Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hostitium

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Május 20, 2015 10:55 pm

Med:
Figyelembe véve azt, hogy képtelen vagyok jelentős öregedést felmutatni - még mindig ugyanúgy negyvenesnek nézek ki - ezt bóknak veszem és szaggatottan felnevetek.
- A modorod a régi - veregetem vállba kedvesen, majd megfordulok - a sárkány egyre közeledik...
- Tudjátok, hogy Crustában miért alszanak ébren az emberek? - Teszem fel a kérdést.


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:10 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Laguna Szer. Május 20, 2015 11:05 pm

Spiro
Összenézünk a fiúval.
- Nem - felelem, a hangom semmitmondó, de kíváncsi vagyok, mire céloz a férfi. És hogy miért hívtak minket.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Csüt. Május 21, 2015 10:25 pm

Med:
Halkan, kicsit türelmetlenül sóhajtok fel és belekezdek a történetbe, amit Julie-nak is meséltem, végül pedig elmesélem azt is, amit ő mesélt nekem.
- Ego kapcsolatba lépett vele. Nincs sok időnk, ki kell szabadítanunk, mielőtt áthelyezik. Ezért hívtunk ide titeket, reméltük, hogy talán segítetek.

Morrigan: 
Úgy érzem, épp jókor érkezek, még hallom az ismeretlen férfi utolsó mondatát. A srácot kieresztem a karmaim közül és hagyom végiggurulni a leomlott ház padlóján, én magam pedig visszaváltozok és közelebb lépek.
- Mi segíteni jöttünk - lenézek a srácra - én biztosan. Én is hallottam őt, hajnalban. Azt mondta, aludjak és amikor felébredtem, már tisztán láttam.


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:10 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Pént. Május 22, 2015 10:27 am

Clive
- Tegyél le, a kurva életbee! - kiáltok fel rémülten, mikor a karmai közé kap. Míg viszonylag alacsonyan szállunk, kapálózással próbálok kiszabadulni, de rögvest feladom, amint magasabbra megyünk. Egyre erősebben lesz úrrá rajtam a fóbiám, mi szerint majd' beszarok a hüllők puszta látványával is, és ha hozzám érnek, az számomra egyenlő a halálos ítélettel. Nem tudom pontosan, honnan eredeztethető, annyi viszont biztos. hogy mélyen gyökerezik bennem, akárcsak az utálat, miután a csaj nem épp finoman tesz le egy romos épület padlójára. Hagy végiggurulni, én pedig kalapáló szívvel, zihálva adok hálát az égnek, hogy végre itt vagyok, és nem kell a gusztustalan karmai közt görnyednem.
- Nekem rohadtul nincs idegzetem hozzá! Azután végképp.. Hogy eeeez... Ez a gyík idevonszolt! - mutatok az emberré változott lányra, kicsit sem jókedvűen, majd a kornyikálóra pillantok - Te pedig fogd be végre!

Juliette
Még folytatom az éneklést, akkor is ha közben emberek jönnek, s csak akkor hagyom abba, mikor úgy érzem, nem fog érkezni több. Halkan felsóhajtok, s nehezen ugyan, de ráveszem magam arra, hogy a férfi szemeibe nézzek.
- Amúgy is abbahagytam volna, úgyhogy emiatt nem kell aggódnod - szólok közömbösen hozzá, majd karba tett kézzel lelépek a "színpadról", s odamegyek hozzájuk.
- Üdv itt - mosolygok kedvesen az érkezőkre.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Május 22, 2015 4:54 pm

Med:
- Szóval új vagy itt - mérem végig a lányt. - Csak sárkánnyá tudsz változni? - Kérdezem, de hamarosan meg tudom, hogy nem. Neki is gyorsan összefoglalom az eddigieket, azután Clive-ra nézek.
- Gondolom volt oka rá, hogy idevonszolt. Juliette nemrég mesélte, milyen kedvesen szoktál bánni a közeledbe tévedőkkel - a hangom szigorú, de odalépek hozzá és felhúzom. - Ezen kívül hasznos vagy és szükségünk van a segítségedre...


