fordult az őt kitaszító emberek ellen. Először csak apró bűnöket, később viszont egyre nagyobbakat követett el, és egyszer csak már az Azkabanban találta magát. Innen nagyon nehezen, de megszökött, egy kinti barátja segítségével, viszont élete gyökeresen megváltozott. Felhagyott a gonoszkodással, és inkább tanárnak állt, visszament a Roxfortba, ahol bár a többség nem szívesen fogadta, mégis állást kapott. 
Egyéb: Tanár, sötét varázslatok kivédését tanít. 
Eljátssza: Laguna 

Név: Deborah Merope Denem 
Nem: lány
Kor: 16
Faj: boszorkány
Tulajdonságok: látszólag zárkózott, visszahúzódó; okos, ravasz, gonosz, bosszúálló, elvakult, hatalommániás, magányos
Története:
Voldemort és Bellatrix Lestrange unokája, az anyját Violet Merope Denemet semmirekellőnek és árulónak tartja, mert lefeküdt egy muglival (aminek a végeredménye ő) szerinte az anyja szégyent hoz a nagyapja nevére, mert nem próbálta meg helyreállítani Voldemort hatalmát. Az anyja árvaházba adta, mert nem akarta felnevelni, amikor elég idős lett kapott egy levelet a Roxfortból, amit a nevelői, az anyja kérésére eltitkolt előle, de egy nap rábukkant és bosszúból megölte a nevelőit, és az anyját is felkutatta és megölte. Azonnal létrehozott egy horcruxot, az anyja megölésével, aminek a foglalata, nagyapja régi főnixtollmagos pálcája volt. A roxfortba úgy került, mint bárki más, amikor nem ott van, rejtélyes nevelőjével van ifj. Rodolphus Lestrangel, aki valójában félig a nagybátyja. 
Ház: Mardekár
Egyéb: van egy kígyója, Nissara aki szintén Nagini leszármazottja és egyben a második horcruxa, amit az apja megölésével hozott létre.

Név: Robert Gorenden
Nem:fiú
Kor:16 év
Faj: varázsló
Tulajdonságok:kedves, vicces, kitartó, figyelmes, barátságos
Történet: Szülei a minisztériumban dolgoznak, tehát nem nagyon volt idejük a fiukra annak idején. Azért Robert felneveledett valahogy, nem lett elrontva. Egész korán kiderült róla, hogy varázsló, apja nem is várt mást. Tkzenegy évesen meghívták a Roxfortba, nagy örömmel kezdett iskolába járni. Kviddicsezik, tehetséges fogó.
Ház: griffendél
Egyéb:-

Név:Nikolaj Stronyscl
Kor:16
Nem: férfi
Tulajdonságok:
Bátor, elszánt, erős, fegyelmezett, udvarias, tettre kész, éles elméjű, büszke
Történet:
Nikolaj Bulgáriában született, de Angliában nevelkedett egy ideig, aztán 11 évesen felvételt nyert a Durmstrangba. Most a trimágus tusa miatt érkezett ismét a Roxfortba.
Egyéb:
Régebben ismerte Solinát
Kijátsszó Emma Meadow

Név: Genewieve Frazier
Nem:nő
Kor: 17 év
Tulajdonságok:
 makacs, kitartó, elegáns, bátor, visszafogott, okos, jó ítélőképességű
Történet: 
Franciaországban született, ott is nőtt fel. 11 éves korában meghívták a Beauxbatons-be.
Egyéb: 
félig véla
Kijátszó: Banci

Név: Loreen mc Learney
Becenév: Lorey
Kor: 16
Nem: találd csak ki xD
Tulajdonságok: okos, szeret új dolgokat kipróbálni. Állat és környezetbarát. Barátkozó típus, szinte mindenkivel jóban van. Ad a megjelenésre.
Történet: gazdag, francia családban nevelkedett. Örömmel fogadta a meghívást a Beauxbatons-be. 
Egyéb: -

