Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter 8 - Voldemort örököse

+5
Lau
Laguna
Graceful
Banci
Emma Meadow
9 posters

2 / 21 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 9:52 pm

Solina
Bólintottam majd némán elindultam mellette a folyosón. Nem tudtam mit mondjak, de nagyon zavart most a csend.

/ebből hogy lesz bármi is?xD /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 10:39 pm

/Kialakul/
Nikola:
-Jamsennel voltál.-ez se kérdés se megállapítás nem volt. Nem volt semmi. Talán kicsit vádlón mondtam, de inkább fáradtan és keserűen.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 10:41 pm

Solina
-Igen. És? - kérdeztem. Nem néztem rá, a földet bámultam magam előtt menet közben.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 10:53 pm

Nikola:
-Ha van egy kis szabadidőd, mindig megtalálod őt.-folytattam. Ha már ő nem látja, én szembesíteni akartam őt a saját érzelmeivel.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 10:54 pm

Solina
-Ez nem igaz. Most is ő jött oda hozzám! - ellenkeztem. Nem tudtam hova akar kilyukadni de talán nem is akartam tudni.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 10:57 pm

Nikola:
-És ha van ideje ő is megtalál téged, mindig. Ha pedig nincs ideje, szakít rád időt. - úgy éreztem kezd feszengeni, de valami azt súgta, hogy rá kell döbbentenem az igazságra
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 11:03 pm

Solina
Csak megráztam a fejem. Ez nem volt igaz. Vagy mégis? De nem, nem lehetett az. Egyszerűen nem volt szabad igaznak lennie.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 06, 2013 11:06 pm

Nikola:
-Kérdezd meg Marcust vagy Julyt, ők is láthatták, ahogyan egymásra néztetek, amíg táncoltatok!-a hangomat fokozatosan felemeltem, csak a fejét rázta. Megálltam és szembefordultam vele.
-Kérlek Soline, legalább magadnak ne hazudj!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 06, 2013 11:20 pm

Solin
Továbbra is a fejemet ráztam.
-Én....én nem... -motyogtam. Sosem vallottam be még magamnak sem, nem akartam. Túlságosan féltem tőle. -Nem igaz! - emeltem fel a hangom. Valahol mélyen persze éreztem, tudtam, hogy nagyon is igaz, de tagadni könnyebb volt, nem fájt annyira.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Aug. 07, 2013 8:22 pm

Nikola:
-Miért nem vallod be... legalább magadnak az igazságot, hogy Jamsen... hogy a professzor nem közömbös számodra? - elfordultam és minden egyes szót ingerülten préseltem ki a fogaim között.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 07, 2013 8:50 pm

Solina
Nyeltem egyet. Igaza volt. De akkor sem akartam elfogadni, nem lehetett ez az igazság, nem történhet ilyen velem.
-Mert.... mert ez nem igaz. Nem igaz -motyogtam és közben éreztem ahogy a könnyeim kezdenek folytogatni, de egyelőre vissza tudtam fogni őket. Ökölbe szorítottam a kezeimet és lehajtottam a fejem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Aug. 07, 2013 8:59 pm

Nikola:
-Hol van már az az őszinte Soline, akit én valaha ismertem. Magadnak hazudsz, nem nekem. - sóhajtottam fel és lassan elindultam
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 07, 2013 9:20 pm

Soline
Mondani akartam valamit de nem bírtam. Ott maradtam egyedül , csupán az engem folytogató sírás és a bennem felkavarodott érzelmek társaságában. Még Nikola után néztem majd futásbak eredtem a másik irányba. Közben a könnycseppek kibuggyantak a szememből és lassan végigfutottak az arcomon. Most örültem neki hogy ilyen üres az iskola, legalább kevesebb volt az esélye hogy összetalálkozom valakivel az eyik folyosón. Egyedül akartam lenni. Nem tudtam , pontosan hová is futok csak mentem amerre a lábaim vittek és reméltem hogy hamar találok egy helyet ahová behúzódhatok, ahol nem talál rám senki. Közben végig kattogott az agyam. Igaza van. Magamnak hazudok. De mi mást tehetnék? Ez az egész úgyis reménytelen. Minek gyötörjem magam? Ő csak egy kislányt lát bennem. Egy diákot. Semmi többet. Egyet a sok közül.... Nem, ezen nem szabadna gondolkoznom! Ez nem helyes! -gondoltam. Közben már egy kis raktárszerű helyiségben ültem, ne tudom pontosan hogy hol, és a térdemre hajtva a fejemet zokogtam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Csüt. Aug. 08, 2013 10:12 am