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:11 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Laguna Pént. Május 29, 2015 12:55 pm

Spiro
Hirtelen egész sokan lettünk, és a figyelem másfelé terelődött. De még mindig nem értünk sokat.
- Egy pillanat, valaki elmondaná, hogy pontosan miért lettünk idehívva? Mit kéne csinálnunk? - szólal meg Floy türelmetlenül, figyelmen kívül hagyva hogy belevág mások beszélgetésébe.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Május 30, 2015 10:28 pm

Clive
Ha a pasi nem lenne, valószínűleg odamennék a taknyoshoz, és megfojtanám, amiért árulkodik. Ha valakinek baja van velem , akkor a szemembe mondja meg!
- Szerencséd van, cafka! - vetem oda neki végül. Az is rátesz egy lapáttal a dologra, hogy még mindig szarul vagyok a repüléstől. S-sárkányokat nem akarok látni soha, soha többééé!
Miután összekapar más, undorodva húzódom odébb. Leporolom magam, s mintha mi sem történt volna, felveszem a közömbös stílust, és lazán zsebre dugott kezekkel állok tovább.
- És aztán? Nekem papolhat bármiről, ha stukkert fog rám, se lennék benne semmiben! A gyíkembernek meg mondja meg, hogy felesleges volt idehoznia is.

Juliette
Felváltva figyelem a két férfit, bár Clive-ot olykor többször illetem meg a tekintetemmel, mint az illendő lenne. Egyszerűen megcsap a belőle áradó undor, harag, hogy mennyire nincs oda a helyzetért, és szívesen levezetné rajtam a problémáját... Anélkül, hogy arca izma rezzenne.
Félve húzódom közelebb Öreg Billhez, így némileg jobb. A dühös férfihez viszont nem szólok, s végül a tekintetemet is lekapom róla. Helyette az egyik újonnan érkezőre terelem, aki félbe szakít valamennyiünket.
- Segítenetek kéne valamiben, amihez kettőnél több emberre van szükségünk - kezdek bele, s gőzösen agyalok a folytatáson. Remélem Öreg Bill ki tud menteni, mert nehezen tudok normálisan bánni a szavakkal Clive jelenléte mellett. Kikészített régen, s most is megteszi..
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Jún. 05, 2015 8:49 pm

Med:
-Juliette megtudta Egótól, hogy a Nucleusban tartják fogva egy tartályban és négy nap múlva áthelyezik. Addig ki kell szabadítanunk - kezdek bele. - Van egy repedés a fal déli részén, ott az erőtér is megtörik. Egy ember bejuthatna és tönkreteheti a generátort, úgy a búra leereszkedne és bejuthatnánk mind. Ezután elvegyülünk és beszivároghatunk a Nucleusba.


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:12 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Jún. 06, 2015 10:59 pm

Clive
Bill meséje megerősíti bennem a sejtelmet, mi szerint nem normális. A tervét végképp nem bírom, annyira fáj! Fáj a röhögés, ami beteríti az épület harmadik emeletét.
- És utána? - épp távozni készülök, de ahelyett, hogy tovább mennék, fél oldalasan megfordulok, hogy hátranézzek rá - Kurvára nem érne semmit az egész, a füvesek szeme is mindenütt ott van. Ha meg be is juttok sem fix, hogy ne vennének észre. Szerintem a seggem okosabb nálatok - mondom el jelen álláspontomat.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Jún. 06, 2015 11:03 pm

Med:
Kezd irritálni a nyikhaj. Egy vadászkést veszek elő - mindig van nálam -, és mellé lépek.
- Mondd még egyszer! - sziszegem és a szemeit kémlelem. - Én már harcoltam a Pax őrzői ellen még mielőtt a te füves nagyszüleid megszülettek Crustában. Itt is maradhatsz egyedül, ismerek pár embert, akik csak miattam nem próbáltak még meg megölni téged... pedig a lángok könnyen elemésztik a kis gallyaidat...


