Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Protector

+2
Gigi
Emma Meadow
6 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Protector Empty The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Szomb. Júl. 27, 2013 7:51 pm


The Protector


The Protector Research-Institute-286355065

A White Research kutatóintézet, akár csak az alapítója Dr. Abraham Lie világszerte elismert, és közkedvelt vállalat. Gyógyszerek és kozmetikumok kifejlesztésével foglalkozik, büszke lehet arra, hogy a több száz állatból, amit tartanak kísérleti célokból, a kísérletek miatt évente csak 2-3 pusztul el. Arra is büszkék, hogy Dr. Lie felkarolja az elesetteket és szállást, munkát ajánl nekik.

De az a gond, hogy mind albínók.
Dr. Lie önkéntesnek mondja őket, vajon ők ugyanezt mondanák? Mi az igazság?

Egy fiú, Pegasos különbözik a többitől, más, ellenálló. Milyen titkot rejt a fiú vére?

Gyere és derítsd ki mi az igazság. Kutass, nyomozz! Segítsd Dr. Lie-t az ő sötét terveiben, vagy segíts Pegasosnak és a többi albínónak! A döntés a tied.

Kihez csatlakozol?

The Protector Pegasus_by_CelticBotan


Adatok amit meg kell adnod:
Kiválasztott karakter típus (vagy konkrét karakter) neve:
Nem:
Kor:
Karakter típusa (tudós, albínó, egyéb[mi?], konkrét általam megadott):
Tulajdonságok:
Külső(és/vagy kép):
Rövid történet (ha fontosabb akkor én adom meg a fontos dolgokat, de kiegészítheted):
Kijátszó:


Választható karakterek:

név: Dr. Abraham Lie
Nem: férfi
Kor: 50 fölött
Típus: tudós, a White Research alapítója (A TUDÓS)
Tulajdonságok: Ravasz, kegyetlen, szadista, szereti a tudományt, egy sérelem miatt vált ilyenné csak
Külső(kép is kell): Átlagos magasságú, nem egy szimpatikus alak, szinte feketék és ridegek a szemei, pocakos és taszító
Története: Fiatal korában meghalt az anyja, apja újra nősült, született egy öccse. Tizenévesen egy csapat srác támadta meg, köztük egy magas albínó fiúval, akinek ijesztő vörös szemei voltak. Rajta akart bosszút állni, de nem tudott, mert az meghalt, így az összes albínón akar egyszerre.

További karakterek:
Eleanor apja (Patrick)
Eleanor bátyja (Gabriel)
Eleanor barátnőjének pasija/ Michael haverja (Joey)
A Lives család idős komornyika/ Michael haverjának nagybátya (Edmund)
Eleanor bátyának barátnője (Catherina)
Albínó lány/fiú 1, 2
Tudós(nő) 1, 2, 3, 4,
egyéb, teljesen szabadon választott

A karaktereket és a történet minden elemét ellopni tilos, az engedély nélküli használata súlyos következményeket von maga után. Az összes karakter, történeti elem, és helynév az én tulajdonomban áll


Előzmények
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Gigi Hétf. Aug. 12, 2013 10:21 am

hol tartottunk?
Gigi
Gigi

Hozzászólások száma : 253
Join date : 2013. Aug. 10.
Age : 24

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Hétf. Aug. 12, 2013 11:51 am

Előzmények...
Ott vannak
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:41 am

