Szerepjátékaink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schwanstein

5 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Schwanstein - Page 9 Empty Re: Schwanstein

Témanyitás by Graceful Kedd Márc. 21, 2017 7:53 pm

Steven
Lehet jobb, ha te sem tudod, mi zajlik az enyémben, mondtam volna, ám félő volt, hogy megtöröm a varázst. Így megengedtem magamnak egy cinkos mosolyt, amivel tudomására akartam hozni, bennem bármikor megbízhat. Vagyis ha be is láttam volna a kobakjába, elkalandoztam volna, de hamar ki is kuszálódtam volna onnan. Mert nem akartam, hogy mindig mindenütt engem lásson.
Ez a gondolat, és a most következő szavak kicsit visszalazították a kötelékeket. Átjött az a mély szomorúság, amit 'Lis érezhetett. Nem akart engem elveszteni, viszont azt sem szerette volna, ha nyilvánosságra kerül a... mi titkunk. Én pedig tökéletesen egyet értettem vele.
- Ide viszont bármikor visszajöhetünk - egészítettem ki, és kis szünetet tartottam, hogy nyelni tudjak, ugyanis kiszáradtam kissé - Bármikor együtt lehetünk így újra! Már p-persze csak ha te is szeretnéd!


A hozzászólást Graceful összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 23, 2017 8:17 pm-kor.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Schwanstein - Page 9 Empty Re: Schwanstein

Témanyitás by Zhalia Kedd Márc. 21, 2017 8:04 pm

Lis

Érdekesnek tartottam, azt a mosolyt de nagyon jól állt neki. Majd figyelmesen hallgattam amit mondott. Ő is pontosan tudta mire gondolok. 
- Én nagyon szeretnék ide újra visszajönni. Csak is veled. - mondtam ahogy hozzábújtam mellkasához és átöleltem. 
- Szeretlek, és nem akarlak elveszíteni.- mondtam halkan.
Zhalia
Zhalia

Hozzászólások száma : 2914
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Schwanstein - Page 9 Empty Re: Schwanstein

Témanyitás by Graceful Csüt. Márc. 23, 2017 8:20 pm

Steven
Nem isten voltam, hogy az emberek gondolataiba lássak bele. Én azt láttam, amit éreznek, és ha akartam, képes voltam erre ráhangolódni. Semmi szuper képesség, vagy pálcaintés a ruhám zsebének mélyéből. Csak olyasmi, amire minden ember képes lehetne, ha törekedne rá.
Kedvesen visszaöleltem.
- Örülök, úgy örülök! - suttogtam, és még jobban magamhoz szorítottam őt. Éreztem, ahogy minden dobbanással egybeforr a szívünk. A kettőnket összefűző kötelékekről nem is beszélve.
- Én is szeretlek! - vágtam rá hangosabban, s annál gyengédebben.
Graceful
Graceful

Hozzászólások száma : 2758
Join date : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Fórumbarlang

Vissza az elejére Go down

Schwanstein - Page 9 Empty Re: Schwanstein

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.