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:12 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Jún. 06, 2015 11:22 pm

Clive
Nem ijedek meg. Míg felém lép egy vadászkéssel és elkezd papolni, néhány indát idézek meg lentről. Az épület romos oldala felől, hogy a földet áttörve ne okozzak nagy zajt, és a kést tartó kezére hurkolom. Tövis nélküli, szóval egyelőre nincs oka jobban kiborulni, mert csak a lefogására használom.
- A seggem okosabb magánál - vigyorgok a képébe, s azzal leszorítom a másik kezét is, hogy ezután a gyomrába üssek. Ha csak addig nem talál ki valamit, amit tenni tud ellene.

Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Jún. 06, 2015 11:32 pm

Med:
Ahogy megláttam a sárkányos lányt, tudtam, hogy jó szövetséges lesz: Biccentek felé és a következő pillanatban figyelem ahogy a kezét izmos, karmos karrá változtatva félrelöki a srácot, ezután tüzet lehel az engem fogva tartó indákra. Egy kicsit felszisszenek, amikor megéget a tűz, de tudom, hogy úgy is meggyógyulok fél percen belül...


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:13 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Jún. 06, 2015 11:42 pm

Juliette
Kicsit megijedek, mikor a két férfi szóváltásba kezd egymással. Ismerem mindkettejüket jól, és tudom, hogy egyik szöges ellentéte a másiknak. Öreg Bill például normális, az indás sráccal ellentétben, aki a szemeim láttára fogja le, majd üti meg a nála tapasztaltabbat. Még jó, hogy tudom, hamar meg tudja gyógyítani önmagát, más különben a jelenlegi aggodalmammal elég gyorsan kopasszá válhatnék.
- Jól vagy? - szólok oda végül, félve közelebb lépve hozzá, miután az alakváltó segít rajta.
- Én remélem sült hús lett belőle! - hallom Clive elégedett kacaját, és ha nem lennék békepárti, már orrba vágtam volna.

Clive
- Na látod taknyos! Te sem vagy okosabb, még csak felszólalni sem tudsz a védelme érdekében. Látszik, hogy nyúl vagy, valami flancos tollszarral a lapockáidon. Nem Angyal, mint aminek becézni szoktak az idióták. Te meg remélem meggondoltad, kit hívsz füvesnek! - felváltva szólok először a lányhoz, majd a fickóhoz. Ezután teljesen hátrafordulok a sárkánycsajhoz.
- Rosszul csináltad! Magadat is felgyújthattad volna.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Jún. 06, 2015 11:47 pm

Morrigan:
Karba tett kézzel lépek oda a nyomihoz.
- Én vagyok a sárkány, a sárkánytűz sem égethet meg. Ugyanez nem mondható el rólad - villan a szemem. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy kicsit megpörkölöm...

Med:
- Igen, minden rendben - simítok végig Julie vállán, de utána a sötéthajú lány mellé lépkedek. Halkan köszönetet mondok neki, azután Clive-felé nézek.
- Oké, kölyök, vagy velünk jössz, normálisan viselkedsz, és segítesz vagy a sárkány belőled süt vacsorát nekünk esténként. Apró darabokként... Vaaagy beszélek azokkal a barátaimmal... akik nem a barátaid.


