Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter 8 - Voldemort örököse

+5
Lau
Laguna
Graceful
Banci
Emma Meadow
9 posters

4 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 16, 2013 11:40 am

Perselus:
-És mit akar tenni ezek után? - kérdeztem fegyelmezetten, csupán, mert érdekelt.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Pént. Aug. 16, 2013 11:45 am

Eric
Tanácstalanul megcsóváltam a fejem.
- Fogalmam sincs...Nem szabadna senkinek megtudnia, igaz?
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 16, 2013 12:46 pm

Perselus:
-Nem, de a Roxfortban nincsenek titkok! Ezt bizonyára már tudja - feleltem neki.
-Én elkerülném a nyilvánosságot. Az igazgatónő biztosan mesélte a történetemet. Suttogtak rólunk, de mi kerültük a nyilvánosságot, egy évig volt ez a nehéz helyzet, a sok titkolózás, aztán már vége volt. Nem kellett titkolózni, hiszen az életünknek is vége volt - suttogtam a el a történet végét.
-Nehéz titkolózni, de nem lehetetlen.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Pént. Aug. 16, 2013 12:54 pm

Eric
Nyeltem egyet, és bólintottam.
- Titokban tartjuk. Solina miatt.. - mondtam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 16, 2013 1:00 pm

Perselus:
Felvontam a szemöldökömet.
-Solina miatt? - kérdeztem vissza. Azt hittem, inkább Jamsen miatt kellene. Bár akkor régen én is Lily miatt tartottam titokban, de a sötét nagyúr hibájából. Ha akkor megtudja, akkor Lily veszélyben van...
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Pént. Aug. 16, 2013 1:28 pm

Eric
- Nem akarom, hogy az egész iskola róla beszéljen. - magyaráztam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 16, 2013 1:45 pm

Perselus:
Még inkább felvontam a szemöldököm.
-Ha elmondta annak a kelekótya barátnőjének, Caseynek, akkor rövidesen így is úgy is az egész iskola róla fog beszélni! - tájékoztattam, teljesen tárgyilagosan.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lau Szomb. Aug. 17, 2013 12:04 am

Casey:
-Hát... kétlem, hogy ezt csak úgy ki lehet magyarázni -ingattam a fejem. -Ezért még bajba kerülhet a Prof. Ki is rughatják.

Lau

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2013. Aug. 01.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 17, 2013 12:08 am

Solina
Megijesztett amit Casey mondott.
-De....már csak nem. McGalagony nem olyan szigorú. Ugye? Na meg ...lehet hogy Piton tartja a száját.... - mondtam reménykedve. Nem bírtam volna ki ha miattam rúgják ki a professzort.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lau Szomb. Aug. 17, 2013 12:19 am

Casey:
-Öh... hát azt tudod, hogy Piton professzorral kapcsolatban elfogult vagyok, mellesleg rossz értelemben, szóval róla inkább nem nyilatkozom. De abban igazad van, hogy McGalagony-al kapcsolatban igazad lehet. Mondjuk azt gondolom te is tudod, hogy ezt a viszonyt sokan nem fogják jó szemmel nézni.

Lau

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2013. Aug. 01.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szomb. Aug. 17, 2013 9:32 am

Solina
Bólintottam.
-De ha nem tudnak róla, nem is nézhetik rossz szemmel, nem igaz? -néztem Caseyre -Vagyis ...szeretném titokban tartani. Legalábbis egyelőre. - mondtam majd tartottam egy kis szünetet -Tehát ígérd meg hogy senkinek nem mondod el! Jó?
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 20, 2013 6:09 pm

Eric
Megcsóváltam a fejem.
- Remélem, nem... - mondtam, de teljesen igazat adtam Pitonnak.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 20, 2013 6:25 pm

Perselus:
Kihúztam magamat és csöndesen válaszoltam.
-Tőlem nem fogja senki megtudni - ígértem.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Kedd Aug. 20, 2013 6:34 pm

Eric
A professzorra néztem.
- Köszönöm, professzor. - feleltem neki halkan. Hálás voltam neki, hogy megtartja ezt a titkunkat..
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 20, 2013 10:57 pm

Perselus:
-Köszönje Lilynek!-mondtam kisvártatva azután elindultam az ajtó felé.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 20, 2013 11:17 pm

