Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weekday: Heroes

3 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Nov. 21, 2013 11:37 am

Blacky
[...]
Zihàlva feküdtem a férfi mellett. Nagyon élveztem az előbbit, talán még jobban is mint tegnap.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Nov. 21, 2013 7:45 pm

Player
Mosolyogva néztem magam elé. Nem volt olyan rossz... Volt már jobb is, de nem voltam olyan bolond, hogy ezt hangosan is kimondjam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Nov. 21, 2013 7:49 pm

Blacky
-Na? Sikerült "javítanom" ? - kérdeztem pár perc után, megtörve a csendet.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Nov. 21, 2013 8:22 pm

Player
A lányra néztem.
- Fogjuk rá. - mondtam egy futó vigyorral.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Nov. 21, 2013 8:25 pm

Blacky
-Ez nem volt túl meggyőző - fordultam a hasamra. Feltámaszkodtam a karjaimra, úgy néztem Playert.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Nov. 21, 2013 8:29 pm

Player
- Pedig jobb voltál. - mondtam a lánynak mosolyogva.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Nov. 21, 2013 8:40 pm

Blacky
Kicsit összeszűkült szemekkel méregettem. Aztán behunytam a szemem és felsóhajtottam majd megfordultam és felálltam. Belebújtam a köntösömbe majd kiültem az ablakba.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Pént. Nov. 22, 2013 10:41 pm

Player
A lány felé fordultam, kicsit összehúztam a szemem.
- Valami baj van? - kérdeztem őt.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Nov. 22, 2013 10:45 pm

Blacky
-Nem. Nincs baj ... - feleltem, nem fordulva el az ablaktól. Az utcai világítást figyeltem , autók most nem igazán közlekedtek erre.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Pént. Nov. 22, 2013 10:55 pm

Player
Felvontam a szemöldököm.
- Tuti? - kérdeztem.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Nov. 22, 2013 11:03 pm

Blacky
-Csak ... kezd rohadtul szarul esni hogy most már úgy kezelsz mint egy rossz kurvát. -szakadt ki belőlem. Nem voltam egy érzékeny vagy érzelmes típus, de ez most azért mégis sok volt egy kicsit. Hogy az egyetlen ember akiben eddig úgy-ahogy megbíztam, most már csak kihasznál. Mármint ÚGY. -Ha kedved támad egy kis hancúrozáshoz, akkor előveszel engem, mert én vagyok a legközelebb és pont.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Nov. 22, 2013 11:08 pm

/ja , és bocsi a szóhasználatért /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Szomb. Nov. 23, 2013 12:42 am

/mire gondolsz? Smile) szerintem engem zavar a legkevésbé, őszintén xDDDDD/

Player
Felvontam a szemöldököm és feltámaszkodtam az alkaromra.
- Már bocs, de ma épp elmenni készültem. - mondtam a lánynak. Hiszen így volt. - Ráadásul még csak kétszer feküdtünk le. - tettem hozzá.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Szomb. Nov. 23, 2013 3:32 am

Blacky
-Az mindegy hányszor. Ez pont elég volt -ingattam meg a fejem - Egyébként meg ma is csak akkor akartál elmenni amikor már úgy gondoltad hogy engem nem fogsz tudni befűzni - néztem a férfira, de csak a szemem sarkából.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Szomb. Nov. 23, 2013 11:59 am

Player
Vállat vontam.
- Ettől még te jöttél utánam. - mondtam a lánynak. Végül is igaza volt, de mégis mit várt?
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Szomb. Nov. 23, 2013 12:20 pm

Blacky
-De aztán ott is hagytalak - vontam vállat. Nem tudtam hogy jöhetnék ki most ebből győztesen.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Szomb. Nov. 23, 2013 12:29 pm