/AZ utolsó pár/

Eleanor: 
másnap amint végeztem a reggeli teendőkkel, fogtam egy nagy sporttáskát és teletömtem néhány szükséges holmival, köztük váltásruhákkal. Hallottam, hogy Sophie visszatér, így rámosolyogtam. Már tudott az élményemről és a rajzról is. 
-Üdv újra itt!
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 17:59 | Válasz | #545 
The Protector U
Sophie: 
-Neked is. Mikor látunk újra?-kérdeztem később kis aggodalommal a hangomban
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 18:07 | Válasz | #546 
The Protector U
Eleanor: 
-Sajnos nem tudom előre megmondani. - feleltem miközben tovább pakoltam. -Nem lesz több néhány hónapnál, de el is húzódhat a dolog. Ez mind az intézettől függ. - sóhajtottam fel. -Egyébként majd küldök levelet.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 18:21 | Válasz | #547 
The Protector U
Sophie: 
-Remélem is, hogy hallunk rólad. Amit erről a Lieról, az idősebbről mondtál...-ültem le az egyik székre
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 21:49 | Válasz | #548 
The Protector U
Eleanor: 
-Persze! Megpróbálok minél több levelet írni mindenkinek! - mosolyogtam rá, miután összecipzároztam a teli sporttáskát és az ágyam elé raktam azt. -Mi van vele? -kérdeztem. Bár gondoltam hogy ő is egy kegyetlen embernek tarthatja az elmondtak alapján. Mindent elmondtam neki, amit csak tudtam róla.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 21:52 | Válasz | #549 
The Protector U
Sophie: 
-Amit elmondtál róla, azok alapján egy nagyon beteg, kegyetlen ember. Érdekes pszichológiai eset lenne. - csóváltam meg a fejem 
-De talán már pszichiátriai is.-tettem hozzá
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 22:01 | Válasz | #550 
The Protector U
Eleanor: 
-Ebben egyet értek! - mondtam, szájt húzva. -De szerintem már most is az. Nem képes felfogni, milyen szörnyűséget is tesz! -sóhajtottam fel keserűen.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 22:11 | Válasz | #551 
The Protector U
Sophie: 
-Tudod, az ilyenek dolgai mögött mindig megbújik valami. Egy gyermek kori sérelem, vagy valami komoly trauma...-magyaráztam-Az a Michael biztosan tud ilyenről.
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 22:17 | Válasz | #552 
The Protector U
Eleanor: 
-Értem. Most az jutott eszembe, hogy rákérdeztem az okára, hogy miért ilyen a bátyja, de nem felelt rá, pedig biztosan tudja! - fogtam a fejem. -Csak ő nem felelt rá, én pedig ezt figyelmen kívül hagytam, de megadta a számát, valamelyik nap felhívom ez ügyben.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 22:43 | Válasz | #553 
The Protector U
Sophie: 
-Aztán, kérlek engem is hívj fel... Nagyon kíváncsi vagyok rá! Lehet, ebből írom majd a szakdolimat.-nevettem fel hangosan
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 22:50 | Válasz | #554 
The Protector U
Eleanor: 
-Biztos nem lenne rossz szakdolgozat belőle! - nevettem vele együtt. -Felhívlak mindenképp, ígérem! -néztem rá, majd odaléptem hozzá és átöleltem.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 17. 23:28 | Válasz | #555 
The Protector U
Sophie: 
-Úgy fogsz hiányozni hugi!-szorítottam magamhoz. Gyakran hívtam őt huginak, ő pedig engem a nővérkéjének, csak egy hónappal voltam idősebb, de valamit mondani kellett, hiszen olyan volt számomra, mint én számára. Mint egy testvér.
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 17. 23:57 | Válasz | #556 
The Protector U
Eleanor: 
-Jajj, te is nekem, nővérkém! -mondtam őszintén, miközben erősebben szorítottam őt.
"Megtalálni valakit pedig annyit jelent, megtalálod azt, aki a legjobban kiegészíti a jellemedet." /July, HP8)

The Protector Kep2013. júl. 18. 00:03 | Válasz | #557 
The Protector U
Sophie: 
-Javaslom, még menjünk, együnk egy kiadós reggelit!-mosolyodtam el végül, és vele együtt lementem a konyhába. Ott köszöntünk Edmundnak, leültünk az asztalhoz, ahol már ott volt Elly anyuja is, akinek szintén köszöntünk.
"A múzsák sosem játsszák más dallamát, kivéve, ha azt a dallamot ők maguk ihlették." /Kirké - SoG/

