Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Youngsters

+3
Emma Meadow
Banci
Laguna
7 posters

2 / 20 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 10:17 pm

Matt
Jót beszélgettünk miközben megittuk a kávénkat. Szimpatikus volt a fiú, hamar összebarátkoztam vele, bár néha eszembe jutott amit tegnap csinált és ilyenkor kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsolatnan, de ezt igyekeztem nem mutatni.
Miután elhagytuk a kávézót, sétáltunk egyet a városban. Remekül éreztem magam miközben sorra jártuk London nevezetességeit. Végül a Big Bennél kötöttünk ki, már sötétedett és az eső is esett, viszont csak egy esernyőnk volt.
-Én is! - mosolyogtam vissza kicsit bátortalanul a fiúra mikor megszólalt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 10:18 pm

Alain
- Akkor átjössz valamikor? - kérdeztem mosolyogva tőle. Szerettem volna minnél hamarabb újra találkozni vele.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 10:22 pm

Matt
-Persze! - feleltem, kicsit szélesebben elmosolyodva. Szerettem volna mergismerni a fiú lakótársát és a barátaikat, kihagyhatatlannak tűnt a meghívás.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 10:24 pm

Alain
- Szuper! Akkor...Mikor lenne kedved? A srácok minden hétvégén próbálnak, meg néha hétköznap is. - mondtam. Holnap szombat, legyen a szombat, kérlek érjen rá szombaton...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 10:30 pm

Matt
-Akkor ...-itt kicsit elgondolkodtam- ...mondjuk holnap? -néztem fel a fiúra amikor magamban megbizonyosodtam róla hogy holnap nincs programom.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 10:36 pm

Alain
Széles mosoly terült szét az arcomon.
- Rendben, kijövök eléd a parkhoz, oké? - mondtam neki szinte ragyogva.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 10:37 pm

Matt
-Jó! - egyeztem bele mosolyogva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 10:42 pm

Alain
Elmosolyodtam.
- Akkor négykor? - kérdeztem.


A hozzászólást Laguna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 26, 2013 8:33 pm-kor.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 10:45 pm

Matt
-Négykor - biccentettem még mindig mosolyogva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 10:53 pm

Alain
Boldogan mosolyogtam, és közben mélyen a fiú szemébe néztem. Most nem hajoltam oda hozzá, valahogy nem tudtam, meg merjem-e tenni. Bizonytalan voltam, pedig ilyen nagyon ritkán volt velem. Vagy inkább csak ritkán gondolkodtam rajta, hogy elbizonytalanodjak-e....
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 11:00 pm

Matt
Egy ideig csak álltunk , egymás szemébe nézve. Nekem ez egy kicsit fura volt, nem tudtam mire vélni, de sokáig nem fordultam el. Aztán amikor mégis megtettem, indultam volna , de leesett hogy még mindig az esernyő alatt állunk. A fiúnak háttal torpantam meg , pont mielőtt kiléptem volna az ernyő alól.
-Alain ..... -szólítottam meg a sràcot halkan - ...esik -tettem hozzá , egy rövid szünetet követően. Ezzel csak azt akartam jelezni hogy nem tudom itthagyni, különben fél perc alatt bőrig áznék.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 11:04 pm

Alain
Kinéztem az esernyő alól.
- Jaj...ööö..Igen. - mondtam. - Tessék, itt az esernyő. - nyújtottam át a fiúnak a cicás esernyőt mosolyogva.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 11:06 pm

Matt
Meglepetten néztem a fiúra, aztán csak megráztam a fejem.
-Nem vihetem el. Ez a tiéd. Nehogy már te ázz el!-adtam vissza neki az esernyőt.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 11:07 pm

Alain
- Ugyan már, nekem nem baj. Nem lakom messze, és amúgy is szeretek elázni. - vontam vállat vigyorogva, és újra a fiú felé nyújtottam az esernyőt.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Nov. 24, 2013 11:07 pm