A hozzászólást Emma Meadow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 26, 2015 7:13 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Laguna Hétf. Jún. 08, 2015 7:13 am

Spiro
Csak figyeljük a jelenetet, egyikünk sem szól. Te jó ég, mibe keveredtünk. Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy a társaságból senki sem normális. Egy csapat kattant.
Na de ki nem az idekint?
Floyra nézek, elég látnom az arcát hogy tudjam, ugyanazon gondolkodunk.
Ezek az emberek nem okosak, egyikük sem nagy taktikus, hogy briliáns tervvel álljon elő. Olyannal, ami zökkenőmentes és gördülékeny lenne. Nincs meg bennük az a készség sem, amivel konfliktusok nélkül együttműködnének másokkal. De nekünk nem is olyan ember kell.
Hanem valaki, aki elég vakmerő ahhoz, hogy végigvigye ezt az elmebeteg ötletet, és legalább ennyire kicsinálja a Paxot.
Még nem mondjuk ki hangosan, de már tudom, hogy benne vagyunk. Ha hinnék bármiben, imádkoznék értünk. Így...nos, így csak reménykedek.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Dec. 26, 2015 9:22 pm

Clive
- Chh, itt mindenki egy elme roggyant! - sóhajtottam fel, hátamat a falnak vetve. Ami mindig volt nálam, és sosem szenvedtem belőle igazán hiányt, az az én csendes barátom volt. Egy valódi barát, akiből több is létezik. Egy ilyen kis havert húztam elő nadrág zsebemből, tettem a számba, és gyújtottam meg a végét. Addig sem figyelek a barmokra, akik perpillanat körülvettek.

Juliette
Undorodva figyeltem a dohányzó férfira, majd elkaptam a tekintetem, és közelebb battyogva Bill bácsira néztem.
- Most már nem foglalkozunk vele, ugye? - kérdeztem halkan, ruhájába markolva. Akár egy rémült gyerek... Aki tényleg félt. Attól a szörnyetegtől, aki mindig belé kötött, és most itt van.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Dec. 26, 2015 9:45 pm

Med:
- Nem - feleltem. - Ma éjjel élelmet kell szereznünk és összepakolnunk pár dolgot, azután mielőbb indulni. Hosszú az út Crusta falaiig.
- De én meggyorsíthatom ezt. - Morrigan szólt és az elmémben ismét megjelent a hatalmas sárkányképe, amiként érkezett és mosolyogva bólintottam.
- Igen, bár kicsit feltűnőek lennénk egy sárkány hátán.
- Majd éjjel repülünk, nappal gyalogolunk. Alhattok, amíg repülök, ha nappal kitalálunk valamit arra, hogy alhassak.
- Legfeljebb megállunk - javasoltam, azután Julie-ra pillantottam. - Nem ismersz még valakit, aki jönne?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Graceful Szomb. Dec. 26, 2015 11:14 pm

Juliette
Elgondolkodtam, mivel tudnék segíteni, és eszembe jutott, hogy nekem talán van némi kenyerem egy rongyba csomagolva, amit gondosan eldugtam egy dobozba. Azt pedig talán.. elástam.
- Öööö... - tekintettem értetlenül Bill bácsira. Végül észbe kaptam - Nem - húztam el a számat kelletlenül. Clive pedig felkacagott a háttérben.

Clive
- Ugyan mindenki szarházi, de ha ennyire kell még valaki, akkor megyek - kacagtam továbbra is szórakozottan, a cigit szívogatva.
- Már csak azért is, mert jó műsort adtatok!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Dec. 26, 2015 11:19 pm

Med:
Színpadiasan megfordulok és meghajlok előtte.
- Megtisztelő, hogy csatlakozol köreinkhez! - Szólok, azután hozzá lépkedek és megragadom a ruhájánál fogva és közelebb húzom. - De most szólok előre, hogyha bármit trükközöl, vagy ártani mersz bárkinek, legfőképpen Julie-nak, akkor velem gyűlik meg a bajod! - Sziszegem, azután nagy mozdulattal elengedem és a többiekhez fordulok.
- A házam mellett van egy fűthető pajta, miután elég élelmet gyűjtöttünk össze, ott találkozhatunk. Ha kell, fegyvereket is szerzünk.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Kedd Feb. 09, 2016 8:46 pm