És akk még egy xD

Név: Mak Munro
Kor: 16
Nem: fiú
Tulajdonságok: jófej, bátor, benne van minden kalandba. De emellett tudja, hogy mikor kell befogni a száját. 
Történet: olasz családból származik, de Angliában él, nevelőszülőknél. Pontosan sosem tudta, hogy kik is voltak a szülei, ezért meglepődött amikor 11 éves korában meghívást kapott a Durmstrangba.
Egyéb: - 

Név: Lucie(ejtsd: Lüszi) Aimery
Külső leírás: Világos bőr, barna haj, barna szem. Karcsú, közepes testmagasságú, nem az a kifejezett szépségkirálynő, nyomába se érhet a legtöbb Beauxbanton-os lánynak.
Kor: 16
Nem: lány
Faj: boszorkány
Tulajdonságok: Okos, kicsit félénk, de szeret barátkozni, jó tanuló, ügyesen bánik a pálcával. Nem az a típus, aki mindig a középpontban akar lenni. Ha valakivel jól összebarátkozik, amellett mindig kiáll. Nem szereti az igazságtalanságot.
Történet: Félvér, anyja mugli, apja varázsló. Franciaországban született, egyszem gyermekként. Mind ő, mind a szülei nagyon örültem, mikor meghívták őt a Beauxbanton-ba.
Ház: nincs
Egyéb: van egy közönséges, barna baglya, Fabien, akit elsős korában kapott. 
Kijátszó: Laguna

Név: Gwenaël Dominique  Leroux x 
Kor: 17
Tul.: Nagyon életvidám lány. Állandóan mosolyog, csípős nyelve van Nagyon okos. A többiekkel ellentétben nem azért jött, hogy megnyerje a versenyt, persze, ha bejön, örül neki, de nem szakad össze, ha nem ő lesz a bajnok.  legfőbb célja minél több embert megismerni, kapcsolatokat építeni, tanulni egyaránt a Roxfort és a Durmstrang diákjaitól és tanáraitól. Mindenkivel megtalálja a közös hangot, ha kell vicces, ha kell szomorú, mindig alkalmazkodik a társasághoz, így nagyon sokan kedvelik.
Egyéb: Kezdő legilimentor, és van egy hófehér macskája

Név:Jeanne Rowel (ejtsd Zsán Howel)
Kor:17
Nem: nő
Iskola: Beauxbatons
Tulajdonságok: Szerény, visszafogott, kedves, szép, okos, ügyes
Rövid történet: A szülei az Orléans-i Jeanne d'Arc-ról nevezték el, mert úgy gondolták a lányuk is nagy tettekre hivatott. Valóban, kicsi kora óta megálmodja a jövőt, és igen tehetséges a jóslásban és a bűbájok terén.
Kijátsszó: Én xD Emma Meadow

Név: Nadia Drawen 
Kor: 17 
Nem: lány 
Iskola: Durmstrang 
Tul.: Elszánt és határozott, de nagyon jófej lány. Nagyon találékony és gyorsak a reflexei, ezek ellensúlyozzák, hoogy habár nem gyenge, de nem is kiemelkedően erős varázsló. Megveti a mugliellenes fennhéjázó aranyvérűeket, és általában csak kiröhögi őket. Ha kitűz egy célt maga elé, mindent elkövet, hogy el is érje. Nem jó az ellenségének lenni... 
Küllem: Barna haj, barna szem, agyon szép, és ezt néha ki is használja (képet majd később teszek)