Player
Felnevettem.
- Akkor én vagyok hülye. - mondtam szarkasztikusan. - Nem is tudom, azt hittem, hogy ha már a folyosón elkezdesz vetkőzni, és előtte hozzám dörgölőzöl, az jelent valami olyasmit, hogy "ne menj el, kövess", de ha nem így van, akkor bocs. Tényleg én másztam rád. - tettem fel a kezem kicsit túljátszva.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Szomb. Nov. 23, 2013 12:47 pm

Blacky
Most legszívesebben hozzá vágtam volna valamit, de nem akadt erre alkalmas tárgy a kezembe.
-Tudod mit? Csak.......csak...fogd be és hagyj békén! - álltam fel az ablakból. Mérges voltam, de nem tudtam eldönteni hogy a férfira vagfy inkább magamra.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Szomb. Nov. 23, 2013 1:31 pm

Player
Elvigyorodtam, és biccentettem. Visszafeküdtem az ágyra, most éreztem igazán, milyen fáradt is vagyok.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Szomb. Nov. 23, 2013 2:50 pm

Blacky
Kimentem a szobából és becsuktam magam mögött az ajtót. A saját szobámban pizsamát húztam -rövid ujjú póló és melegítőnadrág - majd bekucorodtam az egyik fotelba a nappaliban, onnan néztem a tv-t. A műsor nem érdekelt, már nem is volt semmi normális, csak azért nem kapcsoltam ki hogy látszólag csináljak valamit.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 12:03 am

Player
Ahogy ott feküdtem, hamarosan elnyomott az álom. Érzékeltem még, hogy Blacky kimegy a szobából, de utána magába szippantott az álom.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 12:12 am

Blacky
Nem tudom meddig ücsörögtem a fotelban, de már kezdett hajnalodni amikor végül elaludtam. Csak úgy, összekuporodva, be sem voltam takarózva. Még mindig rosszul éreztem magam amikor elnyomott az álom, ennyi idő alatt sem tudtam megszabadulni a nyomasztó gondolatoktól.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 1:18 am

Player
Korán reggel keltem fel. Megdörzsölte az arcom, hogy kicsit felébredjek, majd felültem. Megkerestem az alsónadrágomat, és fölvettem, közben odakintről beszűrődött a hajnali nap fénye.
Ahogy kisétáltam, meglátta, hogy Blacky egy fotelban ülve alszik a nappaliban. Odasétáltam a tévéhez, ami még mindig ment, épp valami kisgyerekeknek készült rajzfilmsorozatot adtak. Kikapcsoltam a készüléket, és egy takarót terítettem a lányra, majd átmentem a konyhába kávét főzni.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 1:26 am

Blacky
Mikor felébredtem, az első amit észleltem az az volt, hogy be vagyok takarva. Mivel nem emlékeztem rá, hogy hoztam volna magamnak takarót, kicsit gondolkodtam rajta hogy hogyan kerülhetett rám. Aztán minden mást kizárva maradtam a legésszerűbb, mégis legérthetetlenebb variációnál...
Egy mozdulattal ledobtam magamról a takarót, kicsit nyújtózkodtam, majd felkeltem a fotelből. Nyúzottnak éreztem magam, kicsit elnyomtam a nyakam alvás közben és a közérzeemnek sem tettek jót a tegnap este történtek. Ahogy végigmentem a folyosón, megláttam Playert a konyhában, de inkább gyorsan el is tűntem onnan. Nem akartam a szeme elé kerülni, ahhoz túl kínosan éreztem magam. Inkább felöltöztem és egy doboz cigi társaságában felmásztam a tetőre.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Hétf. Dec. 02, 2013 10:11 pm

Blacky
Három szál cigivel később végül úgy gondoltam hogy egyelőre elég lesz. Még egy kicsit levegőztem a tetőn majd visszasétáltam az épületbe.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 1:57 am

Player
Hallottam, hogy Blacky visszajön. Mikor kiment, nem szóltam utána, de most kikiáltottam a konyhából.
- Jó reggelt! - mondtam, majd kihajoltam az ajtón. - Kész a kávé, ha kérsz - mondtam neki egyszerűen.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 2:03 am