Blaez
Bent voltam. Már csak ez számított. De utáltam ezt a szagot. Mindennek fém szaga van. Visszataszító. Azt hittem most végre pihenhetek kicsit... aztán megkordult a gyomrom. Fenébe. Napok óta nem ettem. Keresnem kell valamit. Próbáltam az orromat követni, de hasztalannak bizonyult. Először hozzá kell szoknom az itteni levegőhöz mielőtt a szaglásomra támaszkodhatok.
Emberként léptem ki a sötétből. Amíg nem találok semmit, addig így biztonságosabb talán.
Nem kellett sokat bolyonganom, míg találtam valami ehetőt. Tudtam, hogy lopnom kell, hisz itt nincs mit elejteni. Könnyű zsákmánynak ígérkezett egy magára hagyott csomag. Tudtam, hogy a gazdája a közelben kell hogy legyen. Behúzódtam egy árnyékos helyre, majd onnan csaptam le. Gyors farkasugrásokkal eloroztam a csomagot és futásnak eredtem. Csak egy fekete árnyat láttak és szitkozódtak. Amikor egy csapat mellett rohantam el meg kellett torpannom egy pillanatra. Ismerős. De nem volt időm jobban körülnézni. Keresnem kellett egy biztonságos helyet. Már futottam is tovább.


A hozzászólást Leony összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 6:02 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Kedd Feb. 09, 2016 8:49 pm

Nina
Hirtelen felriadtam álmomból… zuhantam… és egy holló üldözött? Az elmúlt hónapban hasonlóakat álmodtam. Először egy hatalmas farkas állta utamat. Aztán máskor beszélgettem egy medvével egy városi kisboltban. Furcsa álmok. És olyan érzést kelt, mintha nagyanyám meséi kísértenének. Szeretettel gondoltam vissza rá és elmosolyodtam. Felültem az ágyon és benyúltam a fiókba. Kitapogattam a pipát, majd elővettem a nyakláncomat. Mostanában úgy érzem sokat forgolódok álmomban és féltem hogy leszakítom a nyakamból ezért levettem. Bár ma már nyugodtan aludtam az ébredést leszámítva. Ezentúl megint ebben alszok majd. Miközben gondolataimba merültem a tükörhöz mentem és feltettem a láncot. Kezembe fogtam az ötszirmú virágot ábrázoló medált. Nagyanyám ajándéka. Ahogy a pipa is és a mellette megbúvó két régi kép is. Leültem az ágy szélére hogy megcsodáljam őket. Mindkettő kézzel rajzolt. Az egyik bal oldalán egy férfi tollas fejfedőben ül egy lovon, kezében egy hasonló pipa, mint az enyém. Vele szemben egy farkas egy dombon, mögötte fák sokasága, közülük több farkas feje bukkan fel. De ezek másféle fák, mint amiket itt látni. Elgondolkoztam azon is már, hogy vajon ezt a farkast látom álmaimban. De az fekete, ez meg fehér. Bár erről is mesélt még nagyanyám. Egy régi mesét két civakodó farkasról. A másik képen is van egy állat és az tényleg fekete. De koránt sem hatalmas. Egy róka áll egy rózsaszín virágú fa tövében. A háttérben egy virágos réten egy fiatal, fekete hajú lány szedi csokorba a virágokat. A rét hegyekig terül el, de a képen még az ég is látszik. De ez az ég is más. Olyan, mint a szemem színe, amikor a szobában a tükörbe pillantok amikor fésülködök. Sokat mesélt nagyanyám erről a két képről. Az elsőn lévő férfit indiánnak nevezte és azt mondta totemeket faragtak régen. Olyanokat, mint ami a pipára is vésve van. Mindig lenyűgözött. A másodikon a rókát pedig tündérnek mondta, de arra a kérdésre, hogy a lány kicsoda vagy micsoda sosem felelt, mindig kitárt a válasz elől. Visszatekintve sok kérdésem maradt megválaszolatlanul. De akkor ez nem zavart engem. Kisebb voltam és elvesztem a mesék világában.