Név: Nathaniel (NateGoodwell
Nem: férfi
Kor: 21
Tulajdonságok: Vidám, jó humorú, néha kicsit gúnyos, remek zongorista, a hangja is egész jó, bátor, igyekszik mindig erősnek mutatkozni, de valójában elég érzékeny fiú, bár ezt kevesen tudják.
Történet: Az anyja örökbe adta, amikor megszületett, egy bigott vallásos család fogadta be őt, igazából sose szerették őt, csak mivel Istennek tetsző cselekedetnek tartották, hogy felneveljenek egy árvát, felnevelték. Tizenhét évesen a  fiú, majdnem beleőrült a nevelőszülei fanatikusságába és elmenekült otthonról. Sok "barátja" padlóján aludt már, rászokott a cigire és komolyabb dolgokat is kipróbált már. Aztán három fiúval bérelt kisebb házat, akikkel összebarátkozott és együtt zenéltek a garázsban. Végül leszokott a dohányzásról és csak akkor szív el egy-egy szálat, ha nagyon ideges.
Kijátszó:Emma Meadow


A hozzászólást Emma Meadow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 25, 2013 1:28 pm-kor.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 11:11 pm

Matt
-Nem. Ezt nem hagyhatom - ellenkeztem továbbra is. Nem akartam hogy miattam ázzon el, amikor övé az esernyő.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Vas. Nov. 24, 2013 11:15 pm

(sexyboooooooooyxDDDDD csakazuccsúképen, cöh :PPPPPP♥)

Alain
Felnevettem, és egész egyszerűen a fiú kezébe nyomta az esernyőt, majd gyorsan lekaptam egy rövid smacival.
- Holnap találkozunk! - integettem neki mosolyogva, mikor már kiléptem az esőbe, és elindultam hazafelé.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Vas. Nov. 24, 2013 11:19 pm

Matt
Már megint azt csinálta. És én már megint teljesen lefagyva maradtam ott egyedül, el sem tudtam köszönni. Néztem ahogy a fiú eltűnik a sötétben majd felsóhajtottam és hazaindultam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Vas. Nov. 24, 2013 11:28 pm

/xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD csak most csak neked/

Név: Richard (Rick) Speedy
Nem: férfi
Kor: 25
Tulajdonságok: Vidám, néha vicces, nagyszájú, nem annyira okos, de nem is olyan buta, mint amilyennek tűnik, igazából jó fej bár bunkónak tűnik, a szőrős külső érző szívet takar. Azért igazi nőcsábász, bár inkább a külsejével hódít nem a bókjaival. Negyven után már nem számolta a trófeáit.
Története: Amióta az eszét tudja gitározik és igazi rossz fiú. Dohányzik, amikor épp nem iszik. Amikor épp nem részeg, vagy nincs beállva egész jókat lehet vele beszélgetni. Két fiúval bérel egy albérletet, aminek a garázsában zenélnek. Ő gitározni szokott és olyan dalokban énekelni, ahol üvölteni kell. A nő akit a legjobban szeret a két hónapos macskája Nessy. Ő az egyetlen lény a Földön akivel még sose kiabált...
Kijátsszó: Emma Meadow
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 9:33 am

/még tuti h változtatok legalább a történeten de nem bírtam ki délutánig:

Név: Abigail (Abbie) Stevenson
Nem: lány
Kor: 18 év
Tulajdonságok: Vidám, nevetős, eleven lány, az a fajta akit sosem lehet szomorúnak látni, akkor sem ha belül teljesen össze van törve. Mindig mosoly mögé rejti a bánatát, csak az veszi észre rajta hogy valami bántja aki jobban ismeri. Általában az élet napos oldalát nézi, fel sem veszi a rossz dolgokat, próbál mindent elviccelni. Kicsit kislányos, éretlen, de ha kell nagyon komoly és felelősségteljes tud lenni. Nem szószátyár, nem beszél feleslegesen, tudja mikor kell kinyitnia a száját. Nagyon jó barát, olyan aki meghallgatja mások problémáit és segíteni is próbál rajtuk, mindig lehet rá számítani. Szorgalmas és kitartó, nehéz eltántorítani a céljától, ugyanakkor jól alkalmazkodik különböző helyzetekhez és emberekhez, mindenhol megtalálja a helyét.
Imádja a zenét, mindent meghallgat a klasszikustól a modern techno és metál számokig , ritkán találni olyan dalt ami nem tetszik neki. Nagyon szép hangja van, szeret énekelni, de inkább csak amikor egyedül van. Kisebb korában tanult gitározni , még mindig emlékszik egy-két dologra, de ritkán fog hangszert a kezébe.
Szeret társaságban lenni, bárkivel megtalálja a közös hangot. Nem cigizik és nem iszik alkoholt, de az nem zavarja ha a körülötte lévők viszont igen.
Egyéb: Steve húga
Történet: Jelenleg pincérnőnek tanul, még három éve van hátra az iskolában. A bátyjával nagyon jó a kapcsolata, sok időt töltenek együtt, Abigail sokszor elkíséri a testvérét a zenekari próbákra is.
Kijátszó: Banci
 /