Név: Nathaniel Greyjoy  x  x
Kor: 16 (hatodéves)
Nem: fiú
Ház: Griffendél
Tul.: Szüleit nem ismeri, nagybátyja és a felesége nevelte. Bár nevelőszülei mindig a "jó"-ra tanították, benne mindig élt egy kis sötétség, ami másod-harmadéves korában tört a felszínre. Hatodéves korárra szinte teljesen megváltozott: kedves, jószívű kisfiúból egy egoista, sokszor bunkó és rosszindulatú srác lett. Általában mégis jófej az emberekkel, mert élvezi, ha társaság veszi körül pláne, ha ő van a középpontban. Tehetséges varázsló, gyorsan tanul. A gyógynövénytan, a legendás lények gondozása, a jóslástan és hasonlók teljesen hidegen hagyják, viszont SVKból, átváltoztatástanból, bűbájtanból és bájitaltanból elég penge. 
A legtöbb Griffendélessel szemben barátkozik Mardekárosokkal is, akik befogadták, hiszen aranyvérű. 
Pálca: szokatlanul hosszú, 16 hüvelyk, ébenfa-sárkányszívizomhúr
Állat: Storm (bagoly)
Egyéb: kviddicsezik (terelő, ha már nem foglalt)

Név: Avis Noah Duncan (Fehérsólyom Noah)
Nem: lány
Faj: boszorkány
Kor 15 év
Ház: Griffendél
Tulajdonságok: Kedves okos, bátor jószívű. Nagyon csendes és mindenre figyel. Az arcán lévő sebhely miatt nagyon félénk. Komolyan veszi a tanulást, hűséges a barátaihoz. Ravasz, logikusan és racionálisan gondolkodó.
Történet: még szerkesztés alatt.
Egyéb: Van egy hipogriffje, Álomfogó és két vadászgörénye Kodo&Podo.
Kijátszó: Zhalia

Név: Amarante Julien Igor
Kor: 15 év
Nem: fiú
Faj: Vérfarkas
Ház: Hollóhát
Tul.: Zárkózott, a családjában lejátszódott zűr után elvesztette a bizalmát társai felé. Kedveli a magányt, általában félrevonul valahova, hogy a következő óráira készülhessen, habár azt megjegyzem, nem kitűnő tanuló. Inkább közepes, vagy picivel nagyobb a teljesítménye, de sosem "K"-s. Bűbájtanon majdnem mindig megbukik, ügyetlen az SVK-ban, a Mágia történelmet meg egyenesen utálja. Soha nem ment neki igazán. Ennek ellenére érdeklődő, a legtöbb tantárgyat szereti és szívesen is tanul. Imádja a kihívásokat, új dolgokkal megismerkedni. Makacs, legtöbbször a saját feje után megy, őrült ötleteiről pedig nehezen, vagy egyáltalán nem beszélhető le.
Akinek sikerül a közelébe férkőznie, azzal elég bunkó, de ha jobban megismerik, rájöhetnek, hogy az érdekes jellem egy rendes fiút takar, aki vágyik a szeretetre, a megértésre, szívesen meghallgat másokat és.. nem ártana neki egy barátnő.
Története: Máguscsaládból származik. Szülei gazdagok, de neki magának sosem a pénzt volt a fontos. Szerinte sok mindent nem is lehet rajta megvenni, ilyen más barátsága, vagy szeretete. Jó körülmények közt, szeretetben nőtt fel, minden akkor változott meg, mikor az apjával a közeli erdőségbe mentek kirándulni, az anyja épp papírmunkát végzett otthon.
Épp újholdas új volt. A fiú haladt elől, apja hátul. Hamarosan neszekre lettek figyelmesek, aztán egyszer csak felbukkant valami. Egy sötét szőrű vérfarkas volt, aki mintha eléggé ki lett volna már éhezve a táplálékra. Megtámadta a gyermeket, de a szülője nem segített rajta. Később kiderült, hogy az apja - bár úgy látszott -, sosem szerette igazán a fiát, ezért titokban megbeszélést tartott egy régi jó barátjával, aki nem volt más, mint egy fenevad, aki néha kimozdul az erdőbe. A kontrollja megtartását egy különleges medál segíti, amit akkor direkt nem viselt. Megpróbálta hát eltenni láb alól a kölyköt, arra viszont senki nem számított, hogy a mindössze 7 éves srác túléli  és a harapás nyoma végett átváltozik.
Ezután elég nagy összetűzésbe került a szüleivel. Ujjongott, amikor kézhez kapta a levelet, amiben azt írták, felvételt nyert a Roxfortba.
Pálca: 13,5 hüvelyk, nyírfa, főnixtoll
Állat: Rostro, egy közönséges sas.
Kijátszó: Graceful