Solina
Casey lelkére kötöttem hogy tartsa a száját és ő megígérte hogy nem árulja el senkinek a dolgot. Habár neki kicsit nehezen hittem el, de próbáltam bízni benne. Ezután nem sokkal ott hagyott mert megjött Rob és volt valami programjuk kettesben. Mikor egyedül maradtam, úgy döntöttem, hogy inkább sétálok egyet. Hátha összefutok a professzorral.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szer. Aug. 21, 2013 12:21 am

Eric
Mikor Piton elment sóhajtottam és elindultam megkeresni Solinát. Beszélnem kellett vele...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 21, 2013 12:27 am

Solina
Elmentem a könyvtár előtt majd le a Nagyteremhez és vissza az első emeletre. Közben minden sarkon reménykedve fordultam be, hátha Jamsen tanár úr épp szembe jön.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szer. Aug. 21, 2013 12:36 am

Eric
Sokáig bolyongtam, míg egyszer csak megláttam a lányt az egyik folyosó végén. Utána szóltam, és meggyorsítottam a lépteimet. Senki nem volt ott rajtunk kívül.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 21, 2013 12:41 am

Solina
Amikor utánam szólt, nagyot dobbant a szívem. Azonnal megálltam és hátra fordulva bevártam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szer. Aug. 21, 2013 12:58 am

Eric
Mikor odaértem a lányhoz automatikusan körülnéztem, majd mikor nem láttam senkit megfogtam a kezét és egy ajtón belépve magammal húztam egy tanterembe. Becsuktam az ajtót. Csak ekkor néztem rá újra.
- Bocsánat, csak nem akarom, hogy... - mondtam kicsit zavartan.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 21, 2013 1:03 am

Solina
Kicsit meglepődtem amikor behúzott egy terembe de amikor láttam hogy milyen zavart, elmosolyodtam.
-Semmi baj, megértem - mondtam neki nyugtatóan.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Szer. Aug. 21, 2013 1:16 am

Eric
Leültem egy padra, és őt is leültettem magam mellé.
- Solina, én...Nem tudom, mit mondhatnék. - mondtam, és zavaromban megigazítottam a szemüvegem. - Ez...egy furcsa helyzet, amiben vagyunk...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Szer. Aug. 21, 2013 1:21 am

Solina
-Ez kétségtelen -helyeseltem - De ...akkor most pontosan milyen helyzetben is vagyunk? - kérdeztem mert még mindig nem értettem teljesen. Kicsit össze voltam zavarodva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Pént. Aug. 23, 2013 8:15 pm

/áááá imádom őket! <3/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Pént. Aug. 23, 2013 8:18 pm

/annak örülök Very Happy /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Vas. Aug. 25, 2013 10:48 pm

Eric
Ránéztem, majd zavartan megcsóváltam a fejem.
- Én nem tudom....Mi.....Én..... - felsóhajtottam. - Nézd, Solina, és...nem szeretném, ha bármi kiderülne ebből a dologból...Miattad. Tudod, milyen következményekkel járna, ha ez...kiderülne, és  a diákok fülébe jutna.....Én....nem szeretném, ha ez megtörténne.... - mondtam.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Vas. Aug. 25, 2013 11:01 pm

Solina
Végig figyeltem ahogy beszélt. Jól esett hogy engem akar védeni. Mikor végigmondta, csak zavartan bólintottam és lesütöttem a szemem.
-De ez most......akkor ... - próbáltam volna kifejezni magam, de beletört a bicskám. Még mindig nem teljesen fogtam fel hogy mi is történik.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Hétf. Aug. 26, 2013 10:36 pm

