Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpírok bálja

+2
Banci
Graceful
6 posters

8 / 20 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Dec. 30, 2013 8:40 pm

Edward
Észre sem vettem, hogy már nem fogja a kezem. A figyelmemet elterelte az esti táj látványa, a tájékozódás. A levegőben egy csomó szag terjengett, nem volt mindegy, hogy melyiket követjük, táblák ugyanis nincsenek, amik tájékoztattak volna minket arról, helyes irányt követünk -e. Egy elágazásnál hátrapillantottam, ekkor pont szembe találtam magam Èlliottal.
- Mi-mikor szabadultál ki? - vontam fel mindkét szemöldököm, majd pár percre elnémultam, és megcsóváltam a fejem - Mindegy, siessünk, mert mire a városba érünk, reggel lesz! - indultam meg felé. Egy pillanatra megcsapta valami az orromat, így rögtön másfelé tereltem a gondolataimat, miközben átnyújtottam neki egy fekete zsebkendőt, másik kezemmel pedig megragadtam az övét. Tovább kellett folytatnunk az utunkat, mert ezúttal egy különösen édes parfüm illatát éreztem meg.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Hétf. Dec. 30, 2013 8:50 pm

Èlliot
Gyorsan megtöröltem a számat a zsepivel majd minden zokszó nélkül hagytam hogy tovább húzzon magával. Éreztem az emberek szagát, egyet különösen közelről. Egyértelműen egy lány volt, a parfümjén éreztem. Gondoltam, hogy a bátyám ezt az illatot követi, hogy ez a lány lesz az áldozat. Nem akartam hagyni hogy bántson bárkit is, de hogy léphettem volna közbe, amikor Ed annyival erősebb nálam?
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Hétf. Dec. 30, 2013 9:17 pm

Dee:
Egy házibuliból tartottam hazafelé. Vagyis nem egészen hazafelé, ugyanis direkt kerülőúton mentem, hogy minél később érjek haza. Szerettem estefelé kint mászkálni. Olyan... nyugis és természetes volt minden. Nuku városi nyüzsgés, zajongás, csak a csend. Ilyenkor tud az ember a legkönnyebben elmerülni a gondolataiban. Www... Kicsit összébb húztam magamon a dzsekimet. Hacsak meg nem fagy előtte...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Dec. 30, 2013 9:28 pm

Edward
Költői kérdés. Engem senki nem tud megállítani, aki pedig megpróbálja, eltakarítom az utamból! Némán vonszoltam tovább szerencsétlent, miközben a szag egyre csak erősödött. Pár perc múlva meg is pillantottam valamit a távolból, és egyre csak közeledett. Tőle jött a már jól ismert szag is, ami annyira vonzott. Behúzódtam egy fa mögé, az öcsémet is magammal rántottam.
- No öcsém, meg van, ki lesz az első fogásunk! - mondtam halkan, rápillantva, majd visszafordultam előre.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Hétf. Dec. 30, 2013 9:31 pm

Èlliot
Nagyot nyeltem mikor a bátyám behúzott egy fa mögé.
-Ed .....nem lehetne .....tudod ....hogy békén hagyjuk? - kérdeztem reménykedve bár tudtam hogy úgysem fogom meghatni.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Dec. 30, 2013 9:53 pm

Edward
- Nem - vágtam rá szinte azonnal - Ha azt hiszed, hogy meghatnak a szavaid, akkor tévedsz! - fordultam felé vöröslő szemekkel. Ráparancsoltam, hogy maradjon itt és figyeljen, hogyan dolgozik egy profi, majd előléptem a fa mögül, egyenesen az elhaladó ember mögé állva. Hirtelen gyors tempóban megindultam a préda felé, kivillantva hegyes fogaimat.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Hétf. Dec. 30, 2013 10:07 pm