A hozzászólást Banci összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 25, 2013 5:22 pm-kor.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 10:16 am

/stipi stopi! by Nate Razz /
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 10:19 am

/Öhm... mi a terv, hogyan hozzam a fiúkat?/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 10:57 am

/majd meglátod, ha hazaértem behozlak titeket!Smile)/
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 11:44 am

/ Nate első két képét csak nekem nem nyitja meg? *kétségbeesett* /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 12:59 pm

/nekem sem nyitja meg, de nem is azok a lényegesek :PP xDD./
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 1:03 pm

azóta javítottam
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 1:27 pm

Nem jó...otthonrôl kijavítsam majd?
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 2:42 pm

Én javítottam rajta, nekem most jól beadja Smile
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 2:45 pm

Nekem eddig is beadta.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 2:47 pm

/Nekem telefonon most se, tabon meg eddig az oldalt adta be most meg magát a képet ..../


A hozzászólást Banci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 25, 2013 2:51 pm-kor.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 2:49 pm

/jaj elfelejtettem a /-eket /
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 2:49 pm

/Az oldal/kép-es dolgot eddig is kijavítottam x'D/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 2:52 pm

/ most mikor hazajöttem nekem akkor is az oldalt adta be Razz de mindegy, most jó, nem hisztizek többet xD /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 3:06 pm

/mindegy.. jólvanezígymár! Nate az Christian Razz XDD/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 3:09 pm

/ ??? xd ezt most nem értettem :") /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 3:24 pm

/ó semmi-semmi - játszani akarok xO/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 3:25 pm

/ és megértetteeeeem :DDD eszembe jutott ^^ (én is játszani akarok!Very Happy) /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 5:17 pm

Név: Steve Stevenson
Nem: férfi
Kor: 27 éves
Tulajdonságok: A csapat rangidős, és talán legkomolyabb tagja. Lázadó, talán kicsit magának való, külső szemlélők felé kellemetlen és bunkó alak, de igazából nem ilyen. Sokáig képes megőrizni a hidegvérét (vagyis ritkán üt, de akkor nagyot :PP). A haverjaival nagyon jó kapcsolata van, megfelelő társaságban szórakoztató tud lenni - persze a maga módján. Azért szeret másokon gúnyolódni, vagy "lecsapni a magas labdákat", kedvenc elfoglaltsága egy-egy jól eltalált beszólással égetni egyes másik bandatagokat (khm, egyenlőre nem mondok neveket :PP). A húgát nagyon szereti, és bármikor megvédi bármitől. Vagy bárkitől. A szüleit (és úgy általában a felnőtteket) egyenesen lenézi. már többször is felajánlotta volna Abigail-nek, hogy költözzön hozzá, de mivel a lakást két másik sráccal osztja meg, ezért inkább soha nem is vetette fel a dolgot. Ellenben annak örülne, ha Ramona és Alain befogadnák a lányt.
Több állása van, minden második hétköznap délelőtt egy hangszerboltban van eladóként, esténként pedig egy bárban csapos - a barátait kitiltatta a bárból, mert nem hagyták dolgozni. Hétvégenként szabad, ilyenkor a bandával szoktak zenélni a lakásuk pincéjében, amit szintén bérelnek. A pár év alatt, amióta a helyiséget használják, már teljesen hangszigetelték azt, ezért a lakóktól már nem érkezik (annyi) panasz.
A többieket gimiből, a bárból vagy bulikról ismeri, Rick, Nate, Ramona, és Alain a legjobb barátai - bár ő mindig csak haverokként emlegeti őket. Másokkal szinte alig áll szóba. A lakásra elég kényes, próbál viszonylag rendet tartani, vagyis ha a földre hánysz, takarítsd föl, ha kiöntöd a piád, mosd föl, ha mellészarsz, te szeded össze.
Tizennégy éves kora basszusgitározik, és mellette énekel is. Kicsit rekedtes, de nagyon jó hangja van, ő a banda frontembere. Szabadidejében számokat szokott írni, amiben azért a többiek is tudnak neki segíteni.
Egyéb: A The Sardonic Ferrets alapítója.
Történet: Másodikos gimis korában részmunkaidős állást szerzett és egy albérletet, mert már nem bírta elviselni a szüleit. Csak a húga miatt látogatott haza. Rick-et a gimiben ismerte meg, beszállt a bunyóba, mikor a srácra rátámadott több másik. Először utálta Rick-et, de aztán valahogy haverok lettek. Nate-el a bárban találkozott először, a fiúnak nagy szerepe volt abban, hogy "kiérdemeljék" a kitiltást. Azért már együtt laknak egy ideje, és bár Steve nem igazán szokta a tudtukra adni, azért nagyon bírja a barátait. Ramonával a neten ismerkedett meg, még mielőtt a lány Londonba költözött volna, és az ő kapcsán találkozott először Alainnel is. A banda ötlete nem az ő fejéből pattant ki elsőnek, de ő volt az, aki konkrétan megalapította a The Sardonic Ferrets-et. Neki köszönhetik a próbahelyiséget is, ő dumálta rá a gondnokot, hogy adja ki nekik a pincét.
Kijátszó: Laguna
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 5:47 pm