Név: Anna Glacious
Kor: 35
Nem: nő
Faj: angyal
Ház: A Hollóhátba járt
Tulajdonságok: Visszahúzódó, szűkszavú, óvatos, a szíve aranyból van, csak szeretetet akar adni és kapni. Mindent megtenne azért, hogy visszakapja, amit elvesztett vagy, hogy megvédje a szeretteit, ezért képes akár szörnyű dolgokat is megtenni, de alapvetően nem akar bántani senkit.
Történet: Az anyja szintén angyal volt, de még mielőtt az ő ereje megmutatkozott volna, meghalt, csak egy toll alakú medált hagyott rá, hogy majd adja tovább az ő lányának idővel. Az ereje 16 éves korában mutatkozott meg, amikor véletlen megfagyasztott egy Mardekáros fiút, aki gúnyolódott rajta. Kétségbe volt esve és egy lánytól kapott segítséget, aki 2 évvel idősebb volt nála és a Roxmortsi kiránduláson találkoztak, egy könyvet kapott egy szívességért cserébe, azután nem találkoztak jó ideig.
Nem sokkal a RAVASZ letétele után Roxmortsba költözött és fagyizót nyitott a ház földszintjén, ahol lakott. Beleszeretett egy vele egy idős fiúba és elhatározták, hogy összeházasodnak, de a szerelme meghalt útban hazafelé. (Deborah akkor 22 éves féltestvére
ölte meg). Már a terhessége vége felé járt ekkor, de az anyagi helyzete sem volt túl jó, így kétséges volt a helyzete, a jótevője bukkant fel és elmondott neki mindent magáról, felajánlotta hogy örökbe fogadja a születendő gyerekét és ez lesz a szívesség, amit kér - a gyerek. Anna végül elutasította, de a nő (aki Deborah féltestvére) elrabolta a gyerekét.
Azóta azon volt, hogy megtalálja és évekkel később meg is találta mindkettőjüket, de nem mert közbelépni, viszont elkezdett a Roxfortban dolgozni, hogy idővel láthassa a lányát Julyát.
Pálca: (Többnyire kézzel varázsol) 9 és egy harmad hüvelyk, vörösfenyő, egyszarvú szőr, közepesen hajlékony.
Állat: Van egy hófehér tojó hollója Ingrid.
Egyéb: Az ő angyalképessége a fagyvarázslat.
Kijátszó: Emma Meadow
****************************************************************************************************************

Luna
Az egyik lány lába mellett kiosontam a griffendél klubhelyiségből és csak elindultam a kastélyban. Furcsán kihalt volt minden, egy emberrel sem futottam össze sokáig. Tisztán hallottam ahogy egy egér motoszkál az egyik falban. Körülnéztem és hamarosan megpillantottam az egérlyukat. Odasompolyogtam és lehasaltam mellé. Miközben vártam, lassan csapkodtam ide-oda a farkammal.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 4:27 pm

Aszfodélosz:
Peckesen sétáltam a folyosókon, a mai körutamat téve, amikor az egyik folyosón megpillantottam Lunát, aki hosszú hónapokig tartó udvarlás után is semmibe vett engem, ez azért fájt, főleg, hogy rajta kívül minden más macska lány vígan futkosott utánam. Ő más volt! Zárkózott, gyönyörű, de fagyos. Épp ezért tetszett. Halkan, puha léptekkel, hogy zajt ne csapjak, oda sompolyogtam mögé és leültem. Figyeltem, ahogyan az egérlyukat figyeli. Hallottam az egeret, de nem igazán zavartattam magamat. Ma már elkaptam a körutam alatt négyet, az egyik színes volt és repült, mert szárnyai voltak... különös...
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 4:36 pm