The Protector Kep2013. júl. 18. 00:05 | Válasz | #558 
The Protector U
Eleanor: 
-Ez jó ötlet! -feleltem lelkesen, majd együtt lementünk a konyhába. Mindenkinek jókedvűen köszöntem, köztük anyunak is.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:41 am

/Esetleg vmikor folytathatnánk Smile/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 10:31 am

/igenigenigenigen!!! :DD/
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 1:47 pm

/azóta van pár Michael x Sarah ötletem Smile /
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 2:00 pm

/ jipp! ^^ :DD /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 2:02 pm

/Nem mindegyik lesz vidám, de minden jó ha jó a vége nem?/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 2:16 pm

/nekem mindegy csak tudjak csinálni valamit xD tudod hogy akár simán ki is nyírtam volna Saraht Razz /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 2:19 pm

/Nem nyírhatod ki, fontos szerepe van - te ösztönöztél arra, hogy elintézzem ezt Very Happy amúgy is én team Rachel x Michael vagyok x'D/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 2:33 pm

/ xD én csa örülök ha Sarah nem hal meg! :DDD /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 3:38 pm

/Nem fog meghalni először meg akartam ölni, de meggondoltam magam - volt részed benne xD/
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 3:42 pm

/tudom, emlékszem :DD /
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 7:11 pm

SZÓVAL UGRÁS!
PÁR ÓRÁVAL KÉSŐBB:
Eleanor, Lie, Emma a kutatóintézetben (na meg persze az albínók is)
Sarah, Michael az állatkertben sétálhatnak
Theodora azt csinál amit akar, ha akar egyáltalán vmit - majd beszélünk erről Laguna
Lie:
Az irodámban ültem, amikor kopogtak az ajtómon - nyilván az új gyakornok lány.
-Nyitva van! - szóltam ki higgadtan, de izgatott voltam az anyja Theodora Lives... emlékszem még rá, befolyásos nő... Vártam már ezt a napot, tudtam, hogy egyszer eljön majd a lány.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 7:24 pm

Eleanor
Pár óra után megérkeztem az épülethez. A komor falak nem nyújtottak bizalomgerjesztő látványt, bár a bent dolgozók kedvesek voltak. Megmutatták, merre találom a szobámat - ami amúgy hatalmas, és gyönyörű -, ezután meghívtak egy teára. A kipakolás végeztével elsiettem a megbeszélt időpontra, ahol egy másik biológiaszakos hallgatóval beszélgethettem. Elég szépen elütöttük az időt, mire észbe kaptam, már mehettem is annak a szemétnek az irodájához. A barna tölgyfaajtón aranybetűvel jelezték, hogy ez a főnök, az intézmény igazgatójának területe. Nagyot nyeltem, ideges voltam. Mindannyiszor magam előtt láttam szegény képét, és az álmaimat, amiben segítettem rajta, amikor a testét sérülések borították. Szegény albínó srác! Minden vágyam csak az, hogy kiszabadítsam innen, mindent el fogok követni azért, hogy ez beteljesüljön!
Válaszoltak a kopogásomra. Óvatosan a kilincsre csúsztattam a kezem és félve lenyomtam. Nem szabad látnia, hogy félek. De mégis hogyan maradhatnék nyugodt?
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 7:31 pm

Lie
-Á Miss Stokes! - kiáltottam, fel, mintha csak most vettem volna észre, hogy ő érkezik.
-Megmutatták a szobáját ugye? Ezek szerint Dr. Stret kiköltözött belőle. Sokéig tartott... - tartottam a beszélgetés közepette egy kis monológot. Éreztem a feszültséget, Stret féltékenykedni kezdett rám, amikor másik munkakört osztottam rá és kiköltöztettem a szobájából, hogy az új lány beköltözhessen. De hát most Theodora Lives lánya fontosabb volt, mint Emma Stret.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 7:40 pm