Blacky
-'Reggelt! - biccentettem oda szigorúan a férfinak - Egy csésze kávé jól esne ... - jegyeztem meg majd nemes egyszerűséggel besétáltam mellette a konyhába , szinte rá sem nézve Playerre. Úgy döntöttem, nem firtatom többet a tegnapit, felesleges rágódnom rajta. Csak visszatérek a régi önmagamhoz és elfelejtem az egészet.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 2:18 am

Player
Biccentettem, és elővettem két bögrét, fél perccel később pedig odanyújtottam a lánynak a gőzölgő kávéját.
Mivel nem tudtam, mit mondjak neki - ráadásul nagyon úgy nézett ki, hogy nem akar beszélgetni velem, és ezen kívül miért is kéne feltétlenül beszélgetnünk? - csak ültünk ott, csöndesen. Igazából engem tökre nem zavart. Nem nagyon érdekelt, hogy a nő már megint berágott rám, ez igen gyakran előfordult.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 2:31 am

Blacky
Leültem az egyik székre és megvártam hogy a férfi kiszolgáljon. Igazából ez már majdnem rutinos volt ... Mikor megkaptam a kávémat, egyetlen szó nélkül, csendesen kezdtem iszogatni. Egyikünk sem mondott semmit , csak ültünk ott, mindketten a saját bögrénkkel. Nem zavart hogy nem beszélgetünk, most pont egy kis csendre vágytam. Miközben lassanként kiürítettem a kezemben lévő, gőzölgő bögrét, elgondolkodtam. Először is azon, hogy mit fogok ma csinálni. Amikor ezt elterveztem, hirtelen támadt egy ötletem. Gondoltam miért is ne, biztosan jó móka lesz ... Móka?! Komolyan? Ilyesmiken jár az eszem? Kezdek becsavarodni...
Mikor megittam a kávémat, felálltam és a mosogatóba tettem a kiürült bögrét.
-Ha történne valami fontos, a laborban leszek ... - jegyeztem meg, csak a szemem sarkából Playerre nézve mielőtt elhagytam volna a konyhát.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 2:40 am

Player
Mikor a lány mondta, hogy a laborban lesz, csak biccentettem. Ahogy elfogyott a kávém, visszamentem a szobámba. Ott aztán felöltöztem, majd elindultam kifelé. Úgy döntöttem, sétálok egyet a városban, hátha útközben akar valami ötletem, mit csinálhatnék aznap.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 2:52 am

Blacky
Ahogy megmondtam a férfinak is, lementem a laborba. Ez az alagsort takarta, amely tele volt a legmodernebb mechanikai és elektronikai felszereléssel. Emellett helyet kaptak itt újféle fegyverek, kísérleti stádiumban lévő pajzsszerkezetek és egyéb hasznos technikai vívmányok amelyek használatát még nem teljesen tapasztaltam ki. Leültem egy nagy asztal mellé egy magas bárszékszerű ülőalkalmatosságra és miután kesztyűt és védőszemüveget húztam, nekiálltam folytatni a legújabb kísérletemet. Már majdnem készen volt, alig pár finomítást és a tesztelést kellett csak elvégeznem. Azonban úgy saccoltam, hogy ezzel is egész nap elleszek.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 3:08 am

Player
Céltalanul sétálgattam, mivel nem tudtam semmit kitalálni, mivel üthetném el az időm. Szóval csak kikapcsoltam az agyam, és mászkáltam a városban. Egész kellemes volt, néha csináltam ilyet. Ilyenkor általában lementem a folyóhoz is, ahhoz az undorító, barna lustasághoz, ami kettészelte a várost. Most is arra vettem az irányt.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 3:21 am