Dee:
Elég hamar észrevettem, nehéz is lett volna figyelmen kívül hagyni ebben az éjszakai némaságban. Ennek ellenére nem kapcsoltam egyből, csak értetlenül, talán kicsit rémültem bámultam rá.  Most ez van teljesen bekattanva, vagy én?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Hétf. Dec. 30, 2013 11:04 pm

Edward
- Pusztulj! - kiáltottam, majd rávetettem magam a prédára, és minden erőmmel azon voltam, hogy a fogaimat a nyakába mélyesszem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Hétf. Dec. 30, 2013 11:24 pm

Dee:
Akaratlanul is felsikítottam. Ez nem normális! Mi a francot akar tőlem és mi egyáltalám? A pulzusom az egekben, minden erőmmel azon voltam, hogy szabadulni tudjak. Jesszus...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 12:17 am

Edward
- Hmm, jól nézel ki, kislány - jegyeztem meg, majd lefogtam a kezeit, félretoltam azokat, és lassan a nyakába mélyesztettem a fogaimat. Menten éreztem, ahogy a friss, meleg vér a számba folyik.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 9:49 am

Èlliot
Undorodva figyeltem a jelenetet. Örültem hogy már üres a gyomrom, így csak az eszméletemért kellett küzdenem. Sajnáltam a lányt, nagyon is, de nem tudtam hogfyan segíthetnék. Behunytam a szemem, nem bírtam odanézni. Közben csak az járt a fejemben hogy segítenem kell az embernek. A következő amit észrevettem az már az volt hogy ott állok a lány és a bátyám közt. Míg előbbi a földön feküdt ájultan, az utóbbi meglepetten és mérgesen nézett vissza rám. Nyeltem egyet. Rájöttem, hogy ez mégsem volt olyan jó ötlet. Ijedten hátráltam amennyit tudtam , csak akkor álltram meg amikor éreztem hogy a sarkam a mögöttem fekvő lány testéhez ér. Kicsit zavartan léptem előre egy nagyon picit, és újra Edre emeltem a tekintetem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 1:21 pm

Edward
Én ellenben remekül éreztem magam, és olyan volt, mintha most ébrednék fel igazán. A friss vér számunkra olyan, mint másnak a drog: ha egyszer rákapsz, nincs menekvés. Onnantól kezdve akarod majd, minél többet...
Elégedetten kortyoltam a vörös folyadékot, amikor a szemem sarkából meglepő dolgot vettem észre, de semmit nem tehettem ellene, mert minden gyorsan történt. Èlliot közénk állt. Szúrós pillantásokkal viszonoztam a cselekvést, majd lassan felegyenesedtem. Nem szóltam, így is láthatta az arcomon, hogy mit gondolok, és hogy mire készülök. Ezt még visszafizetem, testvérkém!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 1:31 pm

Èlliot
Remegő térdekkel álltam ott egy helyben, fogalmam sem volt, mi lesz most velem. A bátyám szemében lángoló düh arra engedett következtetni hogy ezt most nem úszom meg könnyen.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 1:49 pm

Edward
Elrepült előttem egy fehér szárnyú pillangó. Nem tudom honnan került elő, viszont idegesített, ahogy az arcom körül repdesett.
- Ezen fogom megmutatni, mit teszek veled, ha még egyszer az utamba állsz! - szólaltam meg dörgő hangon, majd hirtelen az egyik kezembe zártam az állatot, és erősen szorongatni kezdtem. A lényeg az volt, hogy összepréseljem, mint egy könyvjelzőt, vagy teljesen darabjaira szedjem. Amikor végeztem, felé fordítottam az öklöm, és kinyitottam a kezem, hagyva, hogy szabadon lepotyogjanak róla a pillangó maradványai.
- Azt hiszem a kezemre ragadt egy kicsi a véréből - kutattam egy újabb zsebkendő után, ezután beletöröltem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 1:53 pm