Eleanor
Most valamennyire jobban kivehettem az alakját. Némán becsuktam magam mögött az ajtót, majd felé fordultam. "Miss Stokes... Üdvözlöm Miss Stokes!" Legszívesebben azt kívántam volna, bár felfordul, amiért kínozta azt a szerencsétlen párát, de eldöntöttem magamban a taktikát. Nem az volt a célom, hogy ahogy idejöttem, úgy vissza is küldjenek, hanem hogy a bizalmába férkőzzek. Ez a biztos terv odáig, ahhoz viszont erőt kell vennem magamon, uralkodni az indulataimon és a lehető legjobb választ, reakciót adni mindenre.
- Jó napot! - köszöntem vidáman, nyugalmat erőltetve magamra - Igen, már megmutatták. Köszönöm még egyszer, hogy itt lehetek! Idáig nagyon tetszik az épület, nagyon szép! - mondtam. Az ezután következő monológ kicsit unalmas volt, viszont csak bólogattam, meg néha vissza-visszakérdeztem. Őszintén kíváncsi voltam mindenre, azonban a szemem előtt egy dolog lebegett, méghozzá ő.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 7:49 pm

Lie
-A szobájában talál fehér köpenyt és gumikesztyűt a szekrényben. A köpeny hordása kötelező. [Most jutott eszembe h elszúrtad az egyik jelenetet, de nem tudhattad, csak most mondj igent...] - tájékoztattam.
-Ha esetleg van még valami csomagja odalent, szívesen küldök valakit, aki segít felhozni! - ajánlottam fel. Kíváncsi voltam, hogyan viszonyul majd az albínóhoz.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 8:04 pm

[Iff.. x_x Tipikus Graceful baki. :'D]

Eleanor
- Uhm, rendben - bólintottam készségesen, majd mikor a csomagjaimat említette, eszembe jutott, hogy van még egy ruhás, amit elfelejtettem kipakolni.
- Az rendes lenne magától, van még egy nagy bőröndöm odalent - mondtam vörös hajamba túrva, az ajtó felé sétálva.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 8:18 pm

Sarah
Beszélgetve sétálgattunk Michaellel az állatkertben. Nagyon jól éreztem magam, akár egy kisgyerek, bár engem leginkább nem az állatok hoztak lázba. Azért a legtöbb ketrec előtt huzamosabb ideig megálltunk, elnézegettük a majmokat, gazellákat, zebrákat, elefántokat, orrszarvúakat .... de a kedvenceim a kecskék és a bárányok voltak az állatsimogatóban. Oda kétszer is visszamentünk, Michael azt mondta, nem bánja.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 8:44 pm

Lie
-Küldök valamit a bejáratához, azután a szobájánál megvárom, megmutatom, mit hol talál! - bólintottam és vele együtt kiléptem az ajtón. Pegasos szobájához indultam, hogy leküldjem őt a lány csomagjaiért. Ő van a legközelebb.


Michael:
-Mi a kedvenc állatod? - kérdeztem egyszer csak váratlanul. Épp a madárházban jártunk.

Pegasos:
Épp az ágyamon fekve olvasgattam, amikor valaki a zárral babrált. Azt hiszem a szívem kihagyott egy ütemet. Leugrottam az ágyról és az ágy melletti ládába dugtam. Lie lépett be - milyen meglepő.
-Vegyél cipőt, lemész és segítesz felcipelni az új gyakornok csomagjait. Eleanor. - gondoltam vidáman, azután engedelmeskedtem Lienak. Ő otthagyott egy szobához indult én pedig lifttel mentem le az aulába. A portánál már ott állt ő. Nagyot dobbant a szívem, legszívesebben odarohantam volna, hogy átöleljem, de nem tehettem, a portás ott volt. Lassan lépkedtem felé.
-Üdvözlöm Miss Stokes! Segíthetek felvinni a csomagjait? - kérdeztem mosolyogva mielőtt kiléptünk az ajtón, hogy a kocsijához menjünk. Az ajtón túl megálltam a szabad levegőn. Hunyorogtam egy kicsit, aztán egy ideig becsuktam a szememet és kitárt karral nagyot szusszantva magamba szívtam a friss levegőt és a napot. Rég nem voltam napon.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 8:52 pm