A hozzászólást Leony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 5:59 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Szer. Feb. 10, 2016 7:57 pm

Nina
A szüleim sokat dolgoztak, hogy nekem majd jobb legyen. Szerettek, persze, néha beszélgettünk is és játszottunk is. De sokszor jöttek elő komolyabb témák, főleg ahogy idősödtem. Hogy milyen az élet és hogy majd férjhez kell mennem. De előtte még tanuljak jól. Mint a többiek az osztályban. Más gyerekekkel nem játszottam annyit. Csak amíg még kicsi voltam. Aztán ahogy nőttünk a játék és a mese kevesebb lett. Bár ez nagyanyó halálának is köszönhető volt. Aznap, amikor meghalt nem sírtam. Nem akartam elhinni. Aztán másnap, amikor láttam, világossá vált minden. Egyszer mind elmegyünk, és itt hagyunk mindent. Egy szó nélkül.
Utána nem sokkal költöztem el otthonról. Azóta is egyedül lakok, Rokuval. Kezdetben még jöttek kérők. Ismertem őket az iskolából, de nem érdekeltek. Anyám azt tanácsolta, tartsam fent azt az életszínvonalat, amit ők megteremtettek nekem vagy emelkedjek még feljebb. Vicces. Nem teszek semmit, élem az életem és semmi sem változik. Így sem, hogy egyedül vagyok. De térjünk is rá a napi teendőimre.
Badarságokat gondolok… Nincsenek teendőim. Csak hóbortjaim, kedvteléseim. Azt teszek, amit akarok. Senki sem parancsol nekem.


A hozzászólást Leony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 5:58 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Csüt. Feb. 11, 2016 9:46 pm

Nina
Ma is festeni van kedvem, mint a legtöbb nap. Egy külön szobában tárolom a képeimet. Van néhány rajzom is. Főleg az álmaimról, amiket egyből felkelés után vetek papírra. De a többit festem. Van, hogy nincs kedvem ecsetet használni és csak az ujjaimat használom. Vagy csak pacsmagolok össze-vissza. Ma egy fát festek. Egy ébenfekete fát. Levelek s virág nélkül. Mégsem szomorú a kép. A háttér színárban úszik. Főleg a sárga, a piros és a lila dominál. Körbeveszik a színek a fát.
Amikor elkészülök, beviszem a szobába a többihez. Mennyi, de mennyi kép. Lehet el kéne ajándékoznom belőlük párat. Megakad a szemem az egyiken. Még régebben készült, talán pár hónapja. Egy magas nő áll az előtérben, teljes testével jobbra fordul. Feltartott két keze között szemmagasságban egy madár pihen. Énekelnek. A háttér elmosott, kékes és lilás. A nő alakja inkább fehér. Hófehér, hosszú haj, világos ruha. A ruha kidolgozott, a nő színei nem. A madár zöld. Valahogy mókás, de valahogy mégis megigéző. A nő arca olyan, mintha jól ismerném. Felkacagtam, hisz én festettem, én butus. Nem foglalkoztam tovább a képpel. Kiléptem a szobából.


A hozzászólást Leony összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 5:57 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Szomb. Feb. 13, 2016 6:23 pm