Luna
Sokáig tartott, de az egér végül óvatlanul kiszaladt a lyukon. Utána kaptam és a mancsommal elkaptam. Ekkor vettem észre Aszfodéloszt aki mögöttem ült. Felegyenesedtem, de az egeret nem engedtem el.
-Szia! - nyávogtam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 4:38 pm

Aszfodélosz:
-Szépséges napod neked Luna! Bár ezen a zord és hideg téli napon te vagy az egyetlen szépséges dolog. Mit számít! A te szépséged beragyogja egész Angliát!-köszöntöttem, hosszú bók-áradattal ízesítve köszöntésemet
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 6:21 pm

Luna
-Fogd vissza magad , Aszfodélosz, felesleges túlzásokba esni - feleltem erre, nem nézve a kandúrra. Közben szórakozottan játszadozni kezdtem az egérrel. Egyszer elengedtem aztán mikor elmeekült volna, újra lecsaptam rá a mancsommal.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 6:23 pm

Aszfodélosz:
-Ugyan! Én aztán nem túlzok! Soha...-fordítottam komolyra a szót
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 7:14 pm

Luna
-Azt látom. Vagyis bocsánat, inkább hallom - nyávogtam majd lehajotam és bekaptam az egeret.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 8:51 pm

Aszfodélosz:
-Jó étvágyat hozzá!-doromboltam, amikor bekapta az egeret.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 8:58 pm

Luna
Erre nem reagáltam semmit, nem zavartatva magam lassan , komótosan elfogyasztottam a kisegeret. Mikor végeztem, a tekintetem a kandúrra emeltem de nem szóltam semmit. Csak némán fürkésztem Aszfodéloszt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Júl. 28, 2013 9:05 pm

July:
A bál után téli szünet következett. A Roxfortban maradtam, míg csaknem minden barátom haza nem utazott. Én azért nem tettem, mert Marcussal szerettem volna erősebbre szőni a köztünk lévő köteléket. Ezt megírtam anyunak levélben, többször is bocsánatot kértem, no meg küldtem mellé ajándékot minden rokonnak. A kastély mögött tartózkodtam épp. Hó angyalokat építgettem, miközben a családom és persze szerelmemen körül forogtak gondolataim.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 9:18 pm

/Julynak nem is kell mozognia a Hóangyal csináláshoz, elég ha lefekszik a hóba xD/

Aszfodélosz:
Végül felálltam.
-Na és, mára mik a terveid?-nyávogtam kérdőn

Marcus:
A klubhelyiségben ültem és üdvözlőlapokat írtam. Írtam egyet Harry Potternek is, megírva, hogy anya végül visszaváltozott, és valamikor a szünetben eljöhetne ide, hiszen, ha úgy vesszük, valahol a testvérem. Írtam még a többi nagyon távoli rokonomnak, na meg a két nagyimnak és a nagypapának és írtam Emma néninek is, aki mindig figyelemmel kísérte anya életét. Ő volt Lily Evening nevelőanyja.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 9:23 pm

Luna
-Még nem terveztem semmit - válaszoltam miközben leültem majd a bundámat kezdtem tisztogatni.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Júl. 28, 2013 9:34 pm

[Ő most kreatív volt és hóból épített egyet-kettőt. xD]

July:
Miután kiszórakoztam magam, úgy döntöttem visszamegyek a kastélyba és iszok egy jóó forró kakaót. Kicsit fáztam, pedig vastagon öltöztem fel. ráadásul csak most lesz tél közepe.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 9:47 pm

Aszfodélosz:
-Idefele, találtam pár repülő egeret. Szárnyuk is volt, mint a madaraknak.-feküdtem hasra