Lucien

Remek. Legalább ezen túljutottam végre. Hm... Soha nem jártam még itt, mégis pontosan ismerem a kastély minden zegét-zugát, hiszen az összes felmenőm ide járt, amióta csak megalapították az iskolát. Hányszor kellett végighallgatnom, hogy a Roxfort így, a Roxfort úgy... Nem értem, apám miért ragaszkodott ahhoz, hogy itt is elvégezzek egy évet, amikor a beauxbatoni vizsgák is vannak olyan kemények, mint az itteniek. Azt sem tudom, én miért hagytam magam rábeszélni. Mindegy. Eljöttem, örülhetnek, hurrá.
Öt percig sem tartott, mire leértem ide, a klubhelyiség bejáratához. Valamivel komorabb volt ez a hely, mint Franciaországban, de azért megvolt a maga sötét hangulata. Azt pedig szerettem, ha valami kilóg a sorból.
Egy darabig néztem a kígyót - milyen meglepő -, azután felsóhajtottam.
- Méregfog - közöltem a jelszót, mire feltárult a bejárat.
Ahogy azt apámék beszámolójából tudtam, zöldes derengés fogadott. Meg a kényelmes, bőr fotelek, puha szőnyegek, fényűző lámpások. Semmi változás a leírtakhoz képest. Ha akartam volna, még apám, a nagyapám, vagy Lucius hajszálait is megtalálhattam volna. Kiszemeltem magamnak egy kanapét, s azzal a néhány, kíváncsian méregető diákkal, akik a klubhelyiségben voltak, mit sem törődve kényelembe helyeztem magam, és vártam a professzort.

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Hétf. Aug. 26, 2013 10:53 pm

Név: Lucien Malfoy
Nem: férfi
Kor: 17 év
Faj: varázsló
Tulajdonság: külsőre tipikus Malfoy. Amúgy nagyravágyó, flegma, öntelt és öntörvényű.
Történet: Scorpius és Rose Malfoy fia, akiben kiütközött a generációk óta csak lappangó aranyvérmánia; mivel megveti a szüleit, saját kérésére a Beauxbatonba járt. Ám apja kérésére el kell végeznie másfél évet a Roxfortban is. 
Kijátszó: Lucien Malfoy
Ház: Mardekár

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Aug. 26, 2013 11:01 pm

Marcus:
Tanítás után lepakoltam a szobánkban a holmimat és utána a klubhelyiség felé mentem, ugyanis ki akartam menni és megkeresni Julyt.
A tervembe közbeszólt az, hogy a húgom nem bírt a jóslástan házijával és segítettem neki összeírni valamit, aminek Trelawney örül.
Épp végeztünk volna a feladatokkal, amikor egy számunkra ismeretlen fiú lépett be a klubhelyiségbe. Fogalmam sem volt róla, hogy ki ő és, hogy mit keres itt, de nem volt nehéz kitalálnom, hogy van valami köze a hírhedt Malfoyokhoz. 
Sokáig figyeltem érdeklődve, de aztán a húgom elhagyta a klubhelyiséget, azt mondta Nikolával találkozik - mostanában egyre többször -, ezért én egyedül maradtam és odaléptem az új fiúhoz.
-Szia, új vagy itt? - tettem fel a teljesen fölösleges kérdést.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Hétf. Aug. 26, 2013 11:07 pm

Lucien
Tudtam, hogy valaki előbb vagy utóbb megszólít.
- Mit gondolsz? - kérdeztem vissza, miután végigmértem. Túl barátságos volt a mosolya.

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 26, 2013 11:15 pm

Eric
- Ez titok. - mondtam a lánynak, majd nagyon finoman elmosolyodtam, majd a szememet félresütve megfogtam a kezét.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 26, 2013 11:20 pm

Solina
Mikor megfogta a kezem , furcsán górcsbe rándult a gyomrom.
-Értem...-feleltem halkan, még mindig lefelé nézve miközben ráfogtam a kezére.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 26, 2013 11:46 pm

Eric
Zavartan elengedtem a lány kezét.
- Én...bocsáss meg nekem... - mondtam a lányra nézve. - Remélem, hogy ez...hogy ez neked nem...rossz...
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Hétf. Aug. 26, 2013 11:53 pm

Solina
-Rossz? - kérdeztem halkan, egy pillanatra felnézve majd ismét lesütöttem a szemem -Ez...egyáltalán nem rossz. Csak ....kicsit még furcsa. -motyogtam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Laguna Hétf. Aug. 26, 2013 11:57 pm

Eric
Elmosolyodtam.
Ekkor lépteket hallottam a folyosón, és arra kaptam a fejem.
- Jobb lenne, ha mennénk. - néztem a lányra, miközben leugrottam az asztalról.
Laguna
Laguna

Hozzászólások száma : 2340
Join date : 2013. Aug. 04.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Banci Kedd Aug. 27, 2013 12:00 am

Solina
Egyetértően bólintottam majd én is leszálltam az asztalról és a profeszor mellé álltam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by lovak45 Kedd Aug. 27, 2013 9:17 am