Nina
Kimentem a kertembe. Bár attól függ, mit nevezünk kertnek. Inkább terasz. Egy kis csobogóval. Persze, hogy is lenne benne víz… a hangja mégis olyan. És ezért imádom. Mellette lehuppanok a heverőre. Bámulok kis az előttem elterülő házakra, a dolgukat végző emberekre. Elbambultam. Hirtelen azon kapom magam, hogy a fejemet már elfordítottam és ok nélkül a falat bámulom. Tudom, hogy nem a fal volt olyan érdekes, érzem, hogy az irány vonzotta tekintetemet. De nem tudom miért. Előfordult már, hogy önkívületi állapotomban volt már hogy tíz percet is álltam hasonlóképpen a fallal szemben. A miérten sosem gondolkoztam. Nem érdekel. De erről jutott eszembe, hogy ma még nem is gyújtottam rá. Mosolyra húztam a számat és besiettem a pipáért és az alsó fiókban lévő kistáskáért, majd visszasiettem a heverőre. Megtömtem a pipát, ahogy szoktam majd szívni kezdtem. Édes, öreg pipa és sosem hagy cserben. Az eredeti fafaragás alatt már egy strapabíró belső lapul. Megcsináltattam, hogy még tovább velem maradhasson ez a remekmű. Elterültem a heverőn és lazítottam.


A hozzászólást Leony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 5:56 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Hétf. Feb. 15, 2016 4:23 pm

Nina
Este, miután elkészültem az ételem összekészítésével újra kimentem a teraszra, hogy ott fogyasszam el. Eltűnődök néha azon, hogy milyen érdekes, hogy néha ilyenkor idekint fényesebben világít, mint napközben. Mondjuk nem bántam. Imádom ezt a fényt. És amit még jobban imádok benne, az az, hogy amikor ilyen fényesség éri a szemem kivilágosodik. Szinte szürke színűre vált, mintha vak lennék. Lenyűgöz.
Megtapintottam a jobb csuklómon lévő sebhelyemet. Egy injekció helye, amit még iskolás koromban kaptam. Nem tudom miért, a többi diákon nem láttam ilyet. Mert ez nem csak egy apró pötty volt. Egy kisebb folt, amiben három egymásnak hátat fordító fehér félkörív rajzolódik ki. Tetszik. Lehetséges, hogy egy újabb fajta oltás, amit nem kaphat meg mindenki. Mivel az anyám azonban befolyásosabb volt, könnyen megeshet ez.


A hozzászólást Leony összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 16, 2016 5:55 pm-kor.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Kedd Feb. 16, 2016 5:54 pm

Nina
Elhatároztam, hogy ma elviszem a képeimet. Úgyis végre mehetek Roku-ért. Persze nem minden képemet viszem el. Párat eladok egy nevesebb kereskedőnek, hátha befutnak és majd az én képeimet nézik a gazdagok. De a többit inkább elajándékozom. Hogy örömet szerezzek másoknak.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Leony Szer. Feb. 17, 2016 7:41 pm

Nina
Az úton elgondolkoztam vajon milyen lesz Roku új fejlesztése. Persze, tudom hogy hirdették meg. Még több választható beállítás: testszín, hajszín, hajhossz variálása. Sőt egy új fejlesztésnek hála még az alakváltás funkció is elérhető lesz. Át tudom majd alakítani egy gombnyomással kutyává. Miért is tennék ilyet? Persze, valakinek biztos jó. De nem nekem. Roku társ, a társam. Örülök, hogy van nekem. Remélem a nevetés funkciót nem vették ki belőle.
Roku mellesleg egy női típusú android porcelánszínű bőrrel, fehér hajjal és vörös szemekkel. A magasságát az enyémhez állíttattam. Kommunikációs készsége kiváló, így nem is szolgarobotként árulták. Pont optimális volt számomra amikor rátaláltam és megvettem. Emellett szerves anyaggal táplálkozik, így ugyan azt fogyasztja, mint én. Hű szolga, tökéletes társ, a legjobb barát. Ő Roku.
Egyre közelebb kerültem hozzá. Most éreztem csak mennyire hiányoltam az elmúlt napokban. Nem akkor, amikor egyedül voltam, hanem most, hogy újra együtt leszünk.
Leony
Leony

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2016. Feb. 09.

Vissza az elejére Go down

Hostitium - Page 2 Empty Re: Hostitium

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.