Eric
Végül mivel semmi jobb dolgom nem maradt úgy döntöttem, végre rendet teszek az SVK szertárban. A diákok meglepõen sok nem oda illö tárgyat hagytak hátra, amiket elvittem a talált tárgyak raktáràba.
Mikor benyitottam az egyik sarokból sírást hallottam. Arra fordultam, és megláttam, hogy Solina összekuporodva ül az egyik polc lábánál. Letettem a kezemben lévõ dolgokat és odasiettem hozzá.
- Te jó ég. - motyogtam aggódva. - Miss Greenkey, mit keres itt? Mi..Mi történt? - térdeltem mellé enyhén kétségbeesetten.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Csüt. Aug. 08, 2013 10:26 am

Solina
Észre sem vettem amikor bejött valaki, egészen addig amíg a professzor hangját ne hallottam. Kivételesen nem örültem túlzottan annak hogy ő talált meg, pillanatnyilag úgy éreztem hogy az ő társaságára van legkevésbé szükségem. Amikor kérdezett, csak megráztam a fejem. Mit is mondtam volna? Elvégre az igazságot semmiképp. Felemeltem a fejem és megpróbáltam visszanyelni a sírást, nem túl nagy sikerrel. Pár másodperc múlva újra rámtört a zokogás és visszahajtottam a fejem a térdemre.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Csüt. Aug. 08, 2013 2:04 pm

Eric
- Istenem, ööö, nyugodjon meg.... - mondtam nem kis zavarral. Fogalmam sem volt, mit csinàljak. - Tudok segíteni valamit? - kérdeztem a zokogó lànyt kétségbeesésemben.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Csüt. Aug. 08, 2013 2:27 pm

Solina
Ismét csak a fejemet ráztam. Valahol belül jól esett hogy segíteni próbál de ezért csak mégjobban utáltam magam. Megpróbáltam mélyeket lélegezni hogy lenyugodjak és legalább a sírást abba tudjam hagyni.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szomb. Aug. 10, 2013 5:04 pm

Eric
Nem tudtam, mit tegyek, ezért csak gyorsan elkezdtem kutatni a zsebeimben. Az egyikben meg is találtam, amit kerestem, és odanyújtottam a lánynak a tiszta zsebkendõt.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 10, 2013 5:14 pm

Solina
Átvettem a zsebkendőt és kifújtam az orrom majd letörölgettem a könnysimet. Végre sikerült abbahagyni a sírást.
-Köszönöm - motyogtam , még mindig a szemeimet törölgetve.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szomb. Aug. 10, 2013 5:18 pm

Eric
Láttam a lányon, hogy kicsit lenyugodott, már nem sírt.
- Mi történt? - kérdeztem nyugodt, de aggódó hangon. Megijesztett, hogy itt találtam Solinát zokogva, és nem tudtam, mi lehet az oka.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 10, 2013 5:44 pm

Solina
-Csak ....kicsit összeszólalklztunk Nikolaval - feleltem halkan. Végül is ...ha úgynézzük , ez igaz volt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szomb. Aug. 10, 2013 5:48 pm

Eric
- Miért? - kérdeztem, aztán feleszméltem. - Elnézést, tudom, hogy nem rám tartozik. Csak szeretnék segíteni.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 10, 2013 5:55 pm

Solina
-Köszönöm, de...ez tényleg csak kettőnkre tartozik - néztem félre. Nem tudtam kitalálni semmit tehát maradtam ennél a variációnál.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szomb. Aug. 10, 2013 5:59 pm

Eric
Bólintottam.
- Megértem. - mondtam, aztán csak ültem ott a lány mellett, hátamat a falnak döntve, elgondolkodva. Vártam, hàtha mond még valamit, de valójában csak nem akartam még elmenni mellõle.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 10, 2013 6:09 pm