/Na itt hogy állunk? Smile Tudok csatlakozni ide? Smile)/

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 9:52 am

/Paci, még mindig ott a 16 éves Angie-d akivel bárhova mehetsz, délután van/

Marcus:
A fiú nem volt túl barátságos, ez alátámasztotta a sejtésemet.
-Marcus Piton - nyújtottam kezet neki. Nem tudtam, hogy elfogadja-e, vagy egyáltalán, hogyan reagál a nevemre. Többen azok közül, akik ismerték a régi Perselus Pitont, vagy a családjuk ismerte, megdöbbentek, hiszen ő meghalt '98-ban.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by lovak45 Kedd Aug. 27, 2013 10:01 am

/Okok. Smile Köszi. Smile És van valaki akihez csatlakozhatnék? Mert akkor odamennék. Smile (am még 1x boldog szülinapot! El se hiszem hogy már ilyen öreg vagy. XD )/

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 11:30 am

/köszi paci xDD Ha gondolod csinálhatsz valami rosszat és Pitonnal leb*szhatlak ~ amúgy melyik házba jársz?/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by lovak45 Kedd Aug. 27, 2013 2:18 pm

/Ugyan! Very Happy Bármikor. xD OKé. :DDD Honnan tudtad, hogy egy minden vágyam? xD Am. Griffendél. Smile/

lovak45

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2013. Jul. 26.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Kedd Aug. 27, 2013 4:02 pm

Lucien
Felvontam a szemöldököm. Hja, tipikus, semmitmondó Malfoy reakció. Piton... Alaposabban megnéztem magamnak a fiút. Elég sok dolgot tudtam egy Perselus Piton nevezetű illetőről ahhoz, így gondolkodóba estem, lehet-e köze ahhoz a Pitonhoz? Ha igen... még jól jöhet az ismeretsége.
-Lucien Malfoy - közöltem vele, röviden, de határozottan megszorítva a kezét. Nem volt abban semmi szívélyesség, csupán némi udvariasság és egy adag erőfitogtatás.

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 7:26 pm

Marcus:
Egy Malfoy, természetesen. Még nem jöttem rá milyen érzésnek kellett volna megfogannia bennem vele és a családjával kapcsolatban, tudtam, hogy az a régi Perselus Piton Draco Malfoy keresztapja volt, azt már nem tudtam, hogy a fiú milyen leszármazottja Draco Malfoynak.
Na meg persze ott volt a másik gondolat - Lucius Malfoy végzett másodjára az anyámmal, az ő második életében. 
Nagyon-nagyon régen.
Minden gondolatomat a beszélgetésünkben bekövetkező hosszú csöndben fogalmaztam meg, aztán egy mondatot kezdtem el fogalmazni, hogy megtörjem a csöndet.
-Beszéltél már az igazgatónővel? - kérdeztem tehát bár sejtettem a választ, ide jött be és a talárján a házunk címere volt - valaki csak beosztotta.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Kedd Aug. 27, 2013 7:36 pm

Lucien
- Első dolgom volt - húztam el a szám. Nem volt üdítő élmény a boszorkányt hallgatni, ahogy felsorolja az iskola legfontosabb szabályait, az a koszhodt süveg pedig egyenesen nevetséges volt. Anélkül is egyértelmű volt, hova kerülök. - Pitonra várok - tettem még hozzá, bár fogalmam sem volt, miért pazarlom rá az időmet és a figyelmemet. - Elnézést, egy másik Pitonra - tettem még hozzá egy újabb semmitmondó grimasszal.