Alain
Mire hazaértem, természetesen totálisan eláztam, de nem bántam. Mosolyogva cuppogtam föl a lépcsőn a legfelső emeleti lakáshoz. Ahogy haladtam, úgy lett egyre lepukkantabb minden, míg végül (két lakatlan emelet után) elérkeztem a kopott, szürke ajtóhoz. Eredetileg valószínűleg ilyen padlásszerű tároló lehetett, nem is volt rendesen leszigetelve, de legalább olcsón adták ki, és nem ázott be.
Más a lépcsőn hallottam a lakásból szóló Fall Out Boy-t, ezért tudtam, hogy Ramonát otthon találom. Mosolyogva léptem be, és levettem csurom vizes kabátomat és cipőmet.
- Heló! - ordítottam túl a zenét, majd beljebb mentem.
A szűk előszoba után egy nagyobb, egybenyitott térbe érkeztem. Ez volt a nappali-konyha-vendégszoba. Középen egy kopott kanapén, meg pár földre dobott nagyobb párnán ott ült egy kisebb társaság.
- Heló srácok. - köszöntem vidáman a csapatnak, mire felém fordultak és visszaköszöntek. Mindenki ott volt, Nate, Rick, Steve és még Abbie is. Ramona épp a konyhában volt, odasétáltam hozzá és adtam egy puszit az arcára. - Hali. - köszöntem neki vidáman, és közben belenéztem az előtte lévő edénybe. Épp spagettit csinált, amire felcsillant a szemem. - Ú, szuper! Még nem maradtam le. Mindjárt jövök, csak átöltözöm! - mentem el jókedvűen. Hamar megtörölköztem a fürdőszobában, a vizes ruháimat kiraktam száradni, utána gyorsan belebújtam egy szürke melegítőfölsőbe és sötétkék mackónadrágba. Még mindig széles mosollyal az arcomon, kezemben egy kis törölközővel mentem vissza a többiekhez. Lehuppantam közéjük egy párnára, és szembefordultam a rám szegeződő tekintetekkel.
Ramona felvont szemöldökkel, kicsit fáradtan nézett rám. Úgy tűnik, a fiúk már egy jó ideje boldogították.
- Merre jártál? - kérdezte tőlem. - ...És hol az esernyőm? - tette hozzá.
Elpirultam.
- Ömm...Hát, ez egy elég...érdekes történet... - mondtam megdörzsölve a vizes tarkómat a törtölközővel.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 6:03 pm