Sarah
Ezen kicsit elgondolkodtam.
-Nem is tudom ... - mondtam Michaelnek, még mindig tűnődve -Sok állatot szeretek -mosolyodtam el -De talán a szurikáták. Olyan kis aranyosak ... - feleltem végül.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 8:56 pm

Michael:
-Igen azok. Egész városokat építenek - meséltem, bár ezt, biztos tudta, mindenki tudta. - És fejlett riadórendszerük van, az egyik kiáll a dombra és ha ragadozót lát jelez a következőnek, az pedig a következőnek, amíg már egy sem marad a felszínen! - amíg magyaráztam lelkesen imitáltam a két lábon álló szurikátát, elmutogatva, ahogy futnak be az alagútba.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 8:59 pm

Eleanor
A férfi készségesnek tűnt. Mosolyogva bólintottam, majd lesiettem. Küldd valakit? Kíváncsi vagyok, ki segít majd nekem. Ezen gondolkodva sétáltam a bejárathoz, majd megfordultam. Pár percnyi várakozás után megpillantottam Pegasost. Nagyot dobbant a szívem, s azt hiszem, talán az övé is. Szorosan hozzábújtam volna, arcomat a nyakába fúrva és elkiáltottam volna, milyen jó újra vele! Szétkürtöltem volna a jelenlegi örömömet, azonban volt egy zavaró tényező. A portás sasszemű, mindent kiszúrhatna, így csak egy széles mosoly terült szét a számon.
- Jó napot, igen! Van még egy nagy bőröndöm az autómban, meg talán néhány apróság... - feleltem, s azzal hátat fordítva neki kiléptem az ajtón. Kinyitottam az autó csomagtartóját, majd a fiúra pillantottam. Láttam rajta, mennyire élvezi az időt. Én is és  örülök, hogy habár csak pár percet tölthetünk idekint, no meg a körülmények sem tökéletesek, legalább látjuk egymást.
Megfogtam pár kisebb szatyrot, ezután kiemeltem őket.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 9:01 pm

Sarah
Már tudtam mindent amit Michael elmondott, mégis lelkesen figyeltem, imádtam ahogy mutogat miközben magyaráz. Nem tudtam nem mosolyogni, szinte ragyogtam ahogy őt néztem és hallgattam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:19 pm

Pegasos:
Elvettem a két nagyobb csomagot tőle és miután bezárta a kocsit elindultunk a bejárat felé.
-Szóval kaptál szobát is - állapítottam meg.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 9:23 pm

Eleanor
- Igen - bólintottam alig észrevehetően, mögötte hurcolva a két szatyrot, miután visszazártam az autót - Elég kellemes, bár még furcsa itt - jegyeztem meg halkan, ezután elnémulva követtem őt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:41 pm

Pegasos:
-Remélem kellemes lesz az itt léted! - mondtam, amikor áthaladtunk az aulán, azután halkan hozzátettem. - Amennyire lehet - lifttel mentünk, és egészen az ajtóig kísértem, ahol ott állt Lie. Remek.