Marcus:
Amikor befejeztem a leveleket felkaptam a téli taláromat és egy sálat tekertem a nyakam köré, majd elhagytam a klubhelyiséget. A bagolyházba kellett mennem, hogy elküldjem a lapokat.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 9:51 pm

Luna
-Komolyan? - kérdeztem meglepődve.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 10:11 pm

Aszfodélosz:
-Komolyan. Biztosan a gazdám bátyja kísérletezett.- gördültem az oldalamra, kinyújtva a lábaimat.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 10:14 pm

Luna
-Repülő egerek ... mi jöhet még? - nyávogtam kicsit méltatlankodva majd a hátsó lábamat kezdtem tisztogatni.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Júl. 28, 2013 10:17 pm

July:
A Griffendél toronyba mentem. Kimondtam a jelszót a Kövér dáma portréja előtt, majd beléptem a klubhelyiségbe. Onnan egyenesen a szobám felé vettem az irányt, hogy aztán levessem a meleg, téli ruhákat és el tudjak indulni a Nagyterem felé.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Júl. 28, 2013 10:34 pm

Aszfodélosz:
A hátamra fordultam.
-Amióta Marcus barátnője kétlábú, hatalmas emberarcú madárrá változott, semmin nem lepődök meg. Na meg ott volt A gazdám mamája, amikor piros madár lett...-így háton is őt néztem
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Júl. 28, 2013 10:38 pm

Luna
-Csak aztán nehogy téged is madárrá változtassanak - "mosolyodtam" el. Közben végeztem a mosakodással így hasra feküdtem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Júl. 29, 2013 12:19 pm

Aszfodélosz:
-Miért talán éhes vagy?-fordultam vissza a hasamra és a szemeit figyeltem.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Júl. 29, 2013 12:51 pm

Luna
-Nem igazán. De szeretek a madarakkal játszadozni - feleltem, ravaszul csillogó szemekkel.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Júl. 29, 2013 7:10 pm

Aszfodélosz:
-És repülő egerekkel?-nyávogtam
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Júl. 29, 2013 7:19 pm

Luna
-Azokkal még nem találkoztam, de szívesen kipróbálnám - álltam fel.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 05, 2013 10:02 pm

Eric
Felvontam a szemöldököm.
- Miből gondolja ezt? - kérdeztem Solinát.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 05, 2013 10:08 pm

Solina
-Hát ... - kezdtem. Nem tudtam, hogy beszélhetek-e ilyesmiről egy tanárnak, de most valahogy úgy éreztem hogy elmondhatom neki - ...a bál után....nos, Nikola szerelmet vallott nekem .....én meg visszautasítottam. Gondolom rosszul esett neki. Pedig nem akartam megbántani - ingattam a fejem, a térdeimet nézve.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 05, 2013 10:30 pm

Eric
Meglepődtem. Hát elutasította? Valamiféle melegséget éreztem belül, mire egyből zavartan elnéztem és megigazítottam a szemüvegem.
- É-értem. - mondtam a lánynak. - Szóval..szóval ilyesfajta gondok...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 05, 2013 10:37 pm

Solina
-Igen - sóhajtottam fel - Remélem hogy azért még barátok maradunk Nikolaval ha kell is neki egy kis idő mire meg tud bocsátani. De most akkor is olyan rossz. Hisz karácsony van ... - motyogtam, de ekkor észbe kaptam. Felemeltem a fejem és a tanárra néztem - Jaj, ne haragudjon! Nem akartam ennyit panaszkodni...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 05, 2013 11:07 pm

Eric
Megcsóváltam a fejem.
- Semmi..Semmi baj. - mosolyogtam rá kicsit zavartan. - A....tanárja vagyok. Az a dolgom, hogy segítsek. - biccentettem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 05, 2013 11:10 pm

Solina
-De a magánéletem nem az ön problémája kéne hogy legyen - csóváltam a fejem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 05, 2013 11:38 pm

Eric
- Semmi gond. - mondtam újra, most már határozottabban. - Én nem bánom.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 05, 2013 11:40 pm