Abbie
Ramonáéknál voltunk, szinte az egész délutánt ott töltöttük. Nagyon jól elvoltunk, sokat szórakoztunk. Imádtam ezt a társaságot, mert mindig mindenki olyan vidám volt és annyit nevettünk. A bátyám barátia mellett egyszerűen lehetetlennek tűnt unastkozni.
Amikor Alain hazaért, viszonylag nyugi volt, abból a szempontból hogy éppen mindenki nyugton volt. Én Steve ölében ültem a kanapén, nem volt kedvem párnát hozni magamnak. Vidáman köszöntem az érkező fiúnak, aztán észre vettem hogy mennyire elázott, amin megint csak egy jót mosolyogtam. Azt hittem nem vitt magával ernyőt, de mikor Ramona rákérdezett, már kíváncsi voltam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 6:33 pm

Nate:
Épp a kanapén feküdtem Steve és a húga mellett, a kanapé széléről lelógatva a lábat, és a mutatóujjamon pörgettem a kulcsaimat, amikor Rick közeledett. A kezében sör volt mi más, és hatalmasat ásított.
-Húzz odébb! - kiáltott rám a maga módján még kedvesen. Eltettem a kulcsomat és felültem, azután ő ledobta magát mellém.
-Mondd Rick, ez hányadik söröd ma? - egészen lassan fordult felém és elgondolkodva a plafont bámulta, azután vállat vont. 
- Még csak a ötödik... - megcsóváltam a fejemet és felálltam, ekkor érkezett meg Alain.
-Szia! - köszöntem a fiúnak, azután zsebre vágtam a kezemet és érdeklődve hallgattam a fiú magyarázatát.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 6:40 pm

Alain
Csak csöndesen ültem, és néztem a srácokra. Ők meg vissza rám...
-Alain.... - szólalt meg Ramona kicsit türelmetlenebbül, de kíváncsian.
- Oké... - sóhajtottam. - Találkoztam Matt-el. - hajtottam le a fejem, és közben igencsak elpirultam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 6:46 pm

Abbie
Érdeklődve fordultam meg a bátyám ölében, hogy szemben legyek a beszélgetéssel. Persze arra figyeltem, hogy Steve lásson tőlem, azért nem akartam aggatni neki. Várakozón , szinte sürgetően néztem Alaint, kíváncsi voltam az egész sztorira.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 6:46 pm

Nate:
Kérdőn felvontam a szemöldökömet, azután fel is tettem a bennem megfogalmazódott kérdést.
-És, mi történt?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 6:53 pm

Alain
- Háát....Nem igazán emlékszik rám... - mondtam. - Na jó, totálisan nincs képben semmivel.
- És gondolom nem sötétítetted fel. - nézett rám Ramona, mire megcsóváltam a fejem.
- Nem nagyon... - mosolyodtam el kínosan.
- Teljesen elfelejtette, hogy mi volt veletek? - kérdezte Steve érdeklődve. már amennyire tőle tellett.
- A nevemre sem emlékezett. - néztem rá.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Banci Hétf. Nov. 25, 2013 7:00 pm

Abbie
Nehezen tudtam elhinni amit a fiú mondott. Màrmint ....még csak filmekben láttam olyat hogy valaki elfelejt mindent, de nekem ott sem tűnt életszerűnek a dolog. Erre most itt van ez.
-Durva... - jegyeztem meg halkan, elhúzva a számat -De...ez most rossz vagy jó? - kérdeztem mert természetesen azonnal eszembe jutott valami pozitívum ebben az egészben.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 7:02 pm

Alain
Vállat vontam és elmosolyodtam.
- Véégül is egész jó, ha úgy vesszük... - mondtam kicsit elhúzva. - Ja, és holnap eljön a próbára.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 7:06 pm

Nate:
-Akkor jól fogunk játszani! - mosolyodtam el. De hirtelen eszembe jutott valami rossz.
Ne derüljön ki, vagy történjen valami, hogy ne kelljen kiderülnie. Komolyan! Még Alain is jobb nálam!
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Laguna Hétf. Nov. 25, 2013 7:11 pm

Alain
- Ájájájájájájáj! - emelte fel a kezét Steve. - Al, most azt akarod, hogy viselkedjünk úgy, mintha nem ismernénk őt?
Nagy cicaszemeket meresztettem rá.
- Igen...Az jó lenne...Ha nem baj....
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Nov. 25, 2013 7:14 pm

Nate:
Halkan felnevettem.
-Szóval ez lesz az új első randitok? - kérdeztem vissza. Persze, szívesen segítettem a fiúnak.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Youngsters - Page 2 Empty Re: Youngsters

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 20 oldal Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.