Solina
Ezután egy ideig nem szóltam semmit. Csak ültem ott a tanár mellett és a térdeimet néztem.
-Sajnálom - törtem meg a csendet jó hosszú idő után. Amikor éreztem magamon a férfi kérdő tekintetét, folytattam -Hogy ennyi gondot okozok önnek. Most is ...gondolom kisebb gondja is nagyobb annál hogy az én magánéletemmel foglalkozzon. Ráadásul...így az Ön karácsonyát is elrontom - magyaráztam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 11, 2013 10:32 pm

Eric
Megráztam a fejem.
- Nem okoz gondot nekem. - mondtam, majd egy újabb csönd után fölálltam és a kezemet nyújtottam a lány felé, hogy fölsegítsem. - Jöjjön... - néztem rá, és mikor ő is talpon volt már, visszakísértem a Nagyteremig, ahol csatlakoztunk a vacsorához.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Aug. 11, 2013 10:42 pm

Marcus:
[...]
A szünet részünkről eseménytelenül telt el, azonban mások nem unatkoztak. Solina azonban egész szünet alatt szomorú és magányos volt, hiába próbáltuk felvidítani, nem sikerült. Mindketten tudhattuk az okát. 
Becsöngettek egy perce kicsit késve értünk be Sötét Varázslatok Kivédése órára, mert most először kicsit vitáztunk Julyval, bár ez a vita nem volt igazi vitának tekinthető. 
A professzor még nem volt a teremben July leült valahova és én leültem mellé.
-El kell mondanod Solinának mit láttál a bálon. Látom, hogy szenved, nem mer semmit mondani Jamsennek és szerintem ő se fog Solinának. Beszélj Solinával July, így tudsz segíteni neki, nem úgy ha hallgatsz!-foglaltam össze halkan még egyszer a vitánk alapját.
Solina az egész szünetben szomorkodott, részben Nikola hűvössége miatt, részben hát... tudjuk.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Aug. 11, 2013 10:51 pm

Solina
Az első padban ültem mint mindig és éppen azzal szórakoztam hogy a pennámat lebegtettem az asztal felett. Most hogy vége lett a szünetnek már valamivel jobb kedvem volt, vagyis inkább csak vplt mivel elterelni a figyelmemet. De esténként ha egyedül maradtam, még mindig csak két dolgon járt az eszem. Nikolán és azon hogy még mindig haragszik rám, na meg persze Jamsen professzoron. Mióta Nikola felnyitotta a szemem a tanár iránti érzelmeimmel kapcsolatban, állandóan csak arra tudtam gondolni hogy menyire reménytelen is ez az egész helyzet. Természetesen nem mertem mondani semmit a professzornak, mert tudtam hogy csak beégetném magam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 11, 2013 10:55 pm

Eric
Az órámra kicsit késve érkeztem meg, ami először fordult velem elő az évben. A McGalagonnyal való beszélgetésem óta észrevehetően romlott a teljesítményem...Bár ez nem a beszélgetés, hanem a Solina iránti érzelmeim miatt volt. Mert zavart voltam, szétszórt, és figyelmetlen a lány miatt. De nem tudtam semmit tenni, ráadásul még szégyelltem is magam. Hiszen a diákom! Nem szabadna így éreznem iránta. Ez nem helyénvaló.
Mikor beértem az órára a teremben csönd lett, és én nekikezdtem a tanításnak. Próbáltam kerülni a túl sok Solina felé vetett pillantást, tudtam, hogy már most is összesúgnak mögötte, strébernek tartják egyesek, nem akartam, hogy csak még jobban erősítsem ezeket a pletykákat. Így viszont jórészt csak a táblán írtam, és az ablakon kinézve diktáltam. Nem ez volt az eddigi legjobb órám.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Aug. 11, 2013 11:00 pm

July:
A szünetünk eseménytelenül telt el, bár én is láttam, mivel nehéz is Solinanak. Sajnáltam nagyon, mert szomorú volt és tűnt, eléggé reményét vesztett Jamsen professzorral kapcsolatban. SVK óra volt épp, egy padban ültem, Marcussal együtt. Hosszú ideig csak hallgattam, de a szavai miatt úgy érzem, nem bírom tovább. Még vitáztunk is emiatt, de én nem nevezném igazi, vérre menőnek. Hamarosan bejött a tanár. Nem volt jókedve, ahogy Solinanak sem. Tisztán láttam az arcán. Tudom, nem helyes bámulni, még csak lopva sem, de nem tudtam megállni. Az az ember szenvedett, Lehet, nem is Solinaval kéne beszélnem, hanem Vele. Neki kéne lépnie a lány felé, nem fordítva.
Némán jegyzeteltem, nem reagáltam Marcus mondataira, persze eljutottak hozzám és tudtam, hogy igaza van. Óra végén, amikor a terem ürülni kezdett, fel is álltam, hogy aztán odamenjek hozzá.
-Tanár úr, kérem! -néztem rá.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Aug. 11, 2013 11:03 pm