Lie.
-Elmehetsz - közöltem, a fiúval, de ő nem mozdult. - Bocsásson meg a modora miatt Miss Stokes. Nem lett volna szabad őt küldenem, de hát túl lágy a szívem, ők csak így érvényesülhetnek! - mondtam diplomatikusan és vártam a reakcióját. A köztünk fennálló kapcsolat miatt meg kellett volna bíznom benne, de még semmit nem tudtam, arról, hogy hogy viszonyul hozzájuk. Reméltem, hogy valamennyire egyezik a nézetünk, akkor komolyabb feladatokat is rábízhatok - a megnyerő külseje sok mindent elintézhet nekem és Dr. Stretre se bízhattam rá mindent.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:47 pm

Michael:
Miközben magyaráztam észrevettem, hogy Sarah, mennyire figyel, félrebillentettem a fejemet.
-Mi az, van valami vicces rajtam? - kérdeztem elvigyorodva.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 9:49 pm

Sarah
Erre kicsit elpirultam.
-Nem ....én csak ... - sütöttem le a szemem- ...bocsánat -motyogtam, teljesen zavarba jőve.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 9:52 pm

Michael:
-És miért kérsz bocsánatot? - mosolyogtam tovább.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Banci Kedd Nov. 26, 2013 9:56 pm

Sarah
-Hát mert ....mert ....mert én ... - makogtam, de nem tudtam értelmes választ kinyögni, amiért csak jobban elpirultam és még kínosabban éreztem magam.
Banci
Banci
Admin

Hozzászólások száma : 3884
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 25

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 10:02 pm

Eleanor
- Köszönöm - feleltem rá halkan - Remélem, te pedig kitartasz - alig észrevehetően válaszoltam, majd a férfihez léptem.
- Ugyan, nem probléma! Megszoktam már, ha a közelemben rendelkezésre áll néhány... ember - mosolyogtam Lie-ra, nagy szemekkel fürkészve az arcát. A tekintetem kíváncsi volt és érdeklődő, messze nem tükrözték azt, amit valójában éreztem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 10:09 pm

Lie:
Felvontam a szemöldököm ember...
-Tehát nem zavarják, ezek az... emberek? - kérdeztem vissza ugyanazt a kifejezést használva, nagyon kíváncsi voltam a reakcióira. Ki akartam zárni mindent. Ha visszafogja magát az albínó jelenléte miatt, akkor még nem bízhatok benne.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 10:12 pm

Pegasos:
Jól figyeltem a beszélgetésre, Eleanor diplomatikusan válaszolt.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 10:31 pm

Eleanor
- Azt nem mondtam, hogy nem zavarnak, csupán azt szerettem volna mondani, hogy ez itt - mutattam a fiúra - elviselhető. Nézzen rá, olyan.. szánalmas külsejű! Nem hinném, hogy bárkinek az útját merné állni, vagy esetleg... zavarni - feleltem határozottan, végig Lie-t nézve. Reméltem, hogy ezzel korrigálom a kis bakit, amit ejtettem. Bakker, nem szabad hibáznom, ha még ebben az életben szabadon szeretném látni őt.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 10:50 pm

Pegasos:
Ez már nem volt olyan diplomatikus. Összezavarodtam, az orrcimpáim kitágultak, az ajkamba haraptam, azt hittem felrobbanok, újra elkeseredettség lett úrrá rajtam. El akartam tűnni onnan. Lie szava ezúttal áldás volt.
-Elmhetsz! - sziszegte

Lie:
A fiú bólintott és már indult is a szobájába. A lányra néztem, az arca kifürkészhetetlen volt.
-Örülök, hogy hasonló véleményen vagyunk - megvártam, hogy kinyissa az ajtót, aztán, mikor bementünk a szekrényhez léptem. -Köpenyek, gumikesztyűk! - mutattam. - A nyilt napon végigvezették a kutatóintézetben igaz? Vegyen fel egy köpenyt és menjen a fiúhoz, aki felhozta a csomagjait. 26-os szoba! - két tűt vettem elő, egy fiolányi nyugtatót, és egy üres fiolát vérvételhez.
-Vért kell vennie tőle a vizsgálatokhoz, tudja hogy kell? A nagyobb tűt használja, a vénáját könnyen észre fogja venni... ez itt nyugtató - emeltem magasba az áttetsző folyadékkal teli kis üvegcsét. - A kisebb tűvel felszívhatja és miután légmentesítette adja be neki, amennyiben akadékoskodik. Ha végzett, várom az irodában! - már épp kimentem volna, de észrevettem a csomagjait az ajtó előtt, beljebb vittem neki, letettem az ágy elé.
-Ha valami gond lenne a szúrással, az albínó szekrénye aljában van egy rejtett rekesz, megfogja találni, ott még vannak tűk! - ezzel a mondattal és egy biccentéssel ott is hagytam és visszatértem az irodába.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 10:59 pm