Èlliot
Azt hittem elájulok, amikor Ed burkoltan megfenyegetett azzal hogy kinyír. Tudtam hogy képes lenne megtenni. Amikor aztán mégsem bántott -ezúttal- ,halálra váltan bólintottam egyet. Ekkor jutott eszembe a még mindig eszméletlenül fekvő lany.
-Mi ...lesz vele? - kérdeztem a bátyámtól, miközben tétován rámutattam az emberre.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 2:11 pm

Edward
Nem rettennék vissza attól sem, ha végeznem  kéne a saját testvéremmel, de persze amíg nincs komoly indokom rá, addig nem fogom megtenni. Gondolkodva az eszméletlen lányra pillantottam, majd nemes egyszerűséggel odébb löktem a fiút, az embert pedig a vállamra vettem.
- Természetesen haza visszük kajának. Ugye nem gondoltad, hogy itt hagyjuk majd a többi vámpírnak, vagy valami csoda folytán meggondolom magam, és hagyom eliszkolni? - fordultam felé - Azt javaslom induljunk, ha csak nem kívánsz egy tényleges vérfürdő tagja, vagy épp áldozata lenni.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 2:14 pm

Èlliot
-De .....ha már megharaptad, nem fog .....tudod .....átváltozni? - kérdeztem bizonytalanul, még mindig egy helyben állva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 2:20 pm

Edward
- Ha nem kergettem a halálba azzal, hogy rátelepedtem, akkor de, meg van az esély rá - válaszoltam a kérdésre, majd visszafordulva elindultam előre.
- De ez téged miért izgat? Ha átváltozik, ha nem, már velünk marad, ugyanis nem fogom elengedni sehova.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 2:23 pm

Èlliot
-Oké, de ....már csak nem eheted meg ha ő is vámpír lesz ... - mondtam Ednek, majd amikor leesett hogy ő már nem fog megállni és megvárni, utána indultam. Kicsit kocognom kellett hogy beérjem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 2:27 pm

Edward
- Nem is akarom, ha csak nem akarsz te is falatozni belőle! Az mondjuk nagy előrelépésnek számítana - tanakodtam el pár percre, az utat figyelve - Egyelőre azt terveztem, hogy bevágom egy szobába, és lesz, ami lesz. Nem igazán izgat a sorsa, ha meg vámpír lesz, legalább toboroztunk még valakit magunk közé - mondtam, ezután elnémultam.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 2:30 pm

Èlliot
-De az előbb azt mondtad....- kezdtem de inkább hagytam is, nem akartam vitába szállni ay bátyámmal.
-Mit fog szólni az uraság? - kérdeztem pár perc múlva, elgondolkodva.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 2:37 pm

Edward
- Nem mindegy, hogy mit mondtam? - néztem rá, majd a homlokomra csaptam - Szerintem nem fog örülni neki, de ez végképp nem izgat. Majd azt mondom, te vadásztad le.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 2:42 pm

Èlliot
-Én? Pont ...én? De .... Ed .… - néztem rémülten a bátyámra. Nem esett jól hogy rám akarta kenni az egészet. Pedig màr megszokhatam volna .... De mégis. A gróf nem pont a kedvességéről és a megértéséről híres. Féltem tőle, el sem tudtam képzelni milyen büntetést találhat ki nekem ha elhiszi Ed meséjét.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 2:46 pm

Edward
- Csak nem megijedt valaki? - görbítettem le szám szélét, ezután viszont nem tudtam letörölni a képemről az egyre csak szélesedő vigyort.
- Ugyan, csak a karodat veszi, vagy arra kér, hogy lakmározz belőle, és akkor végre te sem úszod meg azt, hogy más élőlényből igyál.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 2:49 pm

Èlliot
-Gonosz vagy ... - motyogtam a földet nézve magam előtt. Többet nem is mondtam, most nagyon megharagudtam rá.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 3:00 pm