Solina
Egész órán a padomra borulva jegyzeteltem, nem néztem fel a tanárra. Aztán amikor kicsengettek, az elsők közt hagytam el a termet, bár ez nem volt szokásom.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 11, 2013 11:19 pm

Eric
Solina szinte elsőként hagyta el a termet, egy pillanatig akaratlanul is kicsit szomorúan néztem utána.
Mikor Miss Ericson odalépett hozzám megpróbáltam kizárni a fejemből az effajta gondolatokat, és rá figyelni.
- Igen, Miss Ericson? Miben segíthetek? - kérdeztem. Biztosan a leckével kapcsolatban akar kérdezni valamit.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Aug. 11, 2013 11:27 pm

July:
-Beszélni szeretnék önnel egy fontos dologról! - komolyodtam el. Meggyőződtem róla, hogy mindenki kiment, ezután a tanár úrra néztem. -Folyamatosan látom, hogy Solina és ön is szenved.  Szomorúak, elkeseredettek. Ha az arcukat idézem fel magamban, mindig görcsbe rándul a gyomrom, mert talán elsiklik olyan dolgok felett, aminél nem kéne. Tudja, a lány viszonozza az ön érzéseit és biztos vagyok benne, hogy Maga is.  Azonban egyikük sem közeledik a másik felé. Csak állnak tétlenül, miközben a helyzet csak tovább romlik. A háztársam épp most sietett ki az elsők között, pedig ez nem vall rá. Magának nem gyanús? Szerintem rendezniük kéne ezt a dolgot kettejük között, s jó lenne, ha összeszednék magukat. Nem akarok olyanba beleszólni, ami nem az én dolgom, de már nem bírok hallgatni. Segíteni szeretnék, de úgy nem megy, ha senki nem tesz semmit. -magyaráztam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 11, 2013 11:36 pm

Eric
Meglepetten, sőt, szinte döbbenten néztem a lányra. Ahogy beszélt, egyre jobban zavarba jöttem.
- Kisasszony én nem tudom, miről... - kezdtem, de a lány pillantása belém fojtotta a szót. Felsóhajtottam. - Én...nem tudom, mit tehetnék. A diákom. - csóváltam a fejem. A lány viszonozza az érzéseit? Szóval....Solina....ő is....ő is így érez? Hitetlen voltam, de a remény felébredt bennem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Aug. 11, 2013 11:41 pm

July:
-Hát beszéljen  vele! - tettem csípőre kezeimet. -Szerintem csak azt érzi szegény, hogy ön diákként tekint rá, de nem lát benne többet. Ezért olyan, amilyen. Nem tudja a teljes igazságot, ha nem veszi rá magát, hogy elmondja neki, Jamsen Professzor! -egyenesen a szemeibe néztem. Már nagyon zavart, hogy semmit sem tesznek és még Marcus is noszogatott. Reméltem, hogy ezután nem fog, mert megtettem amit kért, csak épp nem Solinaval vitattam meg ezt az egészet.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 11, 2013 11:47 pm

Eric
Újra megráztam a fejem, de már döntöttem.
- De hiszen a diákom, még ha....ha többet is látok benne. - néztem félre. -  Nem tehetem ezt vele.... - mondtam újra Julyára nézve.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Vas. Aug. 11, 2013 11:51 pm

July:
Elmosolyodtam azon, ahogy félre néz.
-Tudja, én bízom abban, hogy helyesen cselekszik majd. - feleltem őszintén. -Így biztosra veszem, hogy már döntött is, tagadni sem tudná, mert a szemén látszik. -nevettem fel halkan.
-Vidítsa fel végre szegénykét, olyan szomorú! -komolyodtam el, miközben felkaptam a cuccaimat, amit idő közben az egyik, közeli padra tettem le.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Aug. 11, 2013 11:57 pm