Elenanor
Sajnáltam, hogy ezt kellett mondanom. Most estek csak le Michael szavai, amikor segíteni próbált, no meg Sophie is eszembe jutott egy rövid időre.
Mindezt csak azért tettem, mert világos volt, hogy ezzel - ha jól csinálom -, a "főnök" bizalmába férkőzhetek és rám bíz majd nagyobb feladatokat is. Ez bizony nagy kiváltság ebben a kényes helyzetben, azonban komoly következményekkel jár, ezzel valamennyire számoltam magamban, mégis meglepetésként ért, hogy így beszéltem róla. Nagyon megbánthattam!
- Igen, hogyne Dr. Lie! Vettem már vért és biztosíthatom róla, hogy minden jól megy majd! - mondtam készségesen, kifürkészhetetlen arcot mutatva felé, ezután elfordultam. Felöltöttem a fehér köpenyt és a kezembe vettem a felszerelést, végül kiléptem a saját szobámból. Elindultam, hogy felkeressem az övét.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 11:05 pm

Pegasos:
A szobámban csak fel alá járkáltam ideges voltam és dühös. Megérintett a remény szele - nem kellett volna. A falhoz léptem és teli erővel belevertem az öklömet, azután felordítottam, de nem attól a fájdalomtól, hanem attól, amit a szívemben éreztem.
-Én hülye! - üvöltöttem, azután az ágyhoz mentem és lehuppantam rá. A könyökömet a térdemre támasztottam és mindkét kezemmel a hajamba szántottam.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 11:10 pm

Eleanor
Hamarosan ott voltam a szoba előtt. Óvatosan bekopogtam, majd beléptem és becsuktam az ajtót. Pont végig tudtam nézni az mozdulatokat, amik fájdalomról árulkodnak. A testbeszéde rögtön elárulta, hogy a szívében érez fájdalmat, és talán az arca... kár, hogy azt nem láttam, csak sejteni tudtam, milyen intenzív érzelmek ülhettek ki rá.
- Csak én vagyok - mondtam halkan, közelebb lépve hozzá - Nem vagy hülye, én pedig nem akartam ezt mondani - fogtam még halkabbra magam, nehogy valaki meghallja rajta kívül.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Kedd Nov. 26, 2013 11:13 pm

Pegasos:
-Nem? Nem?! Most engem hülyítesz vagy Lie-t? - pattantam fel, azután megláttam nála a tűket és a fiolákat. Hátrébb húzódtam.
-Nee... Ezt nem akarom elhinni! Én... én megbíztam benned! - félelem lett úrrá rajtam, azt kívántam, bár ne lennék itt. Bár ne lenne ő itt, elárult... azok után, hogy hét évig ápolt. Hogyan?
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Kedd Nov. 26, 2013 11:20 pm

Eleanor
- Kérlek higgy nekem! - feleltem halkan, könyörgő tekintettel nézve rá - Én azon vagyok, hogy újra érezd a bőrödön a Napot, ahogy odakint és ha minden jól megy, a többiek is megtapasztalhatják, de sajnos odáig hosszú még az út, viszont optimista vagyok - a padlót kezdtem el fixírozni zavaromban.
- Sosem tudnék ártani neked, nagyban ellenzem ezt az egészet. Nagyon fáj nekem is, hogy egyáltalán neki kell dolgoznom, de még ezt is bevállalom. Érted azt is kockára tenném, hogy  esetleg lebukok és kirúgnak innen, de akkor nem láthatjuk egymást, te pedig tovább szenvedsz, ezt pedig nem akarom - vadul ingatni kezdtem a fejemet. Csak reménykedni tudtam abban, hogy hisz nekem.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Nov. 27, 2013 8:18 am