Edward
Elsétáltunk néhány fa alatt. Az egyik ágán egy mókus ücsörgött. Észrevétlenül lekaptam, majd az öcsém nyakába dobtam, a farkánál fogva. Hatásosabb lett volna, ha be tudom mesélni valami másnak, de nem volt ötletem, s végül is... Így is jó.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 3:09 pm

Èlliot
Rendesen megrémültem, sikítozva próbáltam lerázni magamról az a valamit amit a bátyám a nyakamba dobott. Amikor leugrott rólam, csak akkor láttam meg hogy egy kis mókus volt. Pedig a mókusoktól nem is félek -gondoltam miközben alaposan elszégyelltem magam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Graceful Kedd Dec. 31, 2013 4:00 pm

Edward
Hangosan felröhögtem. Az a szánalmas sikítozás hatalmas volt, ha tehetem, kétrét görnyedtem volna.
- Szánalmas! - jelentettem ki a könnyeimet törölgetve - Beijedt egy mókustól! Chh, ezen a gróf is nevetni fog!
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Kedd Dec. 31, 2013 7:57 pm

Èlliot
Én is a könnyeimet törölgettem, csak egészen más miatt. Miért kell állandóan sértegetnie? Durcásan lehajtottam a fejem és szó nélkül tovább mentem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 5:46 pm

Dee:
Egy sötét, hűvös szobában ébredtem. Fogalmam sem volt róla hogy kerültem oda, vagy, hogy meddig voltam kiütve, csak abban voltam biztos, hogy irtó pocsékul vagyok és, hogy semmi keresnivalóm ott. Kissebb nehézségek árán, de sikerült felülnöm. Miközben zavartan körbenéztem azt próbáltam felidézni, hogy pontosan mi is történt, de nem találtam megfelelő magyarázatot.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 6:04 pm

Èlliot
Mikor hazaértünk, a lányt az egyik üres szobába fektettük majd elmentünk hogy megkeressük a grófot. Ed természetesen megpróbált mindent rám kenni de végül sikerült elmondanom az igazságot. Persze így is minden az én hibám volt, én kaptam ki és enyém a bünti is, miszerint meg kell tanítanom a lányt vámpírként élni, meg kell mutatnom neki mindent és ..... még valami aminek a gondolatától is az ájulás kerülget.
Egy ezüsttálcával a kezemben mentem fel a szobához ahol a lányt hagytuk. Nagy levegőt vettem majd halkan benyitottam, nehogyx felébresszem ha esetleg még alszik.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 6:14 pm

Dee:
Amikor nyílt az ajtó automatikusan összerezzentem és kicsit hátrébb húzódtam. Hát... nem éppen erre számítottam. Mármint... igazából ott már fogalmam sem volt mire kéne számítanom.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 6:17 pm

Èlliot
Először csak félénken bedugtam a fejem. Amikor láttam hogy a lány ébren van, óvatosan kijjebb nyitottam az ajtót és beléptem.
-Szia .... - köszöntem halkan, tétován, a kezemben tartva a tálcát. Csak egy pohár víz volt rajta.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 6:25 pm

Dee:
Elég ellenséges tekintettel mértem végig, de nem szóltam semmit. Szia... Méghogy szia...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 6:27 pm

Èlliot
Behúzott nyakkal léptem beljebb majd letettem a tálcát egy kis asztalra.
-Hogy vagy ...? - k3rdeztem alig hallhatóan. Nem néztem a lányra, a tálcát bámultam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 6:54 pm

Dee:
A szememmel minden egyes mozdulatát követtem.
-Hogy vagyok? Ó, nagyszerűen. Na és te? Remélem te is hasonlóképpen. -grimaszoltam.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 6:57 pm

Èlliot
Továbbra is lehajtott fejjel álltam.
-Bocs .....én csak .... - próbáltam szóhoz jutni de nem igazán ment. Nem tudtam mit mondhatnék egy ilyen helyzetben.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 7:05 pm