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 7:55 pm

Perselus:
AZ Eric Jamsennel való beszélgetésem után visszatértem a szobámba. Lily láthatta, hogy elgondolkodtat valami és én szívesen elmondtam volna neki, de megígértem Jamsennek, hogy nem említem a dolgát Solinával senkinek - még akkor sem, ha Solina Lily házába jár.
Egy könyv mögé bújtam el, hogy nekem se kelljen hazudnom Lilynek és ő se akarjon kérdezősködni.
Sokszor rádöbbentem, hogy rossz könyvet választottam, hiszen ezt már betűről betűre ismerem. Ásítozni kezdtem unalmamban de nem akartam letenni a könyvet, úgy tettem, mintha roppant fontos lenne ezt most elolvasnom.
-Perselus... - szólt lágyan ő. Reménykedtem benne, hogy valami történik és inkább csöndben marad, vagy esetleg csak valami mást akar mondani, de nem így történt, folytatta. - Tudom, hogy azt a könyvet rengetegszer olvastad már és ismerlek, ezért azt is tudom, hogy valami nyomaszt - felsóhajtottam, néha azt kívántam bár ne ismerne ennyire.
-Jamsen professzornál történt valami? - mérlegeltem, hogy mit feleljek erre, és már majdnem feleltem volna, amikor kopogtak.
Némiképp megkönnyebbülten álltam fel a karosszékből, az álca-könyvet az asztalon hagyva. Mikor kinyitottam az ajtót egy fiút pillantottam meg ott, talán másodikos lehetett, Griffendéles, sötétszőke haja volt. Szigorúan és kérdőn néztem rá, ahogy szoktam. Ő reszkető hangon szólt.
-McGalagony igazgatónő azt üzeni, hogy érkezett egy új diák a Tanár Úr házába és most a klubhelyiségben várja... - éreztem a hangján, hogy próbál bátor maradni, de fél tőlem, ahogy sokan - főleg az ő házából. Bólintottam és intettem, hogy elmehet, aztán visszafordultam Lily felé.
-Most mennem kell. Egy új diák érkezett - közöltem és kiléptem az ajtón, amit utána becsaptam magam mögött. Elindultam a klubhelyiséghez, ami nem volt távol a szobánktól, mikor a szoborhoz értem elmondtam neki a jelszót.

Marcus:
Megráztam a fejemet, hogy jelezzem nem történt semmi.
-Ha gondolod elkísérhetlek hozzá, biztos a szobájában van - ajánlottam föl, amikor észrevettem, hogy apa lép be az ajtón. Elmosolyodtam és köszöntem neki. Először nem látta még a fiút, amikor mellénk lépett és Luciennel szembefordult, meglehetősen vegyes érzelmek tükröződtek az arcán. Jobbnak láttam, ha ott hagyom őket.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 8:12 pm

/ja amúgy Paci, tudod Piton "vagyok" értek a legilimenciához xD/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Lucien Malfoy Kedd Aug. 27, 2013 8:14 pm

Lucien
Mozgás keltette fel a figyelmem. Csak a szemem sarkából láttam, hogy nyílik a bejárat, de így is rögtön felismertem azt az embert, aki belépett rajtam. Ímhol Perselus Piton. Éppen eleget beszéltek róla otthon és épp elég fotót láttam róla ahhoz, hogy tudjam, ki ő; csak azt nem értettem, hogyan nézhet még ki mindig ugyanannyi idősnek, mint azokon a képeket.
Talán feltalált valami fiatalító főzetet - gondoltam -, végül is, bájitalmester.
Amikor mellénk ért, és egymás mellett álltak, már teljesen egyértelmű volt köztük a hasonlóság, ami már korábban sem kerülte el a figyelmem. Míg üdvözölték egymást, felálltam, és az idősebb Pitont - a házvezetőmet - méregettem, próbáltam felmérni, miféle ember lehet; olyan, mint évekkel ezelőtt volt, vagy változott-e az elmúlt idők folyamán.
- Professzor - biccentettem, amikor rám nézett.

Lucien Malfoy

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2013. Aug. 14.

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Aug. 27, 2013 8:35 pm

Perselus:
-Mr. Malfoy, ha jól gondolom. Bár a nevét nem közölték még velem! - köszöntöttem.
- Ha jól számolok, akkor a nagyapja és az apja voltak azok, akiket már tanítottam. Így akkor most megkapom a legifjabb Malfoyt is - a hangom semleges volt és kimért, a viselkedésem szintén. Lucius, azt hiszem a fiú dédapja lehet, de nem is ez számít, hanem a tettei. Lucius. Talán sok minden nem így alakul, ha ő nincs - hálás legyek érte, vagy ne?
Mindazonáltal ott volt Scorpius és Draco, a keresztfiam, akik merőben másak voltak, mint az a Lucius Malfoy, akit én ismertem.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

Harry Potter 8 - Voldemort örököse - Page 4 Empty Re: Harry Potter 8 - Voldemort örököse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 21 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.