Pegasos:
-Mire kell a vérem? - böktem az üres fiola felé. - Kísérletezni akar? Ha rájön, amire én korábban rájöttem még több kísérletet akar majd! - nem igazán tudtam még, hogy mit higgyek és mit gondoljak.
-Ma egy vérvétel, de lehet, hogy holnap valami sokkal rosszabbra fog megkérni! Mit fogsz tenni? Tudnom kell! - közelebb léptem hozzá, megfogtam a kezét, a tűkkel és felemeltem.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Szer. Nov. 27, 2013 3:39 pm

Eleanor
- Szerintem kísérletre kell neki - válaszoltam. Szívem újra csak nagyot dobbant, amikor közelebb lépett hozzám és megfogta a kezeimet a tűkkel. Már most rosszul éreztem magam. Tudtam, hogy igaza. Lehet holnap még rosszabbra fog megkérni az a szemét, azonban nem ellenkezhetek.
- Nem tudom még, mit teszek. Egyelőre csak annyi a tervem, hogy a bizalmába férkőzöm, ahhoz viszont segítened kell.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Nov. 27, 2013 4:05 pm

Pegasos:
Sóhajtva felemeltem a fejemet úgy néztem le rá.
-Mit kell tennem?-kérdéztem
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Szer. Nov. 27, 2013 4:21 pm

Eleanor
Halványan elmosolyodtam, majd nagyot sóhajtottam.
- Csak együtt kell működnöd velem. Nehéz lesz, mert voltaképp végig kell sértenem téged minden alkalommal, nem láthat minket együtt, és ha rájön, hogy együtt vagyunk, bajba kerülhetünk mindannyian - válaszoltam, ezután felvázoltam a jelenlegi helyzetet is.
- Vért kell vennem tőled, az a behemót engem az irodájában vár. Rám tukmált egy fiolányi nyugtatót, én viszont nem fogom használni sem ellened, sem a többiek ellen, azonban.. ezt sem tudom teljesen garantálni, amíg a nyakamban van az a férfi. Sejtem, hogy figyelemmel kísér majd.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Nov. 27, 2013 4:26 pm

Pegasos:
-Legyen!-nyújtottam neki a karomat. Legalább most velem volt.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Graceful Szer. Nov. 27, 2013 4:45 pm

Eleanor
Felhúztam a gumikesztyűt, ezután a ruha ujját. A karjára helyeztem a szorítót. A vénát azonnal megtaláltam és levontam a következtetést, hogy elég sűrűn vehettek tőle vért, ha ennyire látszik.
Beleszúrtam a tűt, majd sorban levettem a szükséges vérmennyiségeket, végül légmentesen lezártam a vörös folyadékkal teli fiolákat és félre raktam, míg egy vattával leszorítottam az apró tűnyomot. óvatosan csináltam mindent, azt szerettem volna, ha érzi, nem bánok úgy vele, mint a többi dolgozó - akik mindig kegyetlenebbek, mint amilyennek valójában lenniük kellene, ha már itt van szegény fiú.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Emma Meadow Szer. Nov. 27, 2013 5:35 pm

Pegasos:
Végignéztem, ahogyan leveszi tőlem a vért, már teljesen megszoktam a látványát, azután mikor elrakta a köpenye zsebébe a fiolákat a szemébe néztem.
-Miután odaadtad neki ezeket, visszajössz még? - kérdeztem halkan, reménykedve.
Emma Meadow
Emma Meadow
Moderátor

Hozzászólások száma : 1676
Join date : 2013. Jul. 27.
Age : 26

Vissza az elejére Go down

The Protector Empty Re: The Protector

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.