Blacky
A finomra hangolás és a tesztelés valóban igénybe vették az egész napomat, de nem bántam, hisz az eredmény tökéletes lett. Emellett úgysem tudtam volna mást csinálni tehát ez volt a legértelmesebb időtöltés amit csak kitalálhattam. Mikor tényleg végeztem, már estefelé volt, talán hat óra is elmúlt. Kissé elnyúzottan és piszkosan lifteztem fel a lakószintre. Úgy döntöttem, veszek egy kiadós , forró fürdőt. A kádban ülve átgondoltam az estére szánt tervemet. Magamban mosolyogva bámultam a fürdőszoba plafonját és már alig vártam hogy olyat tegyek amit eddig még soha. Ugyanis elhatároztam hogy ma éjszaka kicsit kiruccanok és elmegyek bulizni. Nekem is jár egy kis lazítás ...
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 3:30 am

Player
Még bőven sötétedés után is az utcán voltam, de lassan hazaindultam. Közben azon kezdtem gondolkodni, mit csináljak az este...Nem mondhatnám, hogy túl fárasztó napom volt, szóval természetesen nem voltam álmos.
Mikor elértem az épületet, és fölmentem, furcsállva vontam össze a tekintetem.
Blacky nem volt sehol. Elgondolkodtam, hogy vajon még mindig a laborban van-e. Lenéztem oda is, de üres volt. Egyszerűen eltűnt. Elment otthonról.
Magamban elmosolyodtam. Szóval így állunk? Megfordultam, és becsuktam magam mögött az ajtót. Értem. Ez esetben...
Zsebre tettem a kezem, és visszamentem az utcára, majd balra fordultam, és (most már céltudatosabban) elindultam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 3:35 am

Blacky
[...]
Az estém remekül telt, minden úgy ment ahogy elterveztem, így csak másnap délelőtt értem haza. Látványos jókedvvel, félhangosan dudorászva indultam el a szobám felé ahogy kiléptem a liftből. Nem tudtam, Player otthon van-e de igazából nem is érdekelt. Ha igen, had lássa milyen jól szórakoztam, ha meg nem, csak annál jobb.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 2:52 pm

Player
[...]
Mondhatni normális volt az estém, vagyis olyan, amilyen általában lenni szokott. Mikor hazamentem, ledőltem aludni, arra keltem, hogy Blacky vidáman hazatévedt. Összehúztam a szemöldököm, mindig bosszantó volt, mikor jókedvű.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 3:03 pm

Blacky
A szobámban átöltöztem majd kimentem a konyhába hogy keressek valami ehetőt. Ma még nem ettem semmit és őszintén szólva kezdtem tényleg megéhezni. Kenyeret, vajat és felvágottat vettem elő , hogy szendvicset csináljak. Közben még mindig jókedvűen dudorásztam, de ez szinte fel sem tűnt, pedig nem volt jellemző rám.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 3:22 pm

Player
Mikor a nő nekiállt dudorászni a konyhában, először morogva a fejemre húztam a párnám, de mivel ez sem sokat segített, a hátamra feküdtem, és fáradt, mérges tekintettel méregettem a plafont. Miért is lakunk mi együtt?...- tettem fel magamban a kérdést, majd ledobtam magamról a takarót, és mogorván kimentem a konyhába.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 3:38 pm

Blacky
Mikor a férfi megjelent a konyhában, csak elvigyorodtam, látva milyen mogorva arcot vág.
-Jó reggelt! - köszöntem neki vidáman. Közben fogtam a tányéromat amin a kész szendvicsem volt és leültem az asztalhoz.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Csüt. Jan. 02, 2014 4:41 pm

Player
Vetettem egy rosszkedvű, villámló pillantást a lányra.
- Fölkeltettél. - mondtam neki szinte morogva, miközben a kávéfőzőhöz léptem. Még volt benne egy kis kávé tegnapról, amit föltettem melegedni.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 5:01 pm

Blacky
-Bocs - vetettem oda neki egyszerűen majd enni kezdtem. Nem igazán érdekelt a durcázása. Egy ideig csendben maradtam , szó nélkül reggeliztem, de aztán eszembe jutott valami.
-Hogy telt a tegnap estéd? - kérdeztem Playert vidám, csevegő stílusban. Kíváncsi voltam, fel tudom-e bosszantani egy kicsit.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Pént. Jan. 03, 2014 2:27 am