Dee:
-Te csak mi?! -méregettem szúrós tekintettel. -Mit keresek itt? Vagy egyáltalán hol vagyok?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 7:14 pm

Èlliot
-Hát ...öhm ...izé.... - makogtam félénken. Dunsztom sem volt, hogy magyarázzam ezt meg -Tudod, a bátyám megtámadott ...majdnem meghaltál .... - kezdtem végül tétován.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 7:20 pm

Dee:
Egy időre elhallgattam. Szóval a battya...
-És mi a francért támadott meg? Mit tettem?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 7:24 pm

Èlliot
Megráztam a fejem.
-Te semmit. De a testvérem egy szörnyeteg - motyogtam -Tudod, mi .... - kezdtem, de nem tudtam befejezzem-e. Hogy mondod el valakinek hogy vámpír vagy?
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 7:29 pm

Dee:
-Ti őrültek vagytok -ingattam hitetlenkedve a fejemet. Az az idióta megharapott! Mi ez, a Texasi láncfűrészes?
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 7:37 pm

Èlliot
-Talán .... De nem egészen ezt akartam mondani -ráztam meg a fejem, majd vettem egy nagy levegőt és rávettem magam hogy felemeljem a fejem - Mi vámpírok vagyunk - vallottam be. Felkészültem rá , hogy hülyének fog nézni, de bármikor tudtam bizonyítani.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 7:48 pm

Dee:
Úgy néztem rá, mint egy komplett idiótára. Na egyre jobb... Ezek teljesen megőrültek. És az őrülteknél nincsenek rosszabbak. Csak jussak ki innen...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 7:55 pm

Èlliot
-Tudtam hogy nem fogod elhinni .... -mosolyodtam el halványan -Mivel bizonyítsam? - kérdeztem.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 8:01 pm

Dee:
A nyakamhoz nyúltam. Nem, az nem lehet...
-Azzal, hogy szépen megmutatod, hol a kijárat és békén hagysz az egész familiáddal együtt egy életre, Drakula Gróf.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 8:19 pm

Èlliot
Megingattam a fejem.
-Bocsi,de ez nem fog menni. Most itt kell maradnod. - közöltem vele nem túl határozottan de magamtól nem is vártam mást.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 8:27 pm

Dee:
-Egy frászt fogok itt maradni, ti elmebetegek vagytok! -A hangom éles volt, de nem emeltem fel. Kezdtem bepánikolni. Nem tarthatnak itt...
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Banci Csüt. Jan. 02, 2014 8:34 pm

Èlliot
-Lécci ne borulj ki nagyon! De muszáj .....különben mindkettőnket kinyírnak. Téged azért mert elkmentél, engem meg azért mert hagytalak elmenni ... - kezdtem pánikolni. Azért vettem egy mély levegőt és megpróbáltam folytatni. Rég beszéltem ennyit egyszerre.
-Mivel a bátyám megharapott ......szóval ....te is át fogsz változni - mondtam a lánynak. Ezt lehet hogy csak azután kellett volna elárulnom miután elhitettem vele hogy tényleg vámpír vagyok. Tényleg nem értek az ilyesmihez......
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Lauu Csüt. Jan. 02, 2014 8:44 pm

Dee:
-Te most szórakozol velem?! -Nem szoktam felkapni a vizet, de most nem bírtam magam visszafogni. -Először is... vámpírok nem léteznek. Maxiumum kannibálok, meg idióták. Kettő, semmi jogotok ahhoz, hogy itt tartsatok, meg amúgy is! Meg akartatok ölni, ti beteg állatok! Harmadszor meg... -Akármennyire is rosszul voltam, erőt vettem magamon, hogy felálljak és elindultam az ajtó felé. -Szia.
Lauu
Lauu

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Bp.

Vissza az elejére Go down

Vámpírok bálja - Page 8 Empty Re: Vámpírok bálja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 20 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.