Solina
-Köszönöm, tanár úr! - mosolyogtam hálásan a férfira. Már az is rengeteget segített hogy egyáltalán meghallgatott.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 06, 2013 11:21 am

Eric
Ezután egy rövid csönd következett.
- Mr. Stronyscl itt maradt a szünetre, vagy elutazott egy barátjához? - kérdeztem a lányt.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 11:26 am

Solina
-Nem ment el. - feleltem, kicsit megrázva a fejem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 06, 2013 11:37 am

Eric
Biccentettem.
- Akkor...megvan az esélye a békülésre, nem? - kérdeztem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 12:11 pm

Solina
-Hát.....elvileg igen - bólintottam. -Remélem, hogy minden rendbe jön. - mondtam halkan, magam elé nézve. Ezután ismét csendben maradtunk egy kis ideig. -Tanár úr! A különórákat a szünet után ugyanúgy folytatjuk? - kérdeztem nem is tudom mennyi idő elteltével. Nem volt éppen értelmes kérdés, de el akartam terelni a szót és hirtelen nem jutott jobb eszembe.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 06, 2013 3:57 pm

Eric
- Ha szeretnéd, mindenképpen. - biccentettem halványan elmosolyodva.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 5:23 pm

Solina
Erre elmosolyodtam.
-Rendben - mondtam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 06, 2013 6:21 pm

Eric
Egy ideig még csevegtünk, aztán visszamentünk a kastélyba. Hideg volt odakint, így jól esett az épület melege. Az előcsarnokban aztán elköszöntem a lánytól és elindultam keresni valami elfoglaltságot magamnak.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 6:35 pm

Solina
Egy ideig még beszélgettünk, majd visszamentünk a kastélyba. Az előcsarnokban elköszöntünk egymástól majd én elindultam a griffendél torony felé. Megint egyedül maradtam. Remek.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 7:47 pm

/neheeee elszúrtad a tervemet xDD/

Nikola:
A kastélyban jártam keltem, amikor kit láttak szemeim! Solinát ismét Jamsennel... Minden negatív érzés, amit a bálon és utána átéltem feléledt bennem a kezemet ökölbe szorítottam, se nem tértem ki folytattam az utamat, akkor is, amikor a tanár elment és Solina elindult velem szemben.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 7:52 pm

Solina
Ahogy sétáltam megláttam hogy Nikola épp velem szemben jön. Reméltem, hogy most már nem ráz le úgy mint reggel.
-Szia! - köszöntem neki mosolyogva mikor közelebb értem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 8:22 pm

Nikola:
-Szia!-köszöntem vissza kerülve a tekintetét, de a hangján így is hallottam azt a bársonnyal borított boldogságot, mint sokszor, amikor Jamsen professzorral beszélt.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 8:24 pm

Solina
Kerülte a tekintetem, de gondoltam nem adom fel.
-Merre mész? - kérdeztem kedvesen.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 8:32 pm

Nikola:
-Csak sétáltam, cél nélkül és egyedül.-feleltem egy épp arra mászkáló macskát követve a tekintetemmel.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 8:45 pm

Solina
-Értem ...-mondtam az arcát fürkészve. Nagyon rossz volt hogy így viselkedik, mardosott a bűntudat.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 9:02 pm

Nikola:
Igazából nagyon szívesen beszélgettem volna a lánnyal, úgy, mint azelőtt, de valahogy a büszkeségem ne engedte még.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 9:09 pm

Solina
Egy ideig csendben maradtunk. Már annak is örültem, hogy nem hagyott ott.
-Sétálunk együtt? - kérdeztem meg végül egy idő után. Aztán leesett hogy ez milyen hülyén hangzik.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 9:50 pm

Nikola:
-Ha akarod...-feleltem kedvetlenül. Nem akartam bunkó lenni vele, de a büszkeségem még mindig nem engedte, hogy kifejezetten kedves és udvarias legyek.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 21 oldal 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.