Player
- Jól - feleltem kurtán, miközben én is leültem az asztalhoz, a kávémmal. Nem szembe ültem a lánynak, hanem az oldalamat mutattam neki.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 2:37 am

Blacky
-Pedig nem úgy nézel ki ... - mondtam neki, majd egy kicsit békénhagytam, míg megettem a maradék szendvicsemet.
-Egyébként ....tudod mit? Igazam volt. Egy fiatal, szívdöglesztő pasival valahogy sokkal jobb érzés ágyba bújni ... - jegyeztem meg mikor befejeztem. Kényelmesen, hátradőlve ültem a széken és vidáman, könnyed hangnemben beszéltem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Pént. Jan. 03, 2014 4:08 am

Player
Csak vetettem egy szúrós tekintetet a nőre. Nem volt kedvem a hencegését hallgatni, főleg azok után, hogy épp pár perce ébresztett föl. Átkozottul idegesített.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 4:17 am

Blacky
Vigyorogva néztem vissza Playerre. Nagyon jól szórakoztam a viselkedésén. Közben eszembe jutott, hogy ez a jelenet általában fordítva szokott lejátszódni kettőnk közt, de nem bántam hogy most másképp alakult. Elgondolkodtam rajta hogy bosszantom még egy kicsit, de végül úgy döntöttem, hogy egyelőre békén hagyom, ha már miattam nem tudta kialudni magát. Felálltam és betettem a tányéromat a mosogatóba majd kifelé indultam a konyhából. Ahogy elhaladtam a férfi mögött, egyik kezemmel a hajába túrtam és kicsit felborzoltam.
-Lent leszek ... - vigyorogtam még rá majd tényleg elhagytam a helyiséget.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Pént. Jan. 03, 2014 10:52 pm

Player
Kimondhatatlanul irritált a nő viselkedése. Borzasztó volt. Totálisan felhúzta az agyamat, ilyen állapotban ittam meg a kávém maradékát. Ezután fogalmam sem volt, mihez kezdjek. Végül úgy döntöttem, hogy arra a fél órára, amíg beüt a kávé, visszafekszem az ágyba.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Pént. Jan. 03, 2014 11:04 pm

Blacky
Most is a laborba mentem, de ezúttal csupán egy halom terv felett ücsörögtem. Számba vettem, hogy mi mindent kell beszereznem a közeljövőben, hogy folytatni tudjam a legújabb kísérletemet és egy számítógép segítségével feltérképeztem hogy mit hol találok meg legközelebb. Egy anyag volt aminek a megszerzése nehezebbnek ígérkezett, de biztos voltam benne hogy meg fogom tudni oldani.
Mindezek után még gyakoroltam egy kicsit a legújabb játékszerem használatát amely a továbbfejlesztett verziójának előállítására készültem, majd bő két órával azután hogy lejöttem a laborba, úgy döntöttem, inkább felmegyek és lazítok egy kicsit.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Laguna Szomb. Jan. 04, 2014 4:38 am

Player
Egész jó volt, vissza tudtam aludni, ám egy pár órával később fel is ébredtem, valószínűleg a kávé miatt. Mivel éreztem, hogy már csak nyúzott vagyok, de aludni nem tudok, ezért egy sóhajjal kikászálódtam az ágyból.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Banci Szomb. Jan. 04, 2014 8:35 am

Blacky
A nappaliba mentem és leültem a kanapéra. Kényelmesen elhelyezkedtem majd bekapcsoltam a TV-t. Mostanra kicsit lelohadt a jókedvem, már nem voltam olyan szokatlanul vidám, de még mindig feldobottabb voltam a szokásosnál. Félig fekvő helyzetben kapcsolgattam a tévét, valami nézhetőt keresve.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Jún. 16, 2014 12:01 am

/Na akkor itt lesz valami? Very Happy/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Weekday: Heroes - Page 6 Empty Re: Weekday: Heroes

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.