Marcus:
A terem előtt vártam Julyra. Feltűnt hogy nem Solinával beszéli meg a dolgot és kicsit ez megijesztett, de hát talán így a jobb. Ő jobban tudja, mint én, hiszen ő egy angyal az én angyalom!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Graceful Hétf. Aug. 12, 2013 12:25 am

July:
-További szép napot! -köszöntem el végül. Rámosolyogtam a tanárra, majd kisiettem a fiúhoz. Szerencsére pont a terem előtt várt, így nem kellett keresgélnem őt. Ami a dolgot illeti, tudtam, hogy jobb ötlet Jamsen Professzorhoz fordulni ezzel az egész mondandómmal. Hogy miért, azzal már nem voltam tisztában. Azt hiszem, csak a megérzéseimre hagyatkoztam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 12:38 am

Eric
Mikor a lány elment egy ideig még vívódtam, de már megszületett a döntésem.
Elindultam, hogy megkeressem Solinát. Ez volt az utolsó óra, így az első ötletem a könyvtár volt. Ahogy beléptem meg is láttam a lány vörös haját. Becsuktam az ajtót, és nagy levegőt véve elindultam felé.
- Miss Greenkey! - mosolyogtam rá, mikor az egyik polc mögül kilépve pont szemben találtam magam vele.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 12, 2013 12:45 am

Solina
Óra után a könyvtárba mentem ahogy legtöbbször. A ma kapott leckéimhez kerestem segítséget amikor Jamsen professzor ott termett. Megint olyan furcsán éreztem magam mint mindig amikor felbukkant a közelemben. Remény és reménytelenség különös keveréke volt ez, nem tudnám hogy leírni.
-Tanár Úr! - mosolyogtam vissza rá.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 12:51 am

Eric
- Remélem, nem zavarom... - mondtam neki kicsit zavartan, de már döntöttem. - Van egy kis ideje? Egy kis segítségre lenne szükségem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 12, 2013 12:59 am

Solina
-Szívesen segítek! - vágtam rá azonnal, ahogy mindig. Bár most őszintén nem volt hozzá sok kedvem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 1:06 am

Eric
- Jöjjön. - hívtam magammal a lányt. Egy könyvespolchoz mentem, levettem egy könyvet, majd visszaindultam az SVK teremhez. A lány követett, bár láttam rajta, hogy kissé furcsállja, hogy nem maradtunk a könyvtárban.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 12, 2013 1:09 am

Solina
Nem értettem miért megyünk el a könyvtárból, de gondoltam, biztos valami gyakorlati dologban kell segédkeznem. Mint például az SVK szertárban átrendezni valamit vagy hasonló...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 1:13 am

Eric
A terembe érve letettem a könyvet az egyik asztalra, majd a lányhoz fordultam.
- Emlékszik, mikor múltkor nem sikerült megidéznie a patrónusát? - fordultam a lányhoz. - Szeretném, ha most újra megpróbálná... - mondtam neki.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 12, 2013 1:18 am

Solina
Bólintottam majd elővettem a pálcámat.
-Expecto patronum! - mondtam ki a varázsigét, de most is túl nagy volt bennem a szomorúság és a reménvesztettség ahhoz hogy sikerüljön. Csak eg halvány fénygömb jelent meg, az sem sok időre.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 1:22 am

Eric
- Gondoljon egy boldog emlékre! Ez a varázslat már máskor is sikerült magának. - biztattam kedvesen.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 12, 2013 1:31 am

Solina
Bólintottam majd behunytam a szemem egy pillanatra. Eszembe jutott amikor először sikerült megidéznem a patrónusomat. Tavaly télen, ott a tóparton. Akkor nagyon örültem... Kinyitottam a szemem és újra megpróbáltam.
-Expecto patronum! - szóltam határozottan mire a pálcámból előugrott az ezüstösen ragyogó párduc. Sikerült.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 12, 2013 1:36 am

Eric
Mosolyogva néztem a lány patrónusát, majd elővettem a saját pálcám.
- Expecto patronom. - mondtam halkan, mire egy másik párduc bújt elő az én pálcámból. Lenéztem a mellettem álló lányra. Nem mondtam semmi mást, csak megidéztem a patrónusom, a patrónusom, ami mindeddig egy varjú alakját vette fel, de most mégis párducként ugrott elő a pálcámból. Miatta.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 